Mala i matori????????

carsijske price nemaju nikakve veze s tim da li je njihova ljubav "uspela". na svetu ima malo ljubavi, svi ce se za nju boriti, a od zlobe i zavisti se ne moze pobeci, pa ne treba ni pokusavati.
a kada dvoje ljudi osete to carobno "vece od zivota" osecanje, godine postaju samo puki brojevi o kojima je tada skroz nezanimljivo razmisljati. postoji tu, naravno, i igra zvana "zavodjenje", ali o tome cu te "prosvetliti" nesto kasnije, odoh u skolu da zayebavam narod. :lol:
 
Sa malo starijim - DA, sa mnogo starijim - NIKAKO.

Ono što me čudi je to da se toliko osvrćete na to "šta će drugi reći", šta vas to briga?.
Kao što sam rekla, mala razika u godinama je prihvatljiva...

Veze sa mnogo starijim (pogotovu u ovim nežnim godinama :wink:) su nemoguće, ja bar nisam čula da se iz ovakve konbinacije rodila uspešna veza....
 
Ma nema tu sta mnogo da se prica! Ali bez zezanja, da li bi neka mogla iz licnog iskustva da kaze o cemu bi pricala?!

E mozda pricaju o filmovima?! o knjigama sumnjam... mozda o muzici.... to su sve neke tako neutralne teme...

sto posto ne pricaju o skoli i lekovima...
 
Po meni 10 godina je max. Mada, sve zavisi od osobe do osobe. Ali, ako su razlike duplo vece onda je bzvz. To je danas bash rasprostranjeno. Devojka od 20 god se uda za dedu od 50+ godina... :roll: Chesto se tu vrti oko para...
 
Ma nema teorije da uspe...niti shvatam sta neka devojka moze da trazi sa matorcem,ne to jednostavno ne ide...u nasim godinama par godina razlike je skroz prihvatljivo...Mala i matori su dva potpuno razlicita sveta!!!
 
Punani_huntR:
Ma nema tu sta mnogo da se prica! Ali bez zezanja, da li bi neka mogla iz licnog iskustva da kaze o cemu bi pricala?!

E mozda pricaju o filmovima?! o knjigama sumnjam... mozda o muzici.... to su sve neke tako neutralne teme...
sto posto ne pricaju o skoli i lekovima...
pa to jedino,ali ako uzmes da je stariji gospodin cim se lozi na takvu klinku verovatno slabo obrazovan,a i ona cim juri lovarne matorce...onda... :roll:


:arrow: bedak...
 
miss:
Punani_huntR:
Ma nema tu sta mnogo da se prica! Ali bez zezanja, da li bi neka mogla iz licnog iskustva da kaze o cemu bi pricala?!

E mozda pricaju o filmovima?! o knjigama sumnjam... mozda o muzici.... to su sve neke tako neutralne teme...
sto posto ne pricaju o skoli i lekovima...
pa to jedino,ali ako uzmes da je stariji gospodin cim se lozi na takvu klinku verovatno slabo obrazovan,a i ona cim juri lovarne matorce...onda... :roll:


:arrow: bedak...
Savremeni par ili šta? (fuj)
 
LPhoklica:
miss:
Punani_huntR:
Ma nema tu sta mnogo da se prica! Ali bez zezanja, da li bi neka mogla iz licnog iskustva da kaze o cemu bi pricala?!

E mozda pricaju o filmovima?! o knjigama sumnjam... mozda o muzici.... to su sve neke tako neutralne teme...
sto posto ne pricaju o skoli i lekovima...
pa to jedino,ali ako uzmes da je stariji gospodin cim se lozi na takvu klinku verovatno slabo obrazovan,a i ona cim juri lovarne matorce...onda... :roll:


:arrow: bedak...
Savremeni par ili šta? (fuj)
pa neeeego....

"mico,aj svrati do mene" :arrow: tacka!!! :wink:
 
Midnight Rambler:
Endzi:
zanima me vase misljenje o tome da li ljubav izmedju devojke i dosta starijeg frajera od nje moze da uspe,a da pritom ne kazu za nju da je sponzorusa niti da je on kreten???[/i]
hoces li ti nama konacno reci koliko GENERACIJA iznosi razlika medju vama pa da MI ti preciznije kazemo da li da uzivas ili da se stidis??
kekekek ubode ga... :lol:
 

Back
Top