(Buduci) chupavac (bar se nadam...)

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Necu bre novi head n' shoulders (i ostalo djubre) koji povecava bujnost kose...NECU!!!!
Treba mi nesto za SMANJIVANJE bujnosti kose...
I sta ja sad da radim? Kosa je izrasla na ~7cm, talasasta, i kad se probudim ujutru, izgledam kao da imam zbun na glavi....sta da radim??? Kako da je spustim uopste...??? Joj...mrzim ovaj prelazni period...sto jednostavno ne ubrza sa rastom i izdziglja jos tih 10cm, pa da lepo padne...

Neki savet?
Nesto iz licnog iskustva?
Kako ste vi muski cupavci (bivsi, sadasnji, svejedno) preterali ovo?
 
Peruzzi:
Necu bre novi head n' shoulders (i ostalo djubre) koji povecava bujnost kose...NECU!!!!
Treba mi nesto za SMANJIVANJE bujnosti kose...
I sta ja sad da radim? Kosa je izrasla na ~7cm, talasasta, i kad se probudim ujutru, izgledam kao da imam zbun na glavi....sta da radim??? Kako da je spustim uopste...??? Joj...mrzim ovaj prelazni period...sto jednostavno ne ubrza sa rastom i izdziglja jos tih 10cm, pa da lepo padne...

Neki savet?
Nesto iz licnog iskustva?
Kako ste vi muski cupavci (bivsi, sadasnji, svejedno) preterali ovo?

he.... meni je kosa uvek manje-vise "lepo" padala, cak i u prelaznom periodu....
mozda nemas dovoljno kvalitetnu kosu :)

u svakom slucaju, sve probleme koje su postojali sam resio tako sto sam se osisao.... :D
 
hanibal77:
predlazem frizuru kao onaj lik iz simpsonovih,onaj bartov neprijatelj sto je stalno u zatvoru!
sta mislis? :lol:
Oh yeah!

Mada bolje nesto kao onaj tip Snake.Mada mogu reci da je trenutno vrlo slicna tome...samo sto nemam 150 kila i 2 metra pa deluje blago smesno :D

vicente:
...
mozda nemas dovoljno kvalitetnu kosu :)

u svakom slucaju, sve probleme koje su postojali sam resio tako sto sam se osisao.... :D
Ma sta joj fali?? Bas, onako, fina. Ako cemo verovati sudu drugarica, najbolja u odeljenju, a i sire :D

A za sisanje - yebi se

Inace jos jedan od razloga zasto pustam kosu - skupo bre sisanje, 150 dinara. Mnogo je. To su dve pljeskavice i limenka pepsija....ej bre ljudi, znate vi sta je to ??? Mnogo.
 
Peruzzi:
hanibal77:
predlazem frizuru kao onaj lik iz simpsonovih,onaj bartov neprijatelj sto je stalno u zatvoru!
sta mislis? :lol:
Oh yeah!

Mada bolje nesto kao onaj tip Snake.Mada mogu reci da je trenutno vrlo slicna tome...samo sto nemam 150 kila i 2 metra pa deluje blago smesno :D

vicente:
...
mozda nemas dovoljno kvalitetnu kosu :)

u svakom slucaju, sve probleme koje su postojali sam resio tako sto sam se osisao.... :D
Ma sta joj fali?? Bas, onako, fina. Ako cemo verovati sudu drugarica, najbolja u odeljenju, a i sire :D

A za sisanje - yebi se

Inace jos jedan od razloga zasto pustam kosu - skupo bre sisanje, 150 dinara. Mnogo je. To su dve pljeskavice i limenka pepsija....ej bre ljudi, znate vi sta je to ??? Mnogo.
Ih bre koji si konzervativac...
 
eto ti ga sad...
sto sad tako?
ovoj danasnjoj omladini stvarno treba prevaspitavanje....[/quote]
Pa mislim stvarno....ja lepo a ti me z.


Tinar:
:lol: Shto ne krenesh na feniranje, pa da te prozovemo metrosexualcem?? :lol:
A sta je to metrosexualac? Jel se maze na leba? :D

Master_Chief:
Ih bre koji si konzervativac...
Postoji jedna mnogo prigodnija rec - stipsa, i to okorela... :D
Mada ako cemo pravo ,stvarno su preterali, em te unakaze em jos i pare uzmu...strasno...

Narode, mozete li vi jednom da budete ozbiljni i STVARNO pomognete?? Ili sam dzabe ostavio temu ovde...?
 
e ja te razumem o chemu pricash

e de to zivis kad je 150 pljeskavice i pepsi // zdravo bash bash ; ))

to se sredi nekim hemijama meni su ispravili nekako, neka "pakovanja" i feniranje i neko "silikonsko ulje", al ne znam da ponovim kako, pitaj frizere..samo shto mi se posle pola dana uznemirilo

imash one balsame ali mozda nisu bash dobri. ushtedi od pljeskavice i kazi im da ti poravnaju jednom
u stvari mozda te i ne razumem
i shta kvalitet to je samo suvlja kosa

ili zalepi neshto na glavu i stavi periku
 
?:
e de to zivis kad je 150 pljeskavice i pepsi // zdravo bash bash ; ))
Pljeska 60, pepsi limenka 28, litar 48...pa biraj :)
Sta da ti kazem...Doduse i nisu bas neke, ali sta im fali, meso je ipak meso :) (makar i kerece)

To me podseti - zapazio sam poslednjih 5-6 godina da se pred vasar (27. septembar, krstovdan), tj negde od 20-og, osetno smanji broj kerova po ulicama... :shock:
 
Inache u cetvrtak mi je profesor hemije rekao da se ocesljam i da izgledam ko seoski djilkosh iz trijes devete, a preksinoc sam sanjao kako su me moji osisali dok sam spavao, pa se probudio, video da nema pola kose i jurio ih po dvoristu sa nekom stolicom, serpom cim vec, da ih ubijem...onda sam se odjednom probudio, prosao rukom kroz kosu, video da je sve tu, i provalio da sam se skroz preznojio....

u yebote....ovo postaje vec zabrinjavajuce
 

Back
Top