Cuvajte se forumasi!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bundeva

Buduća legenda
Poruka
29.005
evo, vako...prvo je devojku m ebao kojote...zatim tomax....izgleda malkice i rasta...onda sam uleteo ja, mlad i naivan, ne sluteci nista...ebao sam i ja, al’ sam se i zaljubio...eeee, ko zna dokle bih ja izigravao budalu da se devojka m nije ludacki zatreskala u stefana i sve nas otkacila...tek tada sam saznao sve...i sta sad?...sve bih preboleo nekako, al’ sto se hebala sa tomaxom-ne mogu nikako...evo, ovo pisem zbog jadnog stefana, koji i ne sluti sta ce ga snaci i molim: ako ima jos ko od forumasa da je ebao devojku m da se upise ispod, tek da spisak bude potpun... i da se ne bi jos ko naivno zaebao (kao ja) pa ebao devojku m...hvala
 
a pa da smeshno je zaista :lol: :lol: :lol:
ahahahahaa obichno su nam najsmeshnije stvari koje nas ne dotichu , ahahahahhahaha :lol: :lol: :lol:
stvari koje se deshavaju drugim ljudima, ohohohoahahaa umrecu sad od smeha :!: :!: :!: :lol:
samo postavlja se pitanje zashto se smejemo stvarima koje su zapravo tuzhne i jadne :?:
hoce nam to pomoci da se ogradimo i izdignemo iznad sve prisutnije prljavshtine kojom smo okruzheni :?:
evo i ja sam se smejala nekad, smejala sam se chak i kad sam eto sluchajno saznala za svu lazh i obmanu, smejala sam se zato shto sam imala osecaj da je neko drugi u pitanju.
i sad mi je smeshno , samo shto mi trenutno bash i nije do smeha... :roll:

al ono samo napred :!: evo ja vas prva podrzhavam :!:
treba uvek biti chovek i izrugivanjem se boriti protiv svega i svachega :lol: :lol: :lol:
(ahahahahahahah)
laugh is on me :!: :!: :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top