Free Download--Licence--Free><A na kraju prevara !

Pa znas li kako...Rec free je najucestalija rec na internetu i mnogo malih i neozbiljnih firmi se sluzi tom propagandom da bi prodali svoje software.
Ja licno vrlo rekto skidam te free programe jer znam da ono sto vredi ne bi bilo free osim nekoliko izuzetaka naravno.
Postoji dosta programa koji stvarno jesu free ali zato u sebi sadrze trojance,viruse i spijune.Free emotions je takav jedan program ali ima ih jos.
Ne bi bilo lose okaciti jednu lepljivu temu gde bi mogli ostavljati postove o ovakvim programima :idea:
 
Ja cu da ti napisem svoje iskustvo sa tim..

Dakle kada nesto trebam, (misli se na free programe) prvo se raspitam o njima, sta rade, koja namjena, prednosti i mane i zatim se takodje raspitam (a raspitam se najvise na forumima gdje vec ljudi imaju iskustva) i tek onda skidam program za kojim imam neke podatke..

Prema tome.. Do sada sam navise tako finih stvarcica skinui upravo ovde sa krstrarice /Biblioteka softvera/ a sto nisam nasao pratio sam linkove koji su neki ljudi dali i koji su naravno sigurni...

Uglavnom je tako, mada i sam znam nekada da potrazim i da se backam.. No nije strasno sve to..

Free programi su i dobra stvar... Primjer free programa sa virusima je kazza media desktop...Dok redimo kazaa lite nema tih programa i sl...

Sad zavisi gdje skidas i sta skidas... Naravno, nek ti ne bude lijeno da se malo raspitas prije pa krenes u preuzimanje nekog programa... Srecno...
 

Back
Top