Mede, zeke, lije,...

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Okupio lav sve životinje na litici, dole rupa k'o kanjon Kolorada i kaže: ko odavde skoči i preživi dobiće moju lavicu da j... ceo dan. I sve životinje se zgledale. Dobra lavica, ali visoko brate mili. Kad odjednom bum, tras, tres, prašina na sve strane i eto mede na dnu litice. Trese prašinu sa sebe i kaže: Lave, čekam tvoju lavicu večeras da izj...., a tebi zeko ću je.... mater!
 
Trci Zeka kroz sumu i naidje na Liju. A lija guta tablete.I kaze joj Zeka:
-Lijo kakve su to tablete, u zdravom telu zdrav duh, ajde na trcanje. I krene Lija sa njim.
Trce oni tako i naidju na vuka. A vuk mu ga dao po liniji. Opet Zeka: Vuce, kakve su to gluposti, u zdravom telu zdrav duh, ajde na trcanje. I krene vuk sa njima.
Trce oni tako, i naidju na medu. A meda se lupa po veni. I opet zeka sve isto. I krene medved sa njima.
Trce oni tako kroz sumu. Sede lav i lavica na vrhu brda i kaze lav: Covece, Zeka se ponovo uduvo pa maltretira zivotinje po sumi.

P.S. Autor: Milos, nisam ja! (Jer mislim da je vic jako glup :wink: )
 
Ide lija sumom i naidje na zeku. Pita zeku:
-Sta to radis, zeko?
-Ostrim nokte da ubijem medu!
Lija razmisli malo, kad moze da ubije medu, moze i nju, uplasi se i pobjeze...
Ide vuk i pita zeku:
-Sta to radis, zeko?
-Ostrim nokte da ubijem medu!
-Vuk pomisli, kad moze medu, moze i njega, i pobjeze...
Ide medo:
-Zeko sta to radis?
-Ostrim nokte i pricam gluposti....
 
LUDICA:
Ide lija sumom i naidje na zeku. Pita zeku:
-Sta to radis, zeko?
-Ostrim nokte da ubijem medu!
Lija razmisli malo, kad moze da ubije medu, moze i nju, uplasi se i pobjeze...
Ide vuk i pita zeku:
-Sta to radis, zeko?
-Ostrim nokte da ubijem medu!
-Vuk pomisli, kad moze medu, moze i njega, i pobjeze...
Ide medo:
-Zeko sta to radis?
-Ostrim nokte i pricam gluposti....

Sedi zeka i nailazi vuk i pita ga:
-Sta to radis, zeko?
-Cekam lisicu da je kresem ima da je odvalim!
Vuk sta ce kad vidi da ce zeka da zezne najmudriju zivotinju i da ce da je kresne, pobeze.
Nailazi meda i pita ga:
-Sta to radis, zeko?
-Cekam lisicu da je kresem ima da je odvalim!
Meda sta ce kad vidi da ce zeka da zezne najmudriju zivotinju i da ce da je kresne, pobeze.
I tako proculo se po sumi pa saznala i lisica i dolazi sad ona i kaze:
-Zeko sta to radis?
-Ma evo sedim na panju i lupam gluposti.
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sakrio zeka cokoladu ispod jelke i ostavi ceduljicu:
"Ovo nije cokolada."
Dolazi zeka sutradan kod jelke i vidi nema cokolade ali ima ceduljice na kojoj pise:
"Jez* je nije uzeo."





(*ne mora jez)

knjiga "Da puknes od zeke"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Molio zeka VIdru da je opali a VIdra se necka...nece pa nece
Molio nju zeko danima, obecavao da ce biti brz, da ona to u stvari nece ni osjetiti, ma, sve radio samo da je opali, dosadjivao i dosadjivao i VIdra, da ga skine s' dnevnog reda, odluci da mu da picee, pa makar da se dosade rijesi.
I opali nju zeko.
Sutradan, ide zeko i njoj ce : e, kako je TIdra?
VIdra ce: ma nisam ja TIdra, ja sam VIdra
A zeko ce: eeeee, TIdrice...ja koga ***** ja ne persiram.
 
Otišao zeka u radnju kad ono veliki red. I čeka zeko strpljivo kad ono medo preko reda se ubaci, kaže zeko :"ej ne može to tako!" Medo se okrenu i upita :"ko je to rekao?" Zeko šuti ko zaliven.Taman se zeko malo približi ulazu kad ono vuk se ubaci preko reda. Opet zeko: "čekaj red kao i mi!" Vuk se okrenu i upita: "ko je to rekao?" Zeko opet šuti. Dođe nekako i zec na red i kupi četiri piva,ode kući popije tri i lupi šakom od sto : " Šta ko je rekao?Ja sam rekao!"
 
Postali zeka i meda najbolji ortaci... I tako bleje oni po sumi, pita meda zeku sta ce danas da rade. Kaze zeka: Aj idemo da umlatiomo vuka! Stalno me maltretirao a sad kad si ti tu mogu konacno da mu vratim! Meda: Aj al glupo mi da ga bijem bez razloga! Zeka: Opusteno ja cu da ga pitam vuce gde ti kapa, a kad on kaze nemam ima da ga odvalimo!
I krenu oni nadju vuka, pita zeka: Vuce gde ti kapa?
Vuk: Nemam ja kapu! Zeka: A nemas a? DUM DUM DUM odvale vuka od batina!
Sledeci dan opet isto, sretnu vuka pita zeka gde ti kapa vuce, a vuk kaze nemam zeko i opet DUM DUM DUM!!
Treci dan vuk se naostrio misli: Peglaju ne svaki dan idem da spijuniram zeku i medu da vidim sta mute!Nadje ih kako standardno pricaju sta ce da rade. Kaze zeka idemo opet da peglamo vuka! Kaze meda: Aj al sad je sigurno uzeo kapu a necu da ga bijemo bez razloga! A zeka: OK, ovaj put cu da ga pitam jer imas vuce cigare, a kad kaze da nema odvalimo ga! Cuje sve to vuk i DOBRO se spremi za zeku! Kad su dosli meda i zeka, pita zeka: Vuce daj cigaru?
Vuk: Evo zeko odma!
Zeka: hmmm, daj bez filtera?
Vuk: Evo zeko izvoli!
Zeka: Aj mi upali!
Vadi vuk upaljac...
Evo zeko izvoli!
Zeka:Necu upaljac upali mi sibicom!
Vuk: Evo zeko sve za tebe!
Zeka se zgrane razmislja sta ce sad da rade kad...
ZEKA: De ti kapa majmune?
 
Isli zeka, meda i vuk na izlet! Poneli su gajbu piva al kad su dosli na pola puta izvale da su zaboravili meso! Meda tu kaze njima: Idem ja da se vratim po meso a vas dvojica, NEMOJ da je neko popio flasu piva ubicu ga od batina! I ode meda! prodje neko vreme kaze zeka: Aj vuce popijemo po pivo sedimo vec pola sata ovde?
Vuk: Bi ja al meda ce da nas ubije!
Zeka: Ma vraticemo cepove na flase i meda nece ni provaliti, dva piva!
I krenu oni sa pivom, a zavrse sa gajbom!
Vuk: Jao zeko ubice nas meda sta cemo sad?
Zeka: Ma evo vraticemo cepove na flase pa se nece izvaliti a ako slucajno provali i pita, ti samo reci PUF!
I vrati se meda zav zadihan, krene da uzme pivo a ono prazna flasa!
Kaze meda: Ko mi popio pivo???(ne nije Waifert)
Vuk: PUF
ZEKA: Sta bre PUF gde je pivo!
 
Našao zeka pušku, i rešio da ode sa puškom kod mede da mu *ebe sve po spisku. Dolazi on kod mede:
Zeka: Medo, aj' igraj malo!
Meda: Zeko šta ti je? Smiri se!
Čuje se: ''bum'' - opali zeka u vazduh.
Meda: Dobro, dobro!
I zaigra meda.
Zeka: 'Ajde sad, penji se na ono drvo!
Meda: Zeko, jel' ti dobro? Nikad nisi bio takav.
Čuje se: ''bum'' - zeka opet opali u vazduh.
Meda: U reduuu! Idem!
I popne se on.
Zeka: 'Ajde iskenjaj se sad!
Meda: Dobro, zeko...
Iskenja se meda.
Zeka: 'Ajde pojedi sad to!
Meda: Pa nemoj tako Zeko, daj da se dogovorimo k'o ljudi!
Čuje se: ''klik''. Zeka pogleda u pušku pa će tužnim glasom: Ništa, ništa, medo, ja ću da pojedem.
 
Pravio medo rodjendan i rekao ko ne donese veliki poklon, on ce ga onom stvari razbiti od batina po glavi. I sad dolazi lija nosi ogromne poklone i meda je pusti da udje na zurku. Isto tako i vuk, kada dolazi zeka sa kutijom sibica. I meda se razbesni i poce da tuce zeku k**cem. I odjednom zeka pocne da se smeje. Meda ga pita sto se smeje, a zec ce mu " eno jeza i nosi bombonu" :lol:
 
break:
Pravio medo rodjendan i rekao ko ne donese veliki poklon, on ce ga onom stvari razbiti od batina po glavi. I sad dolazi lija nosi ogromne poklone i meda je pusti da udje na zurku. Isto tako i vuk, kada dolazi zeka sa kutijom sibica. I meda se razbesni i poce da tuce zeku k**cem. I odjednom zeka pocne da se smeje. Meda ga pita sto se smeje, a zec ce mu " eno jeza i nosi bombonu" :lol:
:lol: full-cool :lol:
 

Back
Top