Bolesni um – sve njegove devojčice i dečaci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mackica ns:
1.) 'Ajde još samo ko je ta treća, iliti prva, odnosno - ko je Džerika? Jel' i ona sa foruma?

2.) I nije dosta samo Nebojša, dajte i prezime i mesto boravka, mislim, nije dovoljno upozoriti samo forumašice, treba i devojke koje ga upoznaju u rl-u.

1. Da, i mene zanima ko je Džerika i da li je s foruma?

2. Ne, ne nikako. Objaviti još i prezime i adresu čoveka bilo bi stvarno ozbiljno nizak postupak koji je žestoko u suprotnosti pravilniku ovog foruma (do kojeg, očigledno, niko ne drži), a mislim da bi u tom slučaju čak postojala i osnova za sudsku tužbu (zbog klevete, narušavanja dostojanstva ličnosti i morala ili kako se to već zove). A onda bi i on mogao ponešto da objavi i to bi onda bio pravi svinjac.


Inače, ne mogu da ne primetim da je goodday mogao da isposluje od administratora brisanje ove teme već posle prvog posta (jer je otvorena tema o njemu, suprotno pravilniku), ali izgleda da nije hteo. Možda misli da mu sve ovo, ustvari, ide u korist?

Kad je onomad bila otvorena tema o meni, ja sam odmah zatražio od admina da je obriše i ovaj je to odmah i uradio, bez ikakvih problema, tako da... Izgleda da goodday-u sve ovo tiho podržava...
 
Đenka:
mackica ns:
1.) 'Ajde još samo ko je ta treća, iliti prva, odnosno - ko je Džerika? Jel' i ona sa foruma?

2.) I nije dosta samo Nebojša, dajte i prezime i mesto boravka, mislim, nije dovoljno upozoriti samo forumašice, treba i devojke koje ga upoznaju u rl-u.

1. Da, i mene zanima ko je Džerika i da li je s foruma?

2. Ne, ne nikako. Objaviti još i prezime i adresu čoveka bilo bi stvarno ozbiljno nizak postupak koji je žestoko u suprotnosti pravilniku ovog foruma (do kojeg, očigledno, niko ne drži), a mislim da bi u tom slučaju čak postojala i osnova za sudsku tužbu (zbog klevete, narušavanja dostojanstva ličnosti i morala ili kako se to već zove). A onda bi i on mogao ponešto da objavi i to bi onda bio pravi svinjac.


Inače, ne mogu da ne primetim da je goodday mogao da isposluje od administratora brisanje ove teme već posle prvog posta (jer je otvorena tema o njemu, suprotno pravilniku), ali izgleda da nije hteo. Možda misli da mu sve ovo, ustvari, ide u korist?

Kad je onomad bila otvorena tema o meni, ja sam odmah zatražio od admina da je obriše i ovaj je to odmah i uradio, bez ikakvih problema, tako da... Izgleda da goodday-u sve ovo tiho podržava...

mozda sam bas ja ta Dzerika, mozda je to hanibal, mozda Omen....mozda Shag...ma zar je bitno vise.....ZAKLJUCAVAJTE ovu sumanutu temu.....ko je povredjen povredjen je i kraj....prebolece....proci ce....MORA DA PRODJE!
 
Izvinjavam se svima na grešci u prethodnom postu koji sam dao na ovoj temi. S_K_V_O je u pravu.

@raindog
Ne mislim da sam previše dramatizovao, a zasigurno nisam projektovao ništa lično na vašu temu (a i kako bih, ja sam skroz iz druge priče). Samo sam pogledao teme na koje si se javljala ili ih podizala u poslednje vreme i tvoje komentare na njima, i na osnovu toga izveo neke zaključke. Nisam stručan za tako nešto, ali smatram da umem da procenim ljude. Tako da mi se čini da u ovoj priči nema tragičnih likova, već samo par zbunjenih. Koji nisu sigurni šta su želeli i šta još uvek žele. Bila ova priča u potpunosti tačna ili samo nečije iskrivljeno viđenje (ili čak potpuna manipulacija čitaocima), ja sam dao svoje mišljenje. Ukoliko ga neko nije želeo, nije ni trebao da se oglašava na ovom mestu. Ajd, jedan Pozz svima :)
 
ja nisam dzerrika :I

ljudi, smarate, dajte konkretne podatke, ne imitirajte mene, vrtite se u krug, producent ce nam smanjiti pare

jao. pa ima ovde nechega :) rasplet!
samo mnogo shuma pravite bre


e zivote 21 vek

AJ stoi vi pishete, al sta cu ja ovde

ocu da ucestvujem sa drugarima :I mnogo sam asocijalna a josh sam asocijalnija od ovog ruznog neta :(
 
postidela sam se. da obuchem stari???

nego mislim da

SUTRA SVI NA NEKU NJIVU! malkoi da se izduvate
poludeli ste

shta je s ovim nebojshom poceo je da cita ljubavne romane ili profesionalno pishe ljubavna pisma

// ko je trudan??? ili bio

po meni je to trebalo ovako da se vodi navesti konkretne podatke a ne da lupetate. a to da su ovde bolesni, pa svi ljudi su bolesni samo se to ovde pokazhe he :) dobro.
samo da vam kazhem u racunskom centru nar biblioteke bar 3 catuje, ok 2 i ja ovde citam ove nauke

evo da procitate neshto pametno shto ce vas oraspoloziti. ja sam se danas oshishala.
 
?:
shta je s ovim nebojshom poceo je da cita ljubavne romane ili profesionalno pishe ljubavna pisma

bice da je u pitanju samo hvatanje na patetiku :lol:

predlazhem nominaciju za oscara za najbolju mushku ulogu :!: :lol:
klap, klap i bravooo

36.gif
36.gif
36.gif
 
ocu ja za epizodnu

e necu
ma anakine ne znam mrzim te shto si nadmocna. aj kad se svi razrachunavamo
nisam sada opushtena
sad svi ovde recite sve o svakome
idem bre da ne placam ovde ovo

e ja mislim da je nebojsha baja i jeste baja dok nije napisao onu poruku i koga je zbario
iako ne mogu vise da pricam s njim ne bi mi ishlo mislim promenili smo se.
brate kako smo niski poslacu vam oche nash da citate pred spavanje.
 
jagodica:
Đenka:
OK, saznao sam ko je Džerika i povlačim pitanje.

djenka...ti i ja smo uvek bili drugari...josh otkako je Komandant otishao i pre

reci reci reci
; )))

Voćkice, izvini, ali stvarno ne mogu. Obećao sam svom "izvoru" da ću podatak zadržati za sebe i još ga pri tome podsetio da sam čovek od reči. Stvarno bih sad bio svinja kad bih pogazio vlastitu reč, datu pre par minuta.

S druge strane, ne bi bilo OK da dotičnu "Džeriku" povredim otkrivajući njen identitet. Ona ne učestvuje na ovoj temi i očigledno želi da ostane anonimna.
 
Đenka:
jagodica:
Đenka:
OK, saznao sam ko je Džerika i povlačim pitanje.

djenka...ti i ja smo uvek bili drugari...josh otkako je Komandant otishao i pre

reci reci reci
; )))

Voćkice, izvini, ali stvarno ne mogu. Obećao sam svom "izvoru" da ću podatak zadržati za sebe i još ga pri tome podsetio da sam čovek od reči. Stvarno bih sad bio svinja kad bih pogazio vlastitu reč, datu pre par minuta.

S druge strane, ne bi bilo OK da dotičnu "Džeriku" povredim otkrivajući njen identitet. Ona ne učestvuje na ovoj temi i očigledno želi da ostane anonimna.

Hvala na informaciji bas si me iznenadio,nikad mi ne bi palo na pamet da se radi o njoj......poz
 
hmmm dobro to je neka mala fina klinka fuj ta bi me unishtila.

eheheh sad moram da chitam nebojshine poruke da mu utvrdim trag kao s kim je bio prisan i to ahahah

ma necu bre i necu da pishem ovde da vezbam karakter ionako je proslo neopazeno ovo posecuje mali broj ljudi

nego shta mislis o tome shto sam se osisala kakav je tvoj stav.

de su moderatori da uspostave kontrolu nad ovim konnjima

dakle, da rezimiramo

goodday-raindog 7 meseci
usput etotako (e sad ona kaze da se njih dvoje nisu videli, znachi sajber flert)
zavrshilo se sa Dzerikom i sad je nebojsha s njom i nju voli

to je rezime price

i ispade da je on usput shvrljao sa jos nekoliko zhena, a pominje se i neka starija gospodja (hmmm to mogu da sumnjam ko je), mada to se nije pominjalo posle

e to vam pishe na ovih 20 strana.

e sad kako je to sada isplivalo, nekako su ljute etotako i raindog saznale za pet prevara i uplasile su se.

e sad meni je kao svejedno pa nije mi svejedno ja ih sve mrzim a kao perem ruke i zvizducem hehehe
e ne mrzim raindoga ali ona je malo preka pa sad ne znam mozda i nije bash ok
dakle eto sta bude kad sve ide preko neta sve je dosadno
i sad shta je tu toliko strashno, jedino tih 5 paralelnih prevara bode ochi, ali o tome ima najmanje ovde, sve kao, reci cemo vam, aha
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top