da li redovno perete kosu?

I ako nisam zensko, posto imam dugacku kosu mogu i ja da pricam na tu temu...

Ranije sam je prao na 2-3 dana, a nekad cak i svakog dana (u vrelim letnjim danima)... Sad je pocela strahovito da opada :( pa sam produzio period na 3-4, pa cak i 5 dana...

No, 2-3 dana je optimalno za dugacku kosu...

Poz.
 
Evo ja da odgovorim na ovo pitanje, pa cu mozda i prebaciti broju od 500 postova!
Dakle, dva meseca nemam bas mnogo sta da perem na glavi, jer sam se osisala na potpuno kratko, ali je perem redovno, svakog dana, tj. veceri. Neko ce reci da precesto perem, ali tako sam navikla...
Ko zna, mozda mi nabuja preko noci od tolikog pranja. ;D
O vile ravijojle ili vec neka sila nadlezna za to - dajte da mi kosa poraste sto pre, pa da opet budem ona stara... ovo me sve vec polako smara...
 
Dobro, kakvo je ovo pitanje?
Mislim, zanimljivo moze da bude, ali koga ustvari zanima da li neko redovno pere kosu?
Valjda ce svako reci da pere redovno.. Makar on misli da pere redovno :)

e pa kada se to pitanje postavbi u novinama poput Story-ja onda ti je to ekskluzivni intervju, takozvani
Tako pitali onu glumicu,onu iz onih Karicevih serija KOLIKO CESTO PERE KOSU,
intervju na tri strane isao
kaze ona (ne mogu da se setim imena, izvinjavam se, ne gledam TV uopste :)
JA SVOJU KOSU 11 GODINA NISAM OPRALA SAMA. UVEK IDEM KOD FRIZERA, VOLIM DA JE NEGUJEM.

Eto vam ta pitanja :lol:
 
Genije :)
I baš genijalno pitanje :lol:
Pre neki dan sam u autobusu igrom nekog nesrećnog slučaja završila za rukodržačem iznad neke plavuše... kasne 30-e ili rane 40-e... kojoj je glava toliko užasno smrdela na masnu kosu, mada možda sam i ja imala malo osetljiv njuh :?
Svejedno, u nekom momentu je onako yebozovno zabacila svoju vrlo retku, plavu kosicu, koja na oko i nije delovala tako prljavo :( ali uhhhh..... a meni još pre toga bilo muka od izduvnih :evil:

Na praksi cimerka prala svaki dan dva puta. Yes, stvarno joj se mnogo masti, ali što je mnogo - mnogo je, meni se divila kako je "lepa i čista iako je dva dana nisam oprala" :shock: Što je najgore, mislim da me nije ni podyebavala...

Perem je kad osetim da je prljava, uopšte nemam dan niti meru. Nekad je perem tri dana za redom, nekad je 4 dana ne operem i tako... gel, ulje, i ostala čuda doprinose... gel ustvari ne koristim, ali ulje baš umem jer je nekako... suviše živa :?
A dok je bila duga nisam je češljala. Nikada. Čak ni kada je operem, prođem rukom, jer bih pola počupala, a regenerator odradi posao tako da nije zamršena, samo je bolja frizura..... i tako...
 

Back
Top