stize vrbopuc

Kad se kaze vrbopuc (specificna pojava na vodi - zbog cvetanja obilja vrbovih stabala)
najkrace bi bilo - procvetalo sve ili bg izraz ..puk`o akvarijum``
Dakle otoplilo devojke se razgolitile po ulicama, stigla i jos jedna/dve mladje generacije, plus eto Uskrsa, dolaze ove lepotice from Germany i iz ostalih zemalja i to je to.....
 
Ja na to gledam malo drugacije.
Kao priroda se budi, zelenilo, sunce, mirisi pa to sve i u ljudima kao i u svim zivim bicima budi neku novu energiju i potrebu. Potrebu da se razvijamo i napredujemo... Potreba je podgrejana osecanjima... toplog vetra u kosi. Kao sto i procvetalo cvece ima potrebu da bude opraseno, tako i mi imamo potrebu da volimo i budemo voljeni.
 
peach:
sto :?: :!: hoce li me i tamo savetovati neki emotivno retardirani kako da postanem emotivno sposobna? :roll:
ps.izvinjavam se dismisal-u i napominjem da on s ovim nema veze :wink:
Ne nego da das svoj strucni, pametni, iskreni komentar. :lol:
Pa dobro kad si se vec pomirila da ti ni saveti, ni nista nece pomoci. Jednostavno neke stvari su takve kakve su...retardirane, samo se ja jako palim zbog toga. :lol: Ali to sve tek kad isplivas iz svoje gomile... problema, koje su ti naravno drugi ljudi napravili. :P :wink: :lol:
 
ne znam sta je pisac hteo da kaze,zapravo,ne zanima me i ne bih da se udubljujem...ne pali me filozofija retardiranih... :roll:
moje probleme u zivotu preskoci,nisi deo njih i nemas prava na komentar,in other words:bato,skini mi se!zavrsila sam s tobom razgovore za sva vremena! :evil:
 
peach:
ne znam sta je pisac hteo da kaze,zapravo,ne zanima me i ne bih da se udubljujem...ne pali me filozofija retardiranih... :roll:
moje probleme u zivotu preskoci,nisi deo njih i nemas prava na komentar,in other words:bato,skini mi se!zavrsila sam s tobom razgovore za sva vremena! :evil:
Seko, imas veliki problem. Moras nauciti da kontrolises svoje pobude i pozude, inace vidis gde ce te dovesti na kraju....nigde.
Ljudi koji ne zele da uce od pametnijih nisu mnogo pametni...nego zaslepljeni svojim egom.
A znamo tvoje filozofije da su neandertalci svi koji ne podrzavaju muvanje sa 30 tipova istovremeno. Znam ja da ti mislis da su svi tipovi retardi, da se ti mozes igrati svojih igrica kako ti hoces i sa kim hoces, pa cak i ovaj tvoj bivsi retard ali ces jednog dana spoznati da si zbog takvog razmisljanja bas ti retard.
Pa na kraju ja mislim da treba da pricamo o iskrenosti i postenju i "ozbiljnoj vezi". :lol:
 
jedini retard ovde si ti! :twisted:
i odakle ti pravo da kopas po mom zivotu! :evil:
i bivseg mi ne diraj!on je princ za majmune poput tebe ovde! 8)
...i ne znam o kakvom muvanju 30 tipova pricas-to nije iz mog filma! :roll:
 
peach:
jedini retard ovde si ti! :twisted:
i odakle ti pravo da kopas po mom zivotu! :evil:
i bivseg mi ne diraj!on je princ za majmune poput tebe ovde! 8)
...i ne znam o kakvom muvanju 30 tipova pricas-to nije iz mog filma! :roll:
Moz komotno da potrazis temu "takmicenje za najbitch", no naravno ni to nije tvoj film. :roll:
 
e,sad je stvarno dosta! :x
idi,leci frustracije na nekom drugom mestu...trebalo je davno da prevazidjes svoje konfabulacije i imaginacije o meni...live and let live! :wink:
I NEMOJ VISE POKUSAVATI DA ME UCIS KO SAM JA! znam vrlo dobro i ko sam i kakva sam! a kakav si ti...ma,mene to vise uopste ne zanima! :arrow:
 
23.gif
 
Uzmi ogledalo, i pogledaj se dobroooo. :wink: Jer ja u tebe sigurno necu gledati. :P Al eno imas tamo bivseg pa nema zime za tebe,:roll: :idea: ne znam ni zasto se ti sad prepucavas sa mnom. Idi pravi se dobra nekom drugom.
 
nemoj me gledati,please,tome se i nadam...
A BIVSEG MI OSTAVI NA MIRU,JE L' TO JASNO?!
vredjaj mene,ako ti je to hobi,al' mi ne diraj ljude koje volim,ok? :?
ovde reagujem samo zbog "faktora bivsi",inace,pero:
BYGONE :!:
 
peach:
nemoj me gledati,please,tome se i nadam...
A BIVSEG MI OSTAVI NA MIRU,JE L' TO JASNO?!
vredjaj mene,ako ti je to hobi,al' mi ne diraj ljude koje volim,ok? :?
ovde reagujem samo zbog "faktora bivsi",inace,pero:
BYGONE :!:
Izvini Peach malo mi je bila povredjena sujeta pa iako sam obecao da necu brljaviti po forumu ipak sam pisao svasta, malo sam gomilao to u sebi i onda me stigao PMS pa sam onda explodirao po celom forumu na jedno 4 teme i pljunuo te najstrasnije. No sve je dobro sto se dobro svrsi, poginulih nema.
Tvoj bivsi me totalno ne zanima.
Pozdrav i tebi. :wink:
 

Back
Top