Nacisti u Novom Sadu

Orvel

Zainteresovan član
Poruka
381
Koliko sam upoznat, a cesto pratim sta se desava u gradu po pitanju gradjanskih prava, prosli vikend su Novi Sad posetili Beogradski nacisti. Maltretirali su neke klince, a zatim napravili neku frku u Dvoristu. Pa jel stvarno Novi Sad postao poligon za divljanje Shovinista? :evil: :evil: :evil:
 
Orvel:
Koliko sam upoznat, a cesto pratim sta se desava u gradu po pitanju gradjanskih prava, prosli vikend su Novi Sad posetili Beogradski nacisti. Maltretirali su neke klince, a zatim napravili neku frku u Dvoristu. Pa jel stvarno Novi Sad postao poligon za divljanje Shovinista? :evil: :evil: :evil:
Nazalost izgleda da jeste.
Jedan lik je lepo opisao, valjda, proslonedeljni dogadjaj pa cu ga sada u celosti i preneti.

-----------------------------------------------------
Nijedne nema bolje od naše policije..
frigidnakucka (student) - 11. april 2005. u 09.00 (registrovani član)
pre neki dan u nekom mestu stanovnici neke zemlje u zelji za druzenjem pod okolnostima standarda skupili su se ispred jedne prodavnice na okretnici gredskih autobusa kraj pozorista u jednom gradu,druzili se i pili pivo.
sve je bilo krasno i lepo dok naše veselu skupinu nisu poceli da seckaju ostri pogledi celavih vanzemaljaca sa druge strane ulice koji su se celo vece pristizali i nestajali u smradu dobro poznatog dvorista.
u jednom tenutku na drugoj strani ulice nastala je nekakva guzva,nismo znali iz kog razloga jer vidik malo zaklanja ziva ograda na ostrvu na putu.u međuvremenu sa naše strane ulice,pojavljuje se ekipa interventnih strumpfova(dva strumpfa i jedna strumpfeta)i pocinju da gnjave vesele stanovnike grada...i pišu prijavu dragoj im prodavacici iz prodavnice.
u tom trenutku stize drugar vesele ekipe koji je stigao s one strane ulice i video šta se desilo-momak je lezeo u lokvi krvi...vanzemaljci su ga napali...(od kad smoprimetili da se nešto desava do sad prošlo je 20min)
u tom trenutklu,ocevidac primecuje vanzemaljca kako izlazi iz rupe s druge strane ulice i ubeđuje strumpfa da nešto učini u zivotu...vanzemaljac bezi..stize još strumpfova i posle krace jurnjave dovode vezanog celavog...naravno na sebi nije imao niti jedno vanzemaljsko obelezje,posto je usput skinuo sve cinove sa svoje crne jakne...odveli su ga..
ostala je lokva krvi kao dokaz koji je navodno obezbedjivao jedan strumpf.„obezbedjuvai” tako dobro da su skoro svi prolaznici zgazili dokaz,a jedan automobil ga čak pregazio...
naravno protiv svih ostalih vanzemaljaca ništa nije moglo da se preduzme(iako su još par ekscesa napravili to vece sirom grada,a zna se da ih je bilo iz vise gradova naše zemlje)jer strumpfovi nisu smeli da sidju u rupu,a i kaže da nisu sigurni da su vanzemaljci stvarno vanzemaljci...iako su obelezeni kao takvi,pa čak i imaju vanzemaljske pozdrave desnom rukom

usputni zakljucak...vanzemaljci imaju hrabrosti da napadaju samo u grupama i samo slabije i mnogo mladje od sebe
skidaju ljudima bedzeve omiljenih im bendova...a svoje tako drage, na koje se ponose...i u cije se simbole zaklinju bacaju u blato bezeci od strumpfova...

smesni su i vanzemaljci i strumpfovi...mislim da smo prerasli crtace,suocimo se sa zivotom!
 
:shock:
za ovo nisam cula. blago receno sokirana sam!
znam da u ns-u ima sve vise skinsa, ali njih(novosadjane) mogu da svarim jer neke licno poznajem tako da mi oni ne izgledaju toliko strasno koliko ovi okolni.
pre par godina sam imala puno problema sa njima zbog mog "pankerskog drustva" i to se , hvala bogu,zavrsilo.
najstrasnije od svega je sto su svi veoma isfrustrirani, neki su VEOMA PAMETNI, a neki pak samo povodljivi.
ne bojim ih se, ali mi je jako strasno to sto se desilo. i strasno mi je to sto su uglavnom ti mladji skinsi problematicni. koliko znam ove starije boli dupe da se kace sa decom (pankeri '88 popularno nazvani strumpfovi :lol: ).
i nervira me to sto dolaze ti okolni nacisti i prave sra*nja okolo po ns-u i onda samo odu.
jednom sam upala na neki naci skup kod one prodavnice "Andjelija" i bili su tu i neki poljaci i beogradjani i novosadjani i visile su okolo juznjacke i srpske zastave i sve je to porilicno strasno izgledalo. tako da naci skupljanja u ns-u nisu nista novo.
 
petite_brebis:
:shock:
za ovo nisam cula. blago receno sokirana sam!
znam da u ns-u ima sve vise skinsa, ali njih(novosadjane) mogu da svarim jer neke licno poznajem tako da mi oni ne izgledaju toliko strasno koliko ovi okolni.
pre par godina sam imala puno problema sa njima zbog mog "pankerskog drustva" i to se , hvala bogu,zavrsilo.
najstrasnije od svega je sto su svi veoma isfrustrirani, neki su VEOMA PAMETNI, a neki pak samo povodljivi.
ne bojim ih se, ali mi je jako strasno to sto se desilo. i strasno mi je to sto su uglavnom ti mladji skinsi problematicni. koliko znam ove starije boli dupe da se kace sa decom (pankeri '88 popularno nazvani strumpfovi :lol: ).
i nervira me to sto dolaze ti okolni nacisti i prave sra*nja okolo po ns-u i onda samo odu.
jednom sam upala na neki naci skup kod one prodavnice "Andjelija" i bili su tu i neki poljaci i beogradjani i novosadjani i visile su okolo juznjacke i srpske zastave i sve je to porilicno strasno izgledalo. tako da naci skupljanja u ns-u nisu nista novo.
Ispravka, pravi skinsi nisu nacisti, nacisti su boneheads-i.
A to sto u NS-u ima sve vise nacista to mi je gadno, a skinsa to mi ne smeta.
 
bootlogo.jpg

http://www.onfileskinheads.com/
Meni su mnogo dobri!
 
Yebala te gradjanska prava

Raspitaj se kakva prava manjine imaju u zeljama "razvijenim zemljama zapadne Evrope" istim onim koje nas ucenjuju tim pravima...
Koliko turaka iasiptara ima u npr. Nemackoj? Mislis da oni imju prava?

mislim sta je sa nasim seljackim pravima...
 
Aleksej_BASO:
Yebala te gradjanska prava

Raspitaj se kakva prava manjine imaju u zeljama "razvijenim zemljama zapadne Evrope" istim onim koje nas ucenjuju tim pravima...
Koliko turaka iasiptara ima u npr. Nemackoj? Mislis da oni imju prava?

mislim sta je sa nasim seljackim pravima...
'Ajde sada, Aleksej, deset sklekova za ovu glupost, i da malo izbacis frustracije iz sebe...

By the way, promashio si temu.
 
U prvoj recenici teme se spominju gradjanska prava zar ne?
I na to sam odgovorio. Promasio je temu onaj ko stavlja gradjanska prava (a da ne zaboravimo i seljacka prava :) ) u prosli dogadjaj.

Lepo nabavite stoljpi :twisted: i nece vas niko dirati i gotovo, a resena su i gradjanska prava!!! :) :) :)

Ajde nemojte se primati i na ovo, salio sam se.

P.S. Bogu hvala pa nisam sa limana...
 
Aleksej_BASO:
U prvoj recenici teme se spominju gradjanska prava zar ne?
I na to sam odgovorio. Promasio je temu onaj ko stavlja gradjanska prava (a da ne zaboravimo i seljacka prava :) ) u prosli dogadjaj.

Lepo nabavite stoljpi :twisted: i nece vas niko dirati i gotovo, a resena su i gradjanska prava!!! :) :) :)

Ajde nemojte se primati i na ovo, salio sam se.

P.S. Bogu hvala pa nisam sa limana...
U nasilju nije resenje, dakle nabavljanje pistolja neresava stvar.
 
. . .:
Aleksej_BASO:
U prvoj recenici teme se spominju gradjanska prava zar ne?
I na to sam odgovorio. Promasio je temu onaj ko stavlja gradjanska prava (a da ne zaboravimo i seljacka prava :) ) u prosli dogadjaj.

Lepo nabavite stoljpi :twisted: i nece vas niko dirati i gotovo, a resena su i gradjanska prava!!! :) :) :)

Ajde nemojte se primati i na ovo, salio sam se.

P.S. Bogu hvala pa nisam sa limana...
U nasilju nije resenje, dakle nabavljanje pistolja neresava stvar.

Alo, bre salio sam se sta se primate!!! :D :D :D
Mislim ono za pistolj.
 
Onomad, zaboravio sam tacno koji datum ali bila je nedelja prva pre 01.07. ili vam poslednja u junu kada se u brvnari odrzao nazy koncert. Skupilo se oko 200 pristalica doticne ideologije, kako kazu iz cele Evrope (?!) i niko ih nije sprecio da naprave taj koncert. . .
SRAMOTA!!!
 
gigule:
hm...da, bolidi sa kojma ćete podeliti to zadovoljstvo da lemate homiće...
štaviše dok u čopru budu tukli pedere i lezbejke... i ebali im kevu bolesnu neki od vas će im se diviti...bravo majstori!
Šta : DIVITI ?!? :shock:
Ima oni nama da se dive kad počnemo Vartolomejsku noć sa pederima i lezbejkama !!! :lol:
 

Back
Top