Da li je normalno...iz zenskog ugla

a042.gif
 
Hmmm ajd da zamislim situaciju a da nije teska patologija...

Upoznali ste se preko chata... ona ti poslala sliku na kojoj je fenomenalno ispala, jedini problem je sto je na toj slici bio i njen bivsi pa ga je secnula... jer koji ce ti on, jel?
Eto, u ovoj situaciji nije nenormalno ...a da li je moralno prema bivsem...
 
:o U bre, polako. Neradi se o meni vec o jednom prijatelju. Naime, dopisivao se neko vreme sa jednom devojkom. Kasnije su se i upoznali. Posle nekog vremena,sasvim slucajno, naleteo je ne neke slike a kasnije ukapirao da su selektivno slane. Naravno one najlepse. Jedino se zaprepstio kada je ugledao da je skoro svaku od tih slika napravio njen bivsi decko a da su pojedine i seckane.

Nemoral ili bolest?
 
Pa, nije imala druge, a što da baca, lepo ih je iskoristila. Doduše, proračunato - slala je samo najbolje... Zna se da bi svako drugi (čovek iskren, koji ne samo da se interesuje onim sto se dešava njegovom prijatelju, nego o tome i intenzivno razmišlja, pokusava da kvalifikuje ta dešavanja, oceni ih itd....)slao najružnije...
Dakle, devojka je nenormalna, nemoralna i , u dodatku, i proracunata! I sigurno nema kompjuter i foto šop, nego onako sirovo, makazama...užas!
 
ne kapiram
isekla je bivseg
to je valjda ok
nego ako je ona mnogo srecna i lepa tu
to nije ok?

iseckane - menanički?


drugo bi bilo da je slala tamo gde su zajedno, to je isto neka poruka, ali lošija po tvog prijatelja


a šta zanči slučajno naleteo na iseckane slike i slala selektivno, šta bi ti uradio, slao slike svojih bivših riba, i to na veliko


stvarno ne kapiram a valjda mi i nije do toga
 
kakva je ovo glupost
"potencijalnoj ljubavi novoj" ona šalje slike na kojima je nekad bio njen dečko, ili one njene trenutke koje je oN uhvatio kamerom
stvarno, beštija jedna :lol:

drž' gaće,
da ne stigne dečku posle tebe paket sa tvojom pišom :lol:
Viš' da voli da secka :lol: :lol: :lol:
 
Betty:
kakva je ovo glupost
"potencijalnoj ljubavi novoj" ona šalje slike na kojima je nekad bio njen dečko, ili one njene trenutke koje je oN uhvatio kamerom
stvarno, beštija jedna :lol:

drž' gaće,
da ne stigne dečku posle tebe paket sa tvojom pišom :lol:
Viš' da voli da secka :lol: :lol: :lol:

bety bety pa devojchice imaju pishu a dechaci imaju puzicja :wink: i puzicj moze da strada od makaza da da .... kad je mnogo nevaljao i kad se zavlaci di ne treba :lol: :lol: 8)
 
Napokon malo vise vremena. Tek sad vidim koliko sam bio nejasan. Sorry. :(

Evo o cemu se radi;

Sedimo pre neko vece u lokalnom pubu i razgovaramo, nas nekoliko prijatelja. Pitam Z. kako ljubav a on sav razocaran isprica sta je otkrio.

Njih dvoje su se upoznali preko neta. Mail to mail i znate kako to vec ide, slika itd. Onda romanticni prvi susret, obostrane posete i love na vidiku...

Pre nekoliko dana, prilikom posete kod nje i cackanja po kompjuteru (instalirao neki software) slucajno otvori folder sa slikama.. (rekao sam mu da nije trebao da sunja, ali ipak) i ima sta da vidi... Ok, slike sa bivsim, poljupci itd... (ne, kaze nije bilo perverzije).

Ubrzo je ukapirao da su vecina slika koje je dobijao u pocetku njihovih love mejlova bas te, "iseckane" (u photo shopu).

Sta da vam kazem, tesio sam ga ali i sebe pitao, sta bre navodi zene na takve postupke? Ok, mogu da razumem da trenutno nemate adekvatnu sliku ali nikako nemogu da shvatim da postoje osobe koje za ovako nesto imaju stomaka. Beda!

poz.svima.
 
Ja mislim da uopste nije trebala sjeckati,nego fino i svoju i deckovu sliku poslati... :D I onda valjda ne bi bilo problema... :roll:
Ona je tebi,ili tvom prijatelju,ne znam vec kome,poslala SVOJU sliku,i sta te briga odakle ju je isjekla...Mislim da se ovde od muve pravi medjed... 8) Ne znam sta je tu toliko strasno...
 
limunada:
Ja mislim da uopste nije trebala sjeckati,nego fino i svoju i deckovu sliku poslati... :D I onda valjda ne bi bilo problema... :roll:
Ona je tebi,ili tvom prijatelju,ne znam vec kome,poslala SVOJU sliku,i sta te briga odakle ju je isjekla...Mislim da se ovde od muve pravi medjed... 8) Ne znam sta je tu toliko strasno...

Prosla ljubav treba valjda da ostane proslost... a ona se nemoze seckati. Razmisli malo o tome. :wink:
 
Ona je tebi,ili tvom prijatelju,ne znam vec kome,poslala SVOJU sliku,i sta te briga odakle ju je isjekla...Mislim da se ovde od muve pravi medjed... 8) Ne znam sta je tu toliko strasno...[/quote]

Prosla ljubav treba valjda da ostane proslost... a ona se nemoze seckati. Razmisli malo o tome. :wink:[/quote]

Pa ona nije isjeckala decka,ni proslost,vec sliku... :D
 

Back
Top