ЕУ - НАЦИСТИЧКА ТВОРЕВИНА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
550
«Ви сте постали чланови великог рајха који се спрема да реорганизује Европу, да поруши границе које још раздвајају европске народе и омогући им да лакше живе заједно.»

Мислите да је ово изјавио неки комесар Европске уније? Близу сте, али ово су речи Јозефа Гебелса из 1940 године, што јасно показује ко је, заправо, идејни творац Европске уније.

«Нас више интересује Европа од било које државе.»

Ако сте мислили да је су ово речи Хавијера Солане - скоро да сте у праву. Иако oвај шпански марксиста често истиче да му је Европа на првом месту, ово је, ипак, био говор Адолфа Хитлера у Нирмбергу 1937. Зачуђујућа је сличност између нациста и данашњих лидера Европске уније, зар не?

Један окорели фашиста, Алберто де Стефани, Мусолинијев министар финансија, написао је 1941 године следеће:

«Нације не могу бити чврста основа за пројекат НОВОГ ПОРЕТКА због своје разноликости. Европска унија можда не би била подложна осцилацијама унутрашњих политика које карактеришу либерални режими.»


Фашисти и нацисти су тада, као и сада, били и остали главни заговорници идеје о уједињењу Европе и успостављању НОВОГ СВЕТСКОГ ПОРЕТКА.

Да ли је Србији то потребно? Да ли нам је потребно још једно поробљавање?
 
bed.gif
 
Ma najvazije je da Srbija dostigne uslove za ulazak u EU, zbog nje same i njenih gradjana....a onda kad budemo ispunili uslove, Srbija ce da vaga da li ce pristupiti EU ili ne, na osnovu tadasnjih prilika....a u ostalom kad budemo u nivou drzava koje su vec pristupile EU u poslednjih nekoliko godina.....koji ce na onda i kur@c ta nacisticko-monopolisticka govnjiva tvorevina.....i tvrdim da ce u tom slucaju Srbiji biti bolje van EU...
 
urospo:
Ma najvazije je da Srbija dostigne uslove za ulazak u EU, zbog nje same i njenih gradjana....a onda kad budemo ispunili uslove, Srbija ce da vaga da li ce pristupiti EU ili ne, na osnovu tadasnjih prilika....a u ostalom kad budemo u nivou drzava koje su vec pristupile EU u poslednjih nekoliko godina.....koji ce na onda i kur@c ta nacisticko-monopolisticka govnjiva tvorevina.....i tvrdim da ce u tom slucaju Srbiji biti bolje van EU...

Мислим да је Нови светски поредак само савремена варијанта ФАШИЗМА.
Сматрам да треба да се трудимо да достигнемо све стандарде - а затим да останемо ван ЕУ.
Волим слободу. А осим тога већ ћемо сами видети за неких 10-ак година колико су се ови
што су утрчали заје*али.

Брине ме синоћна изјава Коштунице:... "кренули смо у ЕУ и НЕМА НАМ ВИШЕ ПОВРАТКА..."
 
LePiaf:
Izvlacis iz konteksta, dechko...

A i sta si se uplasio od EU. Naci ce se i za vas poneka pecina gde cete moci da se ponovo organizujete u plemena i citate jedni drugima Comskog i Kalajica.

Ја се плашим само Бога, а људи ме засмејавају, поготово англосаксонске улизице.

А што се "пећине" тиче, бојим се да су већ сада све резервисане за дарвинисте и остале
павијане, из којих за малу напојницу странаца креште ли креште...
 
eremita:
LePiaf:
Izvlacis iz konteksta, dechko...

A i sta si se uplasio od EU. Naci ce se i za vas poneka pecina gde cete moci da se ponovo organizujete u plemena i citate jedni drugima Comskog i Kalajica.

Ја се плашим само Бога, а људи ме засмејавају, поготово англосаксонске улизице.

А што се "пећине" тиче, бојим се да су већ сада све резервисане за дарвинисте и остале
павијане, из којих за малу напојницу странаца креште ли креште...

sad ti je i darvin kriv za sve....pitam se ko je sledeci... :roll:
 
Banshee:
eremita:
LePiaf:
Izvlacis iz konteksta, dechko...

A i sta si se uplasio od EU. Naci ce se i za vas poneka pecina gde cete moci da se ponovo organizujete u plemena i citate jedni drugima Comskog i Kalajica.

Ја се плашим само Бога, а људи ме засмејавају, поготово англосаксонске улизице.

А што се "пећине" тиче, бојим се да су већ сада све резервисане за дарвинисте и остале
павијане, из којих за малу напојницу странаца креште ли креште...

sad ti je i darvin kriv za sve....pitam se ko je sledeci... :roll:

Ma sve je krenulo kada su jevrejsko-masonski lobiji izmislili tocak samo da bi uterali Nebeskom Narodu.
 
Pobunjenik:
Фашисти и нацисти су тада, као и сада, били и остали главни заговорници идеје о уједињењу Европе и успостављању НОВОГ СВЕТСКОГ ПОРЕТКА.

Да ли је Србији то потребно? Да ли нам је потребно још једно поробљавање?

To sam primetio odavno, EU je novi reich, ali to je nama jedini spas jer i mi smo Europa;
mi smo fasisti i nacisti, mi smo ujedinjena Evropa i Novi Svetski Poredak.

Odnosno moramo da budemo, jer ako ne, onda nece nas porobiti nekakvi Nemci ili slicno nego Albanci, Cigani, muslimani...
 
Banshee:
eremita:
LePiaf:
Izvlacis iz konteksta, dechko...

A i sta si se uplasio od EU. Naci ce se i za vas poneka pecina gde cete moci da se ponovo organizujete u plemena i citate jedni drugima Comskog i Kalajica.

Ја се плашим само Бога, а људи ме засмејавају, поготово англосаксонске улизице.

А што се "пећине" тиче, бојим се да су већ сада све резервисане за дарвинисте и остале
павијане, из којих за малу напојницу странаца креште ли креште...

sad ti je i darvin kriv za sve....pitam se ko je sledeci... :roll:

Ма не, Дарвин уопште није крив, ја само обавештавам човека који ме вређа само зато што не
мислим као он и при томе "шаље у пећину" ДА СУ ИСТЕ ВЕЋ УЗУРПИРАНЕ ОД СТРАНЕ ЧОВЕКОЛИКИХ
МАЈМУНА КОЈИ НИСУ НАШЛИ СЕБЕ У ЦИВИЛИЗОВАНОМ СВЕТУ. :)
 
LPhoklica:
Pobunjenik:
Да ли је Србији то потребно? Да ли нам је потребно још једно поробљавање?
Kakvo porobljavanje??
Jer Vama izgleda kao da su članice EU porobljene?
Jer im to tamo toliko loše?

pa ovo je smešno...da, da bogati su, a pare kvare ljude.

Pa u jednom sirem smislu EU jeste porobljavanje. Nema bitne razlike izmedju na primer Slovacke sad i za vreme Austrougarske, samo sto imaju pravo na zastavu i satro-nezavisnost. Samo sto nestaju nacije, pa vladajuca klasa ce biti multi-kapital a niza klasa ne kao pre Sloveni nego svi neobrazovani i slabi.
Znaci EU je jedna nova kao Austrougarska koja ce da nas uzme na finjaka, hej, i jos bicemo srecni da ima neko da nam upravlja i daje nam nadnice.
A Srbija je jedan mali u svemu beznacajan region koji upravo prestaje da postoji.
I sa EU i bez nama je kraj, ali sa EU manje ce da boli.
 
andrei:
LPhoklica:
Pobunjenik:
Да ли је Србији то потребно? Да ли нам је потребно још једно поробљавање?
Kakvo porobljavanje??
Jer Vama izgleda kao da su članice EU porobljene?
Jer im to tamo toliko loše?

pa ovo je smešno...da, da bogati su, a pare kvare ljude.

Pa u jednom sirem smislu EU jeste porobljavanje. Nema bitne razlike izmedju na primer Slovacke sad i za vreme Austrougarske, samo sto imaju pravo na zastavu i satro-nezavisnost. Samo sto nestaju nacije, pa vladajuca klasa ce biti multi-kapital a niza klasa ne kao pre Sloveni nego svi neobrazovani i slabi.
Znaci EU je jedna nova kao Austrougarska koja ce da nas uzme na finjaka, hej, i jos bicemo srecni da ima neko da nam upravlja i daje nam nadnice.
A Srbija je jedan mali u svemu beznacajan region koji upravo prestaje da postoji.
I sa EU i bez nama je kraj, ali sa EU manje ce da boli.

Потпуно се слажем са Твојим веома зрелим и паметним размишљањем Andrei-a
једино што не могу да прихватим то
је Твоје хладно, помирљиво и летаргично прихватање
наведеног ужаса, отприлике, знате
ЕУ ће нас поцепати "к'о свиња торбу", али шта ми ту
можемо, то је, знате РЕАЛНОСТ...
 
Наравно да сам против НСП, али причати о неком фашизму је контрапродуктивно.
Прво, поредити ЕУ са Хитлером је смешно, друго постојали су и позитивни или релативно позитивни фашистички системи.
У односу према НСП, а и уопште је боље манити се вредносних епитета и говорити о чињеницама.
 
eremita:
andrei:
LPhoklica:
Pobunjenik:
Да ли је Србији то потребно? Да ли нам је потребно још једно поробљавање?
Kakvo porobljavanje??
Jer Vama izgleda kao da su članice EU porobljene?
Jer im to tamo toliko loše?

pa ovo je smešno...da, da bogati su, a pare kvare ljude.

Pa u jednom sirem smislu EU jeste porobljavanje. Nema bitne razlike izmedju na primer Slovacke sad i za vreme Austrougarske, samo sto imaju pravo na zastavu i satro-nezavisnost. Samo sto nestaju nacije, pa vladajuca klasa ce biti multi-kapital a niza klasa ne kao pre Sloveni nego svi neobrazovani i slabi.
Znaci EU je jedna nova kao Austrougarska koja ce da nas uzme na finjaka, hej, i jos bicemo srecni da ima neko da nam upravlja i daje nam nadnice.
A Srbija je jedan mali u svemu beznacajan region koji upravo prestaje da postoji.
I sa EU i bez nama je kraj, ali sa EU manje ce da boli.

Потпуно се слажем са Твојим веома зрелим и паметним размишљањем Andrei-a
једино што не могу да прихватим то
је Твоје хладно, помирљиво и летаргично прихватање
наведеног ужаса, отприлике, знате
ЕУ ће нас поцепати "к'о свиња торбу", али шта ми ту
можемо, то је, знате РЕАЛНОСТ...
Mislim da greštite, EU može sačuvati pozitivne karakteristike naše nacije, mnogo bolje (nego što se sami trudimo).
Tačno je da bi nas doveli u red, ali ne batinama kako smo navikli...a da li se neko ovde toga plaši?
 
eremita:
Брине ме синоћна изјава Коштунице:... "кренули смо у ЕУ и НЕМА НАМ ВИШЕ ПОВРАТКА..."

То ти је, Еремита, оно што сам ти већ рекао цитиравши Иглсе и "Hotel California":

You can check out any time you like
But you can NEVER leave!

Узгред, надам се да ћеш ускоро схватити да и Коштуница дува у исту тикву као и ови Сорошови плаћеници, само се он, тобоже, нећка и предомишља. Вероватно је добио такву улогу.

Локице, није све у новцу. Опет ћу цитирати Арчибалда Рајса:

„Новац не доноси ни срећу ни углед."

То што земље чланице ЕУ „имају пара" не значи да су слободни и независни. Али, нас то уопште не треба да се тиче. Ми имамо свој пут у задатак који смо добили пре више хиљада година, и ту се не уклапа никакво материјално богатство.
 
Ја не знам шта је проблем да уредимо свој живот, па после можемо и са Русијом, Кином, Индијом. Они су одавно уочили позитивне стране глобализације.
А гледе ЕУ, можемо и изнутра да роваримо, јер бићемо већина заједно са Турцима, Украјинцима, Италијанима и осталима који нису навикли да размишљају бирократски.
 
Pobunjenik:
То што земље чланице ЕУ „имају пара" не значи да су слободни и независни. Али, нас то уопште не треба да се тиче. Ми имамо свој пут у задатак који смо добили пре више хиљада година, и ту се не уклапа никакво материјално богатство.

LPhoklica se uhvatila za glavu i prosto ne može da veruje
 
«Ви сте постали чланови великог рајха који се спрема да реорганизује Европу, да поруши границе које још раздвајају европске народе и омогући им да лакше живе заједно.»

Мислите да је ово изјавио неки комесар Европске уније? Близу сте, али ово су речи Јозефа Гебелса из 1940 године, што јасно показује ко је, заправо, идејни творац Европске уније.

«Нас више интересује Европа од било које државе.»

Ако сте мислили да је су ово речи Хавијера Солане - скоро да сте у праву. Иако oвај шпански марксиста често истиче да му је Европа на првом месту, ово је, ипак, био говор Адолфа Хитлера у Нирмбергу 1937. Зачуђујућа је сличност између нациста и данашњих лидера Европске уније, зар не?

Један окорели фашиста, Алберто де Стефани, Мусолинијев министар финансија, написао је 1941 године следеће:

«Нације не могу бити чврста основа за пројекат НОВОГ ПОРЕТКА због своје разноликости. Европска унија можда не би била подложна осцилацијама унутрашњих политика које карактеришу либерални режими.»


Фашисти и нацисти су тада, као и сада, били и остали главни заговорници идеје о уједињењу Европе и успостављању НОВОГ СВЕТСКОГ ПОРЕТКА.

Да ли је Србији то потребно? Да ли нам је потребно још једно поробљавање?

NIJE........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top