Drugi put u istoriju

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Nacionalisti, cetnici, ljoticevci, radikali, nedicevci, dveri.....PO DRIGI PUT ODLAZE U ISTORIJU....

Kao sto sam to vec toliko puta ovde rekao - ovi su izbori BILI OPROSTAJ OD NJIH.

Bili su izviceni na svetlo dana sa dolaskom Milosevica na vlast da OBAVE PRLJAVE POSLOVE RAZBIJANJA JUGOSLAVIJE, a danas je vreme da se vrate tamo odakle su izvuceni: NA DJUBRISTE ISTORIJE!

Slobe vise nema, rata vise nema, tako da oni koji bi ponovo zeleli neke zemljotrese na Balkanu - NE TREBAJU VISE NIKOME!

Ni Istoku, ni Zapadu, ni srpskom narodu...


PUTUJTE, PUTUJTE NIZ VODU.....ZBOGOM.....!. :bye:


(Dok opet nekome u buducnosti ne zatrebate za neki PRLJAVI POSAO !)
 
Sada treba poceti gajiti kod Srba NOVI NACIONALIZAM!

Nacionalizam koji ce se sa drugim narodima, sa komsijama, takniciti u RADU, U NAUCI, U KULTURI, U SPORTU......

Malo ostaviti u stranu prebrojavanja ko je koga koliko klao kroz istoriju, ko je kome vece zlo nanosio, ko je postaniji a ko je veci zlotvor, ko je stalno napadao, a ko se stalno branio..

O tome se NIKADA necemo moci dogovoriti..

A KARAVANI PROLAZE......
 
Nacionalisti, cetnici, ljoticevci, radikali, nedicevci, dveri.....PO DRIGI PUT ODLAZE U ISTORIJU....

Kao sto sam to vec toliko puta ovde rekao - ovi su izbori BILI OPROSTAJ OD NJIH.

Bili su izviceni na svetlo dana sa dolaskom Milosevica na vlast da OBAVE PRLJAVE POSLOVE RAZBIJANJA JUGOSLAVIJE, a danas je vreme da se vrate tamo odakle su izvuceni: NA DJUBRISTE ISTORIJE!

Slobe vise nema, rata vise nema, tako da oni koji bi ponovo zeleli neke zemljotrese na Balkanu - NE TREBAJU VISE NIKOME!

Ni Istoku, ni Zapadu, ni srpskom narodu...

PUTUJTE, PUTUJTE NIZ VODU.....ZBOGOM.....!. :bye:


(Dok opet nekome u buducnosti ne zatrebate za neki PRLJAVI POSAO !)

A SPS samo gura napred,jesi glup Blajvi svaka cas'
 
Nacionalisti, cetnici, ljoticevci, radikali, nedicevci, dveri.....PO DRIGI PUT ODLAZE U ISTORIJU....

Kao sto sam to vec toliko puta ovde rekao - ovi su izbori BILI OPROSTAJ OD NJIH.

Bili su izviceni na svetlo dana sa dolaskom Milosevica na vlast da OBAVE PRLJAVE POSLOVE RAZBIJANJA JUGOSLAVIJE, a danas je vreme da se vrate tamo odakle su izvuceni: NA DJUBRISTE ISTORIJE!

Slobe vise nema, rata vise nema, tako da oni koji bi ponovo zeleli neke zemljotrese na Balkanu - NE TREBAJU VISE NIKOME!

Ni Istoku, ni Zapadu, ni srpskom narodu...


PUTUJTE, PUTUJTE NIZ VODU.....ZBOGOM.....!. :bye:


(Dok opet nekome u buducnosti ne zatrebate za neki PRLJAVI POSAO !)
Al je zato Sloba doziveo reinkarnaciju.Videces kada pocne da se sveti svima koji su ucestvovali u petooktobarskoj revoluciji :per::per::per:
 
Ja bas zbog toga mislim da je siguran kraj demokrata i ostalih ustasha tek poceo.......nece SPS stati dok sam ne formira vladu,a jos drze i policiju,za tren oka ce vas pobiti ko zeceve samo li pokusate za nesto da ih izradite:hahaha:
 

Back
Top