ŠTA DA URADIM? POTREBAN MI JE SAVET

Mika 88 ili kako vec? Joj ima dva lika na m koja su bila i koje brkam...Znam samo da je jedan od njih iz mog grada, a drugi nije...:rotf:

User Unfriendly, odakle si?
I nemoj Overa da diras :(

mikka88 je SKVID
ja sam mikki88, veoma stari nik, retko ko zna za njega lol

i dobro znas abell da je mikki88 iz KEMBRIDZA, dakle nije iz tvog grada 100%

al eto, ako os da razmenimo brojeve nemam nista protiv, ionako si se nesto navrzla na moju licnos u poslednje vreme :mrgreen:
 
mikka88 je SKVID
ja sam mikki88, veoma stari nik, retko ko zna za njega lol

i dobro znas abell da je mikki88 iz KEMBRIDZA, dakle nije iz tvog grada 100%

al eto, ako os da razmenimo brojeve nemam nista protiv, ionako si se nesto navrzla na moju licnos u poslednje vreme :mrgreen:

Kako je mikka88 SKVID? :eek: Ja sam mislila da skvid nema klona...jos ce ispasti da je Skvid odavde i da ga znam u RL-u :rotf:
Au, boli me glava sad...
Jesam navrzla sam se dok mi ozbiljno ne kazes odakle si...:lol:
 
imam 18 godina, 4 razred srednje. imam jedan ''problem''. naime, mislim da sam se zaljubio u drugaricu koja uči sa mnom. :D intezivno se družimo već 2 god, pričamo, zezamo se, sve u svemu jedan sjajan odnos. inače, ona je veoma zgodna devojka, tako sam je oduvek gledao kao nešto više od obične drugarice, ali u zadnje vreme počeo sam da osećam nešto prema njoj. :) da li da joj kažem? takođe, uvek sam bio u dilemi da li ona mene gleda kao nešto više od druga, pošto se zaista dosta puta ponaša kao da želi nešto više. trudi se da je uvek pored mene, dodiruje me, grli me, uvek kada za to ima priliku. dosta puta je komentarisala kako sam zgodan, itd, itd.. takođe, kad sazna da se sviđam nekoj devojci, trudi se da bude sa mnom kada su one u bilizini.. zaista ne znam šta da radim, još uvek nisam sve sredio sam sa sobom, tako da bih voleo da čujem vaša mišljenja? :) da li rizikovati prijateljstvo?

Rizikuj.Rizik je zivot.Reci joj preko fejsa ili fona svoja osecanja.Drzim ti fige...:)
 

Back
Top