nista novo

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
1On mald,lep,vrlo stilizovan,nadaren,skolovan i poznat.
2On,koji ima na njemu ima interesa.star,ruzan,vrlo ali vrlo bogat,uticajan,mocan i nervozan.
1on bi da nema nista sa njim,ali ipak nije siguran u sebe.
2.on bi da ga poseduje posto,poto.Starost kad zaludi tesko odustaje.
1.On se dosadjuje
2.On neodustaje
1.Izdosade prihvata susret.
2.odusevljen uz kafu napada
1.Nesiguran je ali ipak malo i zadivljen galantnoscu drugog
2.cini sve da ga pridobije

S r a nj e
ponovo se vata u vrzino kolo.
ali novac je taj sto ga privlaci.
Dali gresi?
 
yebote Bustura, pare pa pare....pa jel nemas dovoljno? stvarno si lik.....tebi neko mahne kesom ispred nosa a ti odmah u razmisljanje "da li da dam dupe ili ne"
ako se yebes za pare, mani moral i preispitivanja.....malo si mator za to....odluci se jesi ili nisi....
 
pa jbt, dokle ces za svoje porive da trazis podrsku. odluci sam. ti si vec odlucio, sigurno. posle ces da se kao kajes i opet potrazis utehu. *ebi novac, cini sto te volja.
Srecno care
 
Hahahaha, nije valjda da su ti kitu i u usi gurali...? Ili svrsavali u njih...? :mrgreen:

Btw. mogao bi jednom da nama zenama odrzis predavanje o pusenju... Kazu da vi muskarci ipak to najbolje radite... A, sta kazes...? :lol:
 
Gazdarica:
Hahahaha, nije valjda da su ti kitu i u usi gurali...? Ili svrsavali u njih...? :mrgreen:

Btw. mogao bi jednom da nama zenama odrzis predavanje o pusenju... Kazu da vi muskarci ipak to najbolje radite... A, sta kazes...? :lol:
Ma ne drugacija je to taktika.a i bradu koristimo kao stimulans.
A i nisam od onih pusika koje trpaji kitu usta pri svakom snosaju.
Nego otkud ti odjedared ovakav pristup.Tiznas da sam ja stidljive prirode i nesto me mnogo zabole za ove forumase sto ce da s mene groze.Ali znas mnogo me zabole dusa ili guza.Razmislicu pa cu ti reci koje mi draze.
Mada znam koje mi vise para donelo u zivotu.
Znas dusu zaboravim a telo malko poklonim mislim moj prednji organ.
Otpozadi sam skoro netaknut pa i nisam bas podesan za prenosenje iskustva.
Ali ovi skriveni napadaci i pusike prvenstveno muske koji me napadaju i ogovaraju su popusili vecu kilometrazu kurcheva nego sto je nas auto put.
a ovamo kao nesto onaj bustura.
Odakle im bre pare da vise na internetu 24 h kada svi znamo da je u srbiji kriza.
sve se to sejo moja satire.ali glume finocu :wink:
 
Hahaha, znaci bradate zene su dobre za pusenje... :lol: :lol: :lol:
A, i ti si dakle zagondzija, a ne primalac... :P
Nego, pusti one koji glume finocu, a ovamo se satiru od yebacina... Kad se pred njih isfura ono sto ih zanima, pa bio to novac ili nesto drugo, sve im maske padaju... :roll:

E, Busto, ima li razlike kad ga stavljas u musku i u zensku guzu...? :shock:
 
Gazdarica:
Hahaha, znaci bradate zene su dobre za pusenje... :lol: :lol: :lol:
A, i ti si dakle zagondzija, a ne primalac... :P
Nego, pusti one koji glume finocu, a ovamo se satiru od yebacina... Kad se pred njih isfura ono sto ih zanima, pa bio to novac ili nesto drugo, sve im maske padaju... :roll:

E, Busto, ima li razlike kad ga stavljas u musku i u zensku guzu...? :shock:
Ima.
zene nemaju prostatu koja je otprilike na 8cm oslonjena na zid debelog creva.Tu su muskarci uzi od zena pa je i stimulacija bolja.
Ali iskreno prevazisao sam kresacinu iz interesa.Sada mi je to samo zadovoljstvo.Tako da mi slatko ove naivne zagrezle svaku noc u drkacini duboko u mislima sa nekim tipom.A na javi sve to cisti muskarci koji nikada nisu ni pomislili na sex sa istim polom.
Nemam pojma mozda sam ja bolestan.Ili suvise savremenih shvatanja.ali jedinu stvar koju znam je da nikada nizacim necu zazaliti u zivotu sem za onim detencetom koje nije dobilo priliku da ima najzesceg tatu na svetu.
Da je se ono rodilo i ja bih bio verovatno drugaciji.
 
raindog:
ako vec ne zhalish ni za chim , shta bre onda koji oQ ... svako malo patetishesh :?: :roll:
Ma nemam pojma nija.
Valjda mi dosadno.Na odmoru sam par dana.A ja nisam od onih koji koriste odmor za odmor.nego za neke nove kreacije.A ponestalo mi ideja....pa rekoh malo na forumu kad podignem prasinu mozda mi neko neki dobar predlog da za razmisljanje.
najbolje delujem kada sam iznerviran.Ali ovde izglea jedino ja umem da iznerviram. :?
 
Koliko sam ja skapirala... možda grešim... ti tražiš bliskost sa nekim. To ti fali, želiš da se emotivno osećaš slobodno i komotno u odnosu sa nekim... i onda malo lutaš tako... od žene do muškaraca...
Jesam li dobro osetila?
 
etotako:
Koliko sam ja skapirala... možda grešim... ti tražiš bliskost sa nekim. To ti fali, želiš da se emotivno osećaš slobodno i komotno u odnosu sa nekim... i onda malo lutaš tako... od žene do muškaraca...
Jesam li dobro osetila?

Jesi dobro si to osetila.
Lutam ja tako duze vreme.Ceo svoj zivot.
Mrzim muskarce ali ih i volim.
Zene volim ali ih slabo razumem.
Volim slobodu ali uvek nailazim na one koji nisu spremni da mi je daju ni u najmanjoj meri.
i ko ce meni udesiti.
I bio sam kod psihijatra.Bila je zena.I umesto da mi pomogne i saslusa.Rekla je:Vi imate sve vama netreba pomoc.vama treba samo prava zena.I pocela da se nabacuje.
Katasrofa1
 

Back
Top