Sta mislite o mom radu... :) 3d Max

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ooo

Primećen član
Poruka
512
hut3jy.jpg
 
Kad malo bole razmislim.... nek svako kaze sta misli, jer svaki covek ima u sebi ukus i na neki nacin pravi razliku izmedju lepog i ruznog........ kada bi jurio samo misljenje umetnika i profesionalaca otisao bi do nekog fakulteta ili sl...

Znaci pricajte sta hocete...
Pozdrav..
 
E sad mi tek nista nije jasno! :lol:
Meni se svidja sta god da je! :)
Najvise mi se dopada sto je prikazani unutrasnji prostor (koji lici na mesto okupljanja ljudi kojih nema), u neobicnoj vezi sa spoljnjim , kroz prozor se vidi suma, sto je neobicno mesto za npr. kafic. Prozor, takodje neobican, ih povezuje i nekako mi je kljucan, akcentovan na celom "crtezu". Dopada mi se jednostavnost unutrasnjeg prostora, koji opet spoj modernih elemenata (sto, stolice), dok parket i zidovi podsecaju na nesto pomalo starinsko :) . Ono sto daje posebnu draz je kako zraci sunca probijaju u pomalo mracan prostor i daju trecu dimenziju ("vidi se vazduh" :lol: ) ,i predivna igra senki- okvir prozora baca senku na sto ali i na tavanicu i to opet tako sto stvara utisak trodimenzionalnosti.
Ne znam sta si hteo, ja nisam strucnjak. Prenosim svoje utiske. :)
 
Mistično, ezoterično, i veoma zanimljive simbolike - bujavi život spolja (puzavica) se probija u unutrašnju prazninu, savršenu, doduše, i ne hladnu, samo bez emocija. Ali smireno i vedro.
Zanimljiva upotreba prostora za komparaciju starog i novog, savremenog i prošlog, svetlosti i senki. U pravom maniru impresionista.
Tehnički savršeno odrađeno. :)
Kompjuter je stvarno čudo, ali i dalje sve zavisi od ruke koja ga koristi. :lol: Moje skromno bravo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top