F.C. Liverpool

jeasus

Domaćin
Poruka
4.721
Znaci ne mogu da verujem da ovde nema Liverpoolovih navijaca...
Iskreno jel moze Liverpool da prodje Juventusovu taktiku "daj gol i svi u odbranu"



When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm,
There's a golden sky,
And the sweet silver song of a lark.
Walk on through the wind, Walk on through the rain,
Though your dreams be tossed and blown..

Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone.......
You'll never walk alone.

Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone.......
You'll never walk alone
 
Uopste nemoj da se uzbudjavas.Svaki dobar poznavalac fudbala je svestan da je Liverpul najveci engleski klub i jedan od najvecih u svetu.
P.S. Trenutno je 0-0, Baros je promasio 100% priliku i ako ih Juve ne kazni(nadam se da nece)pravac polufinale. 8)
 
38.gif
38.gif
38.gif


27.gif
27.gif
27.gif
27.gif
27.gif
27.gif

27.gif
27.gif
27.gif
27.gif
27.gif
27.gif
 
ja sam poceo da navijam za njih jos kad je igrao Robbie Fowler(zbog njega sam i poceo...al' je nekad' bio car...)al posto se KO LUD lozim na Milan, Liverpool je drugi(treci ako racunamo Vojvodinu... al vise ne pratim ove nase...)
 
.pissbottleman:
ja sam poceo da navijam za njih jos kad je igrao Robbie Fowler(zbog njega sam i poceo...al' je nekad' bio car...)al posto se KO LUD lozim na Milan, Liverpool je drugi(treci ako racunamo Vojvodinu... al vise ne pratim ove nase...)

Kapiram te, ja sam isto od tada uz njih...bio je to sjajan tim sa Faulerom,Mekmanamanom,Rednap,Berger,Oven,Vesterveld,Kolimor...

Inace kod mene su top 3
Zvezda
Liverpool
Colchester :D
 
.pissbottleman:
ja sam poceo da navijam za njih jos kad je igrao Robbie Fowler(zbog njega sam i poceo...al' je nekad' bio car...)al posto se KO LUD lozim na Milan, Liverpool je drugi(treci ako racunamo Vojvodinu... al vise ne pratim ove nase...)
Primetio sam da se ti i ja slazemo oko mnogih stvari,ali bih ja izmedju Milana i Liverpoola dodao Barcu:
1.AC Milan
2.Barcelona
3.Liverpool
4.Leeds(Martin,Hart,Ferdinand,Radebe,G.Kelly,Kewel,Boyer,Dacourt,Robbie Keane,Viduka i Alan Smith)-kakav su tim imali!!!!
5.Milan B :wink:
Ali zato ima i onih koje mrzim iz dna duse:
1.Real Madrid
-Inter
2.Juventus
-Man Utd
 
Terror Techa:
.pissbottleman:
ja sam poceo da navijam za njih jos kad je igrao Robbie Fowler(zbog njega sam i poceo...al' je nekad' bio car...)al posto se KO LUD lozim na Milan, Liverpool je drugi(treci ako racunamo Vojvodinu... al vise ne pratim ove nase...)
,ali bih ja izmedju Milana i Liverpoola dodao Barcu:
1.AC Milan
2.Barcelona
3.Liverpool
4.Leeds(Martin,Hart,Ferdinand,Radebe,G.Kelly,Kewel,Boyer,Dacourt,Robbie Keane,Viduka i Alan Smith)-kakav su tim imali!!!!
5.Milan B :wink:
Ali zato ima i onih koje mrzim iz dna duse:
1.Real Madrid
-Inter
2.Juventus
-Man Utd

auuu,dobar je bio lids...dobar.
igrao sam tad sa njima u manageru...razbijao sam...

Primetio sam da se ti i ja slazemo oko mnogih stvari :D
 
Ladno i ti!Brate,i ja sam sa njima igrao ali onaj 01/02 taj je bio najbolji.Posle su ga malo zakomplikovali,ali i dalje je igra #1.
Samo kupim jednog MR-a za neku sicu,posto su imali slabu desnu stranu i derem boraniju. 8)
 
Terror Techa:
jeasus:
.pissbottleman:
ja sam za tu desnu stranu napravio sebe u editoru...al' onako brutalno...he,he,he...

:D ja sebe ili uvek stavim na gol ili AM...tripujem da se tekme dobijaju dobrom odbranom mada uvek idem da dam gol vise od protivnika...
Mozda si i upravu, ali se najvise isplati da "pravis" sebe kao spica.Uvek imam duplo vise golova nego utakmica. :wink:

ma,nije fora... :D


Nego jel imamo veceras neke sanse protiv Celzija?
Bolje i oni nego da nam je upao Milan,kapiram da igraju isti fudbal i da se znaju iz lige...nekako ce lakse da im padnu...

Baros igra ili ne???
 
.pissbottleman:
ja sam poceo da navijam za njih jos kad je igrao Robbie Fowler(zbog njega sam i poceo...al' je nekad' bio car...)

Robbie je stvarno CAR!
Zapazio sam ga kada je sudija dosudio penal nad njim
a on skochi prema sudiji i pochne da mase rukama kako nije bio penal nego je sam pao (spopleo se)
Penal je ipak izveden ali takav Robbiev gest je nesto veoma retko u danasnjem fudbalu.
Odushevio me covek skrooooz.

Danas sam u Meridianu igrao singl na Liverpul. Kvota na dvojku je 6.4
Celzi ih je dvaput dobio u prvenstvu i jednom u kupu
a kako to obicno biva izgubice bas veceras :D
ole.gif

LIVERPUUUUUUUL!
 
nisam navijac Liverpoola....
zelim samo da im se zahvalim....
igrao sam X na kladionici...
i plus sto sam jos pre mesec i po dana rekao da necu nikad vise gledati fudbal ako Chelsea udje u finale...


inace, sto se tice gore navedenog slucaja, ako se dobro secam, Fowler je sam izveo taj penal i namerno promasio.... laf.... svaka cast....
 
jeasus:
Znaci ne mogu da verujem da ovde nema Liverpoolovih navijaca...
Iskreno jel moze Liverpool da prodje Juventusovu taktiku "daj gol i svi u odbranu"



When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm,
There's a golden sky,
And the sweet silver song of a lark.
Walk on through the wind, Walk on through the rain,
Though your dreams be tossed and blown..

Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone.......
You'll never walk alone.

Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone.......
You'll never walk alone

Kako nema navijaca, ja navijam za Liverpool! :D :P 8)
Cak znam i pesmicu napamet!:wink:


kopclassic.jpg
 

Back
Top