metraza ,, salim se ,,centimetraza

Ja bih ti rekao: "Izvolte se sami uveriti..." 8)
Realno, ne vidim zasto bi ostala uskracena za odgovor. Il' ces saznati kad tad ili ce mushko definitivno ostati bez sexa (sto njemu nikako ne odgovara to mogu da potpisem). Jedino ne znam kakvim bi ti masnim pitanjem mogao da uzvratim... mislim dubina nesto i nije neki faktor koji pali muskarce... tako da... ne znam djte predloge!
 
Ice_Georgius:
17 cm sto pitas?

a nisam rekla da ooovaj kada dobijem odgovor ,, onda pitam za detalje ,, ma nista strasno ,,, bas je coool kada ga frajer opiše ,,, necu da imenujem ,, evo par opisa
- ima venu po sredini sa donje strane ,,koja kaze doticni tako nadrazuje ribe da odkinu
- onda opet vene ,, kaze idu mu tigrasto ,, ribe kao skakuckaju dok ga mali meće
- evo nesto obicno ,, staje u dve šake sa sve mladezom ,,,,mladez valjda ne staje u šaku ,,moje mišljenje

jel zna neko opis tako da riba posle pitanja skoči na tipa :?:
 
avesic:
Ice_Georgius:
17 cm sto pitas?

a nisam rekla da ooovaj kada dobijem odgovor ,, onda pitam za detalje ,, ma nista strasno ,,, bas je coool kada ga frajer opiše ,,, necu da imenujem ,, evo par opisa
- ima venu po sredini sa donje strane ,,koja kaze doticni tako nadrazuje ribe da odkinu
- onda opet vene ,, kaze idu mu tigrasto ,, ribe kao skakuckaju dok ga mali meće
- evo nesto obicno ,, staje u dve šake sa sve mladezom ,,,,mladez valjda ne staje u šaku ,,moje mišljenje

jel zna neko opis tako da riba posle pitanja skoči na tipa :?:

JEs da ti kazem pa da skocis na mene 8) zaboravi
 
Ice_Georgius:
avesic:
Ice_Georgius:
17 cm sto pitas?

a nisam rekla da ooovaj kada dobijem odgovor ,, onda pitam za detalje ,, ma nista strasno ,,, bas je coool kada ga frajer opiše ,,, necu da imenujem ,, evo par opisa
- ima venu po sredini sa donje strane ,,koja kaze doticni tako nadrazuje ribe da odkinu
- onda opet vene ,, kaze idu mu tigrasto ,, ribe kao skakuckaju dok ga mali meće
- evo nesto obicno ,, staje u dve šake sa sve mladezom ,,,,mladez valjda ne staje u šaku ,,moje mišljenje

jel zna neko opis tako da riba posle pitanja skoči na tipa :?:

JEs da ti kazem pa da skocis na mene 8) zaboravi


ma neću da skočim ,,,samo eto da znam ,,, eh nema mi ga sada onaj smajli ,,nevinašce,,
 
Razumem da je tebi to simpatično, da razgovaraš s muškarcem o njegovom penisu, ali u praksi nema baš mnogo prilike za takva ćaskanja. Jer, kad si u situaciji da s muškarcem na takav način razgovaraš, onda je normalan, logičan i, bar s muške strane, očekivan korak da se u sve to sama uveriš. A ako si već tako blizu situaciji da možeš da se o dimenzijama njegovog penisa sama uveriš, onda ti verovatno neće biti do ćaskanja o tome.

S druge strane, ako nisi baš blizu situacije da se sama uveriš, onda je po malo neukusno o tome i pričati, pogotovo kad se uzme u obzir da većina muškaraca nije sasvim zadovoljna veličinom svog ponosa i da će u tom slučaju, najverovatnije, lagati. Verovatno znaš da većina muških ima penis od oko 15cm, a malo je onih koji će o tom kalibru rado pričati (istinu).
 
Devilishgirl:
sad mi je drago sto nisam musko..jadni oni..taman prodje neko vreme, a ono ponovo..penis ..penis..ok kakav takav to je penis i isccolirajte malo..jeste sad trebaju muski da pricaju o picama kakve vole, kolika sirina..i tako to..posto za dubinu vec svi znaju.
Pice ne komentarisu ali sto vole grudi da opisuju i komentarisuuuu...
Toliko da cupi stavljaju u drugi plan :wink:
 
Usamljena mala:
Devilishgirl:
sad mi je drago sto nisam musko..jadni oni..taman prodje neko vreme, a ono ponovo..penis ..penis..ok kakav takav to je penis i isccolirajte malo..jeste sad trebaju muski da pricaju o picama kakve vole, kolika sirina..i tako to..posto za dubinu vec svi znaju.
Pice ne komentarisu ali sto vole grudi da opisuju i komentarisuuuu...
Toliko da cupi stavljaju u drugi plan :wink:

ja sam pokrenuo temu,ali nestala brzo.
Vise muskarci pricaju o penisu nego o pici
 
avesic:
i tako ,,,bla bla bla ,, i riba te pita ,,normalno pre seksa osim ukoliko muskarčina ne nosi tesne pantalonice pa se ocrtava ,,he he -u tom slučaju se definitivno ne radi o muškarcu al ajd sad,,, no dobro ,, i riba te pita ; izvini koliki ti je ,,ono u cm ,, pa nee ,, meni je baš gotivno to pitanje ,,, znam znam ,,mnogi će reći nije sve u veličini ,,,bitna je i tehnika ,, ali eto,, što ne znati ,, ma nemam pojma ,,ja uvek postavim to pitanje ,, ma nije mi uopšte tooooliko bitno ,, ali ne kapiram zašto naletim na nerazumevanje i odgovor sa okolišavanjem ,, ako je pitanje u centar ,,valjda bi trebao i odgovor da bude direktan
Domacice manje zbori da ti .... ne zagori :wink:
 
bas sam nesto i razmisljao ovih dana o fashion design-u i sad DEFINITIVNO ZNAM sta ce biti neverovatan hit i uspeh u Beogradu...

Pantalone, bermude, donji vesh, celokupna kolekcija sa providnim medjunozjem i sistemom merenja duzine penisa, i sad ako jos uspem da napravim tako da se neokom na dupetu ispise trnutna duzina, bice cool! a za one manje hrabre bice i majci koje ce prodavacice izdavati na shalteru broj 67 nakon preciznog merenja... za pocetak ce biti na dve decimale, ali kako konkurencija bude rasla, verujem da cemo morati i na 3 decimale da predjemo... :D
 
avesic:
i tako ,,,bla bla bla ,, i riba te pita ,,normalno pre seksa osim ukoliko muskarčina ne nosi tesne pantalonice pa se ocrtava ,,he he -u tom slučaju se definitivno ne radi o muškarcu al ajd sad,,, no dobro ,, i riba te pita ; izvini koliki ti je ,,ono u cm ,, pa nee ,, meni je baš gotivno to pitanje ,,, znam znam ,,mnogi će reći nije sve u veličini ,,,bitna je i tehnika ,, ali eto,, što ne znati ,, ma nemam pojma ,,ja uvek postavim to pitanje ,, ma nije mi uopšte tooooliko bitno ,, ali ne kapiram zašto naletim na nerazumevanje i odgovor sa okolišavanjem ,, ako je pitanje u centar ,,valjda bi trebao i odgovor da bude direktan
Iz odgovora sam izvukla da to skoro svaka riba pita, mozda nisam normalna, ali ja to nikad jos nisam pitala! To mi dodje kao iznenadjenje, znate onaj osecaj, kad dobijete poklon i kad ga otvarate? Meni je to jako sladak osecaj, i tako bude i to, ne pada mi na pamet da pitam! Kao kad ste dobili na lutriji i jos ne znate sta je poklon!
 

Back
Top