Draga Saveta... :o(

a sto je to problem?! bas je to slatko! :P znaci da si dobra osoba i da imaju poverenja u tebe ako te zele za prijatelja posle raskida...lose je samo u slucaju da su te svi oni ostavili pa se druze s tobom iz nekog sazaljenja,al' ne bih rekla da je to bas slucaj! pa napravi i ti od nekog od njih sebi rame za plakanje,sta te sprecava u tome? :roll:
btw,I'm not saveta.my name is peach.peach bond. :lol:
 
Verovatno je problem u tvom stavu. Imam jednu drugaricu koja ima slican problem, a ona je jednostavno suvise otvorena i ne uspeva da sacuva izvesnu dozu misterioznosti da bi nekog zaintigrirala... Zasto uopste pristajes da budes rame za plakanje? Sve dok sama prihvatas takvu ulogu, svi ce se tako odnositi prema tebi.
 
teardrop:
Ali... tesko je promeniti se.

Moraćeš!!!



ps:
Imao sam (imam) potpuno isti problem.

pps:
Ti si jos i blaga prehlada u poredjenju sa mnom.
Meni su pricali sta ih boli pred mecu, kako su im gurali **** medju cice u mercedesu na parkingu u centru grada, ko ih je pokusao silovati, ko im iz komsiluka tati pusi ****, o patoloskim odnosima sa sopstvenom majkom, i tako blize i tako dalje...
Uglavnom, sve ono sto nebi ni na samrti priznali.
 
He,he! :lol:
Pa to jeste slatko i ukazuje na jedan retki kvalitet, sposobnost kod ljudi, zvani EMPATIJA i na visoki nivo EQ-a. :wink:
Nisi sujetna osoba, sto je retkost.
A ne moras da trazis neko novo rame za plakanje, samo se i ti njima isplaci, nametni se malo sa svojom pricom, sigurna sam da ce te slusati. :)
 
Da recimo zazmurim na cinjenicu da si bila sa ozenjenim covekom (meni ipak niko ne moze uvrteti u glavu da zaljubljivanje u ozenjenog ne moze da se izbegne, zao mi je moze.) Na sve sto ti se desava si sama pristala. Ne mozes biti prijatelj sa nekim kog si do juce, pa jos toliko koliko kazes, volela. Kad je gotovo gotovo je i nema osvrtanja u smislu nekog kontakta i prijateljskog odnosa i to jos odmah nakon veze. Mozda nakon par godina kad se i sama sredis pa ti emocije prema bivsem umru. A on je dokazao izreku 'jednom svaler, uvek svaler'. Nista novo. Najbolje bi bilo da jednostavno prekines, za neko vreme bar, svaki kontakt sa njim jer njemu ocigledno nije stalo do tvojih emocija i cinjenice da te njegovi postupci i reci povredjuju. Prica o nekoj velikoj ljubavi sa njegove strane je samo to, prica. Zayebi to. Ceni sebe. Doslo je prolece, pravo vreme za ponovna zaljubljivanja, sigurna sam da ces pored toliko finih, slobodnih muskaraca naci onog pravog za tebe ;) Srecno!
 
teardrop:
O, ne, draga moja, nishta od proletja za mene. Pa, izvesno vreme. Zaista ovu gorcinu moram izbaciti iz sebe, ne zelim da mi iko pridje suvishe blizu, jer ovog trena osecam da sam "zedna krvi" :( Zalosno, ali je istinito.
Nemam nameru ni da umrem, ni da se povucem u samocu, vec samo da zivim lagano dok ovo ne savladam.


Potpuno te razumem. Bitan faktor je vreme.
Svako dobro ;)
 
teardrop:
Fujin357:
On tebe voli!
Ti si njega prva povredila :!:
I on ponovo pokusava da bude zajedno sa tobom :!:

Povredila?! Povredila sam ga time sto sam otisla prva?! O, zaboga!
Pa, dobro, da ga sad molim da mi oprosti i da se vratim da bi mogao on mene da shutne? Zar nije to uradio?

Uradio sta?
Ti imas retku vrlinu koja kida okove uzdrzanosti svakog muskarca, a to je iskrenost. Definitivno si mu zbog toga prijala, i ocigledno nije imao nameru da te sutne u bliskoj buducnosti :roll: .
E sad posto si ti to uradila, on tebi vraca milo za drago :arrow: koliko god je iskrenost lepa, toliko i boli
Muskarci jednostavno shvataju drugarstvo kao drugarstvo. Ti to zelis jel da?
 
Ma, samo ti TO drži daleko od sebe. Kakav, bre vitez :shock: TO - vitez :?:
Mene samo zanima u celoj priči - ko je tu i gde je uopšte ta njegova zakonita. Da ne kažem - žena :? Pored njih ne-znam-koliko nebitnih, i vas dve :!: bitne... ovo je previše za mene, ništa ja ne razumem...

Mislim, možda tebe i razumem, ne reče koliko imaš godina i iskustva pre njega. Verovatno malo. I nisi ni prva ni poslednja koja pada na neke 'velike priče o ljubavi'... Ma, ej, svako od nas odboluje te dečije boginje kad-tad. Proći će; a kako će tebi biti najlakše (a nikako nije lako :? ) to ti najbolje treba da znaš... da li da mu budeš rame-za-plakanje, iliti, kod tebe dođe rame-za-pomaganje-i-savetovanje; ili da ga izbrišeš potpuno iz svega. ja ti preporučujuem drugo, koliko god da ti je teško. I, jeste, dao ti je jednu važnu lekciju, samo se nadam da ćeš je naučiti na pravi način; nemoj biti ogorčena na sve; ne smrde svi toliko :wink:
 
Probaj ovako, kad smo već kod Tagore 8)

Ostavila si me i otišla svojim putem.
Mišljah da ću tužiti za tobom i postaviti u svome srcu usamljenu sliku, protkanu u zlatnoj pesmi.
Ali, avaj, moje zle sudbe, vreme je kratko.

Mladost prolazi godina za godinom; proletnji dani lete; jedno golo ništa ubija nežni svet, a mudrac me upozorava da je život samo kap rose na lotosovom listu.
Treba li sve to da propustim, i da samo blenem za onom jednom što mi okrenu leđa?
To bi bilo i grubo i ludo, jer je vreme kratko.

Hodite, moje kišne noći, pljuskajući nogama; osmehni se moja zlatna jeseni; hodi, moj bezbrižni aprile, prospi po zemlji poljupce tvoje.
Hodi, i ti, i ti, i ti!
Dragi moji, znate da smo smrtni. Pa, je li mudro kidati srce zbog jedne koja je otišla i odnela svoje? Jer je vreme kratko.

Slatko je sedeti u uglu i pevati da ste mi vi ceo svet.
HRABRO je poželeti sreću svome bolu, i biti rešen, ne dopustiti nikom da te teši.

Ali, jedan novi lik gleda kroz moja vrata i podiže oči ka mojima.
Ja mogu samo suze svoje da utrem i da izmenim melodiju svoje pesme.
Jer je vreme kratko.


:D :wink:
 

Back
Top