antika

Pa googlaj malo, nacio ces sigurno, ja nadjoh ovako nesto:
partenon.jpg
za dva minuta...
 
Ma googlam vec pet dana i nista.
Ustvari ono sto meni treba je nemoguce izgooglati.Izgleda da cu morati sam da crtam.
Treba mi neka lepa anticka shara koja bi stajala ispod gornjeg navigacionog menija.
Samo to cu naci kad potrosim jos jedno 150 sati surfovanja.
Moze li neko da mi ustedi 150 sati surfovanja :?:
 
Ma nema problema, samo mi reci sta tacno trazis. Ako trazis ceo stub, nece valjati za navigacioni deo, jer je prevelik.Tako se ne moze lepo videti sara.
Ako zelis samo saru, sa mozda samo gornjim delom stuba vidljivim, mozda se nesto moze naci, ali tada ne govorimo o stubu.
Ajde detaljnije pa da vidimo.
 
Pa da treba mi ona sara sto se obicno nalazi na gornjem delu antickih stubova.Ali za to treba neki ocuvani stub ali toga nema.Zato sam digao ruke od stubova(pregledao sam jedno 500) i poceo da vrsljam po VERSACE.
Cini mi se da bi mogla da se nadje neka sara sa rubova versacijevih marama ali dosad nista nisam nasao.
U svakom slucaju treba mi neka lepa anticka ili renesansna shara koja bi dosla ispod navigacionog menija.
 
Meni treba wallpaper sa dva betonska stuba sa strane, nigde to ne mogu da nađem. Znači dva velika nacrtana (ne prava) stuba sa strane da bi ja tekst stavio u sredinu.

Hvala unapred :D
 

Back
Top