Koji Canon kupiti?

kessa

Obećava
Poruka
96
Molio bih Vas neki dobronameran savet. Odlucio sam se da konacno kupim digitalni aparat. Izbor je pao na CANON A85. Voleo bih da cujem neko misljenje, da li je to pravi izbor , da li je bolje kupiti A75 ( razlika u ceni je oko 45 E ) , da li A510 ili A520 ( mada sam citao neke kritike za njih i u nekim stvarima su losiji od starijh modela ).
Mozda neki drugi proizvodjac, u svakom slucaju trebam savet HITNO !!!
 
Ja imam A400 i odlican je nisam profesionalan slikar da mi treba bolje! Moj kum ima A85 i licno ne vidim razliku u fotografiji izmedju ta dva aparata! Bitno je da je slika ostra i dobra, a to sve poseduje Canon! Bolje je uzeti A510 nego A75 ili A85 zato sto idu 2 baterije dok za ove druge ne mozes nakupovati baterija!
Pozdrav!
 
Edge.com:
Ja imam A400 i odlican je nisam profesionalan slikar da mi treba bolje! Moj kum ima A85 i licno ne vidim razliku u fotografiji izmedju ta dva aparata! Bitno je da je slika ostra i dobra, a to sve poseduje Canon! Bolje je uzeti A510 nego A75 ili A85 zato sto idu 2 baterije dok za ove druge ne mozes nakupovati baterija!
Pozdrav!
Ako je u baterijama problem,onda problema nema.U starije modele ide više jer im veličina dozvoljava.Samo lud kupuje obične baterije .Kupiš dva seta(2*4) punjivih baterija,npr.GP,punjač i nemisliš više o tome.Duže traju nego dve i još praktičnije nego litijumske,samo naravno aparat je nešto teži sa 4 baterije.Po meni to nije problem.
 
Ako ti kupujes 2 seta po 4 baterije i jos punjac od 30 evra, znaci da zelis da kupis aparat od nekih 300 evra pa ti je onda najbolje uzeti Canon Ixus seriju ili Olympus neki jaci model koji vec imaju punjac i baterije i problem je resen! Ali ako ne zelis da das puno novca za aparat, a da dobijes nesto sto je O.K. onda moras gledati sve!!! :lol: :shock:

taner:
Edge.com:
Ja imam A400 i odlican je nisam profesionalan slikar da mi treba bolje! Moj kum ima A85 i licno ne vidim razliku u fotografiji izmedju ta dva aparata! Bitno je da je slika ostra i dobra, a to sve poseduje Canon! Bolje je uzeti A510 nego A75 ili A85 zato sto idu 2 baterije dok za ove druge ne mozes nakupovati baterija!
Pozdrav!
Ako je u baterijama problem,onda problema nema.U starije modele ide više jer im veličina dozvoljava.Samo lud kupuje obične baterije .Kupiš dva seta(2*4) punjivih baterija,npr.GP,punjač i nemisliš više o tome.Duže traju nego dve i još praktičnije nego litijumske,samo naravno aparat je nešto teži sa 4 baterije.Po meni to nije problem.
 

Back
Top