Metal Hammer

$helobina

Zainteresovan član
Poruka
130
Jos jedan licencirani casopis,al sta da se radi i to je dobro od kad je rex prestao da izlazi!Inace dobar je,svidja mi se,samo postoji jedna stvar koje me golica : zasto je SVET izdavac?!?!?Kakvi su vasi utisci?
 
Pa sustina Metal Hammera je da ima 15 slika i 2 recenice texta.Ono,to je njihova fora,a citam odavno strana izdanja.Pa Metal Express je ok,ali su rekli da ce on i dalje da izlazi,samo REX-a vise nema.
Pa Svet bas odgovara takvom tipu casopisa.
A ima cool slicice i pise o poznatima,ma idi............
 
Meni ne dopada.
Kao Cool Girl, samo za metalce :P
Krajnje komercijalno djubre.
Mislim, nije da imam nesto specijalno protiv komercijalnog djubreta, posebno kad je onako strava odradjeno.
Lepo je na oko.
Tekstovi su bzvz.
I, da, mogla sam da pretpostavim da je Svet izdavac. Lici na njih. Suplje price, strava slike...
 
Neka hvala,ja to ne citam.U stvari nemam sta da citam,kad celu stranicu ispunjavaju slike.
Kao sto glupe fenserke citaju Cool girl,tako i glupi metalci Matal Hammer. Salim se :D :D :D :D
Pa nije strasno.Das 100 dinara,pogledas slicice i to ti je to.
 
Majesty Of The Nightsky:
Pa sustina Metal Hammera je da ima 15 slika i 2 recenice texta.Ono,to je njihova fora,a citam odavno strana izdanja.Pa Metal Express je ok,ali su rekli da ce on i dalje da izlazi,samo REX-a vise nema.
Pa Svet bas odgovara takvom tipu casopisa.
A ima cool slicice i pise o poznatima,ma idi............

Ne eri...100 dinci,pristojna cena,kvalitetan papir,intervjuji,grupe... :roll:
 
jeste primetli da su sve recenzije pozitivne i svako izdanje nahvalise do neba, osim mansonovog best-of-a
a sadrzaj casopisa je jedan novi shit gay band pa onda na sledecoj strani jedan reunion nekih fosila... i to sve mainstreamchina teska...
 
Citao sam doticne novine i nemam nista da dam kao komentar. Odavno sam prestao da citam bilo koji casopis koji se bavi muzikom, odem na web i tamo trazim ono sto me zanima. Sto je mnogo bolje nego bilo koje novine jer se u novinama uvek nalazio samo ono sto treba da privuce masu i da izdavacu napuni dzep, a ne i ono sto zaista vredi.
 
fallentemplar:
jeste primetli da su sve recenzije pozitivne i svako izdanje nahvalise do neba, osim mansonovog best-of-a
a sadrzaj casopisa je jedan novi * gay band pa onda na sledecoj strani jedan reunion nekih fosila... i to sve mainstreamchina teska...

U poslednjem broju je bilo o Dissectionu, to nije mala stvar.
Ali su im intervjui debilni. Pitanja su: "da li volite sotonu", "da li ste mracan i opasan momak", i postave jedno 2-3 pitanja vezano za karijeru.
Bezveze......
 
Toliko galame koja se jos nije stisala oko St.Anger u svim rock/metal novinama,a ne mogu da verujem da povratak Judas Priesta i njihovog najboljeg albuma Angel Of Retribution se baca u drugi plan.
Napokon da se pojavio jedan 100 % Heavy Metal album,ali koga jos interesuju Judas Priest kada je to "besmrtna" Metallica i ostali klinci.
Isti slucaj prosle godine i sa albumom Scorpionsa,pa Saxon,,,,da li ce iko igde napisati da i Helloween izbacuje novi album?
 
Prolistala sam prva dvs broja Hammera.....i ono sta ja znam....mozda bi i bila bolja novina da se malo poradi..ipak mislim da ima nekog potencijala.
S obzirom na losh ukus mladih dobro se i drze.
Ne znam da li ste citali postu citatelja,ja to uvek citam.I sad neki mali ***** kao,aa sta ste stavili na cover ove Judase matore,izgledaju ko moj deda,ko to jos slusa...bolje da ste stavili Rasmus.
E pa takve..pa ja bih to preko kolena i tuci dok ne propeva Judase..........
I dobio je dobar odgovor iz redakcije,i barem po tom nekom njihovom stavu mislim da im namere i nisu toliko lose.....
 
Majesty Of The Nightsky:
Dont_Break_The_Oath:
Ako ce Metal Express da nas gnjavi i dalje sa svim onim silnim "novim nadama" u metalu,Black metal na prvom mestu onda bolje da prestane da izlazi.Kome jos treba milion klonova Bathory,Venom i ostalih.

Bathory i Venom su zakon,ali postoji jos dobrih black metal bendova pored njih.

Nemoj molim te,prezirem sve sto izigravaju ti satanisti,ako hoces pravu iskrenu mracnu muziku sa fantasticnom i dobro odsviranom muzikom tu su Mercyful Fate i time je sve receno.
Dosta mi je tog uproscavanja metala sa bezrazloznom brzinom,nekim mracnim tekstovima,i ostalim glupostima.
Mercyful Fate/King Diamond/Force Of Evil jesu mracni bandovi ali su barem ostali verni onim pravim korenima istinskog metala.
 
ljudi, metal nije stvar koju neki casopis moze adekvatno da oslika. Jednostavno: ko zna, zna, a ne moze da zna niko ko nije u tome godinama. Ostali mogu samo da pametuju. U principu, meni novine o metalu nisu potrebne. Ima tu zanimljivih informacija, ali i drugih nacina da se do njih dodje.
 
Novine su jadne . Opisuju bendove samo ako imaju milionske tiraze i one koji se okupljaju po starackim domovima ( ne mojte me pogresno shvatiti , volim i JP i Scorpionse ( jedan od mojih omiljenih bendova ) , ali iskreno njihovo vreme je proslo ) . Opisuju Slayer , Nightwish , i neke NU metal klince koji posle mesec dana na vrhu padaju u zaborav ) . Underground su totalno zapostavili ; bendovi poput Ayreona , Eternal Tears Of Sorrow , The Gathering ( ajde , necemo o tome da su se prodali ) , Opetha , After Forever , Kamelot ...... se ne pominju . Da ne pricamo o bendovima koji i ne sviraju metal kao sto su : Blackmores Night , Autumn Tears ...... ali su milionima svetlosnih godina ispred onih koji su opisani . Promovisu metal kao muziku koja nema veze sa umetnoscu ( svako ko je slusao Scorpionse i njihov album "Moment Of Glory zna da su to dva usko povezana pojma ) . Ove novine treba skupiti na gomilu i kao u starom dobrom srednjem veku spaliti .
 
Dont_Break_The_Oath:
Majesty Of The Nightsky:
Dont_Break_The_Oath:
Ako ce Metal Express da nas gnjavi i dalje sa svim onim silnim "novim nadama" u metalu,Black metal na prvom mestu onda bolje da prestane da izlazi.Kome jos treba milion klonova Bathory,Venom i ostalih.

Bathory i Venom su zakon,ali postoji jos dobrih black metal bendova pored njih.

Nemoj molim te,prezirem sve sto izigravaju ti satanisti,ako hoces pravu iskrenu mracnu muziku sa fantasticnom i dobro odsviranom muzikom tu su Mercyful Fate i time je sve receno.
Dosta mi je tog uproscavanja metala sa bezrazloznom brzinom,nekim mracnim tekstovima,i ostalim glupostima.
Mercyful Fate/King Diamond/Force Of Evil jesu mracni bandovi ali su barem ostali verni onim pravim korenima istinskog metala.

King Diamond je sjajan. Pre ga nisam gotivila, ali sad mi je super. I tacno je da je mracan i zato mi i odgovara. Pored toga muzika je kvalitetna, gitare su zakon, a vokal neprevazidjen.

Nisu svi blackeri satanisti. Shvatam ja sta ti zelis da kazes, ali meni je black super. I sta to sa "pravim korenima istinskog metala"? To znaci da metal uopste nije trebao da se usavrsava i da se grana? Metal je generalno divna muzika i bas je super sto ga ima mnogo. Svako moze da nadje ono sto mu se svidja. I mislim da je svaki pravac koliko-toliko vredan slusanja, bez obzira na to ako se nekom nesto ne svidja.

Sasvim je u redu to sto ti volis i to je sjajna muzika, priznajem, ali ne znaci da je sve drugo sr***.
I please bez price kako si ti profesionalni muzicar.

i glupi MEX je pisao cak i o ljudima koju stvarno vrede : Chuck Shouldiner i King Diamond

pozdrav
 
Bravo!
Naravno da treba pljuvati Metal Hammer, cim je iz Novog Sada(!!!) i naravno da je "djubre", cim ne pise ili jedva pise o pozerskim bendovima, koji truju i zagadjuju sve sto ima ikakvu dodirnu tacku sa pojmom metal i sire laznu sliku o njemu!
Svaka cast braci Polzovic!!!
Posle "Hard Metal-a" i neuspelog pokusaja "Explosive-a", evo i jednog, nadamo se, dugotrajnog casopisa koji se pojavio u pravo vreme!
Naravno najveci bendovi poput Judas Priest, Black Sabbath, Motorhead, Megadeth, AC/DC, kao i neizostavni Zakk Wylde, zatim Anthrax, domaca Alogia i Abonos, raporti sa koncerta i jos mnogo toga zanimljivog!
S obzirom na to da casopis izlazi svaki mesec, sasvim dovoljno.
Kvalitet stampe na zavidnom nivou, odnos cena- kvalitet uskladjeni, a casopis moze da stane rame uz rame sa "bratom blizancem" iz susedne Madjarske.
 
YNGWIE:
Bravo!
Naravno da treba pljuvati Metal Hammer, cim je iz Novog Sada(!!!) i naravno da je "djubre", cim ne pise ili jedva pise o pozerskim bendovima, koji truju i zagadjuju sve sto ima ikakvu dodirnu tacku sa pojmom metal i sire laznu sliku o njemu!
Svaka cast braci Polzovic!!!
Posle "Hard Metal-a" i neuspelog pokusaja "Explosive-a", evo i jednog, nadamo se, dugotrajnog casopisa koji se pojavio u pravo vreme!
Naravno najveci bendovi poput Judas Priest, Black Sabbath, Motorhead, Megadeth, AC/DC, kao i neizostavni Zakk Wylde, zatim Anthrax, domaca Alogia i Abonos, raporti sa koncerta i jos mnogo toga zanimljivog!
S obzirom na to da casopis izlazi svaki mesec, sasvim dovoljno.
Kvalitet stampe na zavidnom nivou, odnos cena- kvalitet uskladjeni, a casopis moze da stane rame uz rame sa "bratom blizancem" iz susedne Madjarske.


Tako je komsija.
 

Back
Top