skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Paganko

Elita
Poruka
16.640
Daklem, izvolte se opustiti i nastaviti sa pričom... Poručite ko šta pije, ja ću Jack Daniels s ledom.

image_6946.jpg


Link do stare kafane, kome treba....

http://forum.krstarica.com/showthread.php/536888-skupstinska-kafana-)-3
 
Poslednja izmena:
Кајсију, или крушку кад играм шах из рекреације(онда видим и невидљиво:hahaha:), иначе ништа у озбиљним партијама само после, шпрингилинги од мог вина и жуте сода воде(ко је из Војводине зна за жуту воду!), кад је топло и код куће, пиво по локалима и на страни, некада црно вино после ручка.
Таленат.
:mrgreen:
 
Кајсију, или крушку кад играм шах из рекреације(онда видим и невидљиво:hahaha:), иначе ништа у озбиљним партијама само после, шпрингилинги од мог вина и жуте сода воде(ко је из Војводине зна за жуту воду!), кад је топло и код куће, пиво по локалима и на страни, некада црно вино после ручка.
Таленат.
:mrgreen:
voda je žuta samo u Banatu...severno od Zrenjanina...jesam li u pravu...;)
 
voda je žuta samo u Banatu...severno od Zrenjanina...jesam li u pravu...;)
И у Бачкој, нпр Бечеј, Србобран, Бачка Топола...
Ако је нема на мањим дубинама, увек је у целој панонској низији присутна на испод 200м.
Мало и кратко мирише на сумпор водоник(брзо изветри) и веома је мека.
 
И у Бачкој, нпр Бечеј, Србобран, Бачка Топола...
Ако је нема на мањим дубинама, увек је у целој панонској низији присутна на испод 200м.
Мало и кратко мирише на сумпор водоник(брзо изветри) и веома је мека.

ma, znam, imali smo problem sa njom...nego, Bečej i Novi Bečej nisu li u Banatu?
 
Кајсију, или крушку кад играм шах из рекреације(онда видим и невидљиво:hahaha:), иначе ништа у озбиљним партијама само после, шпрингилинги од мог вина и жуте сода воде(ко је из Војводине зна за жуту воду!), кад је топло и код куће, пиво по локалима и на страни, некада црно вино после ручка.
Таленат.
:mrgreen:

Dudovača.....

 
Gde si labe lafe? Jesi čitao u hronici o napadu onih ćelavih sa dubokim cipelama na rome? Meni je to baš sumnjivo... ajuče smo naterasi pisali da kupi martinke... apoznato je da on ne voli rome? ja sam šokiran, plašim sa da to nije njegovo maslo?
 
Gde si labe lafe? Jesi čitao u hronici o napadu onih ćelavih sa dubokim cipelama na rome? Meni je to baš sumnjivo... ajuče smo naterasi pisali da kupi martinke... apoznato je da on ne voli rome? ja sam šokiran, plašim sa da to nije njegovo maslo?

moguće, moguće...nema ga nešto danas, došao samo na kratko, vidno iznerviran, mora da su mu ušli u trag...:sad2:
e, terasko, terasko, šta ti je trebalo da se vataš sa skinhedsima? :sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top