skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam nizakoga glasala. (ako si mislio na Broz-a)
Ма бели листићи. Замало да пређу цензус. :lol: 4,2% ако се не варам. Види у оној теми о изборима. :lol:
Kao što rekoh pre nekoliko dana, gljivica je na svoj bilbord nakačio petokrakice, Vulin takođe. To me dovelo u sumnju i svi su dobili piše.
Па Вулин је ишао у коалицији са Томиџом. Тако да нисам никако могао да гласам за њега.
А биће занимљиво видети у парламенту.

Иначе КП је у Шапцу направила најбољи резултат 1,38 на локалу.
 
Ма бели листићи. Замало да пређу цензус. :lol: 4,2% ако се не варам. Види у оној теми о изборима. :lol:

Па Вулин је ишао у коалицији са Томиџом. Тако да нисам никако могао да гласам за њега.
А биће занимљиво видети у парламенту.

Иначе КП је у Шапцу направила најбољи резултат 1,38 на локалу.

Наравно да је ишао због фотеље је ишао
 
Ма бели листићи. Замало да пређу цензус. :lol: 4,2% ако се не варам. Види у оној теми о изборима. :lol:

Па Вулин је ишао у коалицији са Томиџом. Тако да нисам никако могао да гласам за њега.
А биће занимљиво видети у парламенту.

Иначе КП је у Шапцу направила најбољи резултат 1,38 на локалу.
Поред Вулина, још један посланик његове странке ће бити у Парламенту :)
 
uh, kao da je ona pa neeka premija, onakav sarovic je mogao mnogo bolju da nadje
Мало је фегет...
Хаха, добар си. Навика ми је да гурам смајлије свуда сем када је реч о нечем трагичном.
Прво сам помислио да ти није неки род, па си зато срећан. :lol:
 
Наравно да је ишао због фотеље је ишао
Дакле у сукобу који се одиграо у СПС-у ти би се ставила на Дачићеву страну, а против председника Милошевића, Вучелића и Вулина?
Поред Вулина, још један посланик његове странке ће бити у Парламенту :)
О коме се ради? Има их на фејсбуку. Колко су ми само слали захтева кад сам ставио слику пад Берлина и пљуцкао по СПС-у. :lol:
 
Дакле у сукобу који се одиграо у СПС-у ти би се ставила на Дачићеву страну, а против председника Милошевића, Вучелића и Вулина?

О коме се ради? Има их на фејсбуку. Колко су ми само слали захтева кад сам ставио слику пад Берлина и пљуцкао по СПС-у. :lol:
Заборавих име нажалост.
 
Дакле у сукобу који се одиграо у СПС-у ти би се ставила на Дачићеву страну, а против председника Милошевића, Вучелића и Вулина?

О коме се ради? Има их на фејсбуку. Колко су ми само слали захтева кад сам ставио слику пад Берлина и пљуцкао по СПС-у. :lol:

Милошевић НИКАДА Вулина није волео и он то добро зна и сам каже "Па знам да ме није волео "па знао је покојни председник ко ће се продати за фотељу још тада
 
Милошевић НИКАДА Вулина није волео и он то добро зна и сам каже "Па знам да ме није волео "па знао је покојни председник ко ће се продати за фотељу још тада
Леба ти кад је то рекао?

А шта каже Дачић? Какав је био однос Милошевића према вама? „Па никад ми није спустио слушалицу“ Ајде... бре...
 
Елем, пошто су избори прошли, мислио сам да отворим нови налог и угасим овај.
Размишљам се између два ника: Србијанац или Грађанин Србије ?
Који сматрате да је подеснији ?
 
Елем, пошто су избори прошли, мислио сам да отворим нови налог и угасим овај.
Размишљам се између два ника: Србијанац или Грађанин Србије ?
Који сматрате да је подеснији ?

ja mislim da treba da nadjes curu, da pocnes da se seksas i da batalis politiku...
 
images
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top