skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rudarstvo, na fotografiji je vajarstvo, a jel' bilo i streljaštvo?


bcackanos1-1.gif
 
Joj djeco da vam pricam jednu cudnu storiju. Vidim ja nesto se Milunka nasminkla i stavla onaj karmin sto smo kupili kad smo bili na letovanju u Bugarskoj sa unuci one godine kad je doso onaj fini Todor Zivikov navlas u Bugarsku, prodavale karmine neke zemske kraj sume iza koje je bilo more i baba ti to kupila i jos joj drzi suce ti zarko. I pituvam je ja sto se ulepsala, da nije resila da se nadje sonim Milovanom mamicu mu svalersku, kad ono kaze baba da je tog dana glasanije.

Secam se ja mog prvog glasanija djeco, kad je bilo Ljuba Davidovic il' Nikola Pasic, ja sam tad glaso za Naprednjake, al' ne ove sadasnje nego one od Milutina Garasanina. Elem, secam se i onih izbora kad sam ubacijo u celavu kutiu za kralja pa me odveli ljudi u crnom od Jove Kapickanovica da me napickaraju iza stale udovice Mileve s kojom sam se valjo u senu onomad, al me spasla Milunka jer je glasala za Tita a ona je imala nekog Galeba prepariratog u nasoj spavacoj sobi sto nam je poslo onaj fini deckic Gruber sto je bijo okupiro Vrancusku s Svabama, pa kad su videli ljudi u crnom da Milunka nosi galeba, a znaju da glasa za Tita, a jos ima i zivuljku po kojoj je on nazvo brod, oni me puste pa vam ja preteknem. E otad sam reko da necu vise nikad daglasam al' cujem ja da u Vrancuskoj bila izlaznost 80% i da je pobedijo neki Holandjanin, pa reko, a sto su ti Vrancuzi bolji odmene i moje babe???

I izidjemo ti mi na izbore. Al necu da vam reknem za koga sam glaso. Jes da je fora sjasi kurta duzjase murta, al djeco, Kurta mi se smucijo a i bas se ugojio na ga tesko nositi na ledjima, a Murta je mozda neki mrsavko pa lakse preteknemo.

Јел’ за неког калуђера, овог што млого воли да се одриче стомакоугађања?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top