skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зар ниси рекао да отвараш шампањац ако радикали не пређу цензус? Ето, жеља ти се испунила, мислим да би требало да будеш задовољан дебаклом ове ретроградне снаге.
Због тога ми јесте веома драго али УРС је прошао цензус што ме чини тужним.
 
Због тога ми јесте веома драго али УРС је прошао цензус што ме чини тужним.

Не може и јаре и паре. Ја бих на твом месту певао. Најјача странка, најбољи резултат, плус смртни непријатељи испод цензуса. Сети се само како су те вређали и шта су ти све говорили овде на форуму.
 
Не може и јаре и паре. Ја бих на твом месту певао. Најјача странка, најбољи резултат, плус смртни непријатељи испод цензуса. Сети се само како су те вређали и шта су ти све говорили овде на форуму.

džaba sve kada će večito biti u opoziciji...:neutral:
 
džaba sve kada će večito biti u opoziciji...:neutral:
Није мени власт по сваку цену приоритет. Чак је власт мени иманетна и неприродна. Цео сам живот опозиција, не знам како је бити власт и уз власт, нити знам како деловати и понашати се тада. На власти бих се осећао као риба на сувом. Настављам борбу и наредне четири године као опозиција !

Не може и јаре и паре. Ја бих на твом месту певао. Најјача странка, најбољи резултат, плус смртни непријатељи испод цензуса. Сети се само како су те вређали и шта су ти све говорили овде на форуму.
Сећам се. Најстрашније су ме вређали, претили ми итд. Те "јунаке" сам и позивао да не прете само преко интернета, већ да се уживо обрачунамо али наравно одбијали су. Баш се радујем што су пропали.
 
Veliki Sarl de Gol je osvojio ubedljivu vecinu od skoro 80% mesta u francuskom parlamentu na izborima 1968, a onda, kada mu nije nije uspeo referndum o statusu francuskog Senata godinu dana kasnije, povukao se u penziju uz reci 'Francuska me vise nece". Iako je mogao da vlada jos 5 godina bez problema. Ne znam zasto sam vam ovo ispricao. Ne moze da skodi. A ako ne skodi, onda koristi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top