skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam pun prdrasuda ja pisem cinjenice i nemoj vise da me je neko pitao zasto je cedomir prosao ne bas sjajno, ja se nadam da se on sad oseca dobro i to je namaa najbitnije...

Ako tvrdiš da pišeš činjenice, ne znači da si u pravu i da su te činjenice ispravne, što se ograničenog rezonovanja i predrasuda tiče, o tome dragi drugarčiću ne vredi polemisati....
 
drugari malko mi je biloo i zao kad je gospodin jovanovic izasao da se oglasi sinoc, nekako je umoran malko tuznjikav zaista sam mogao da osetim njegovu emociju...NE BRINI CEDOMIRE VOLIMO TE I TI SI NAS BRAT PRED NAMA JE BUDUCNOST
 
drugari malko mi je biloo i zao kad je gospodin jovanovic izasao da se oglasi sinoc, nekako je umoran malko tuznjikav zaista sam mogao da osetim njegovu emociju...NE BRINI CEDOMIRE VOLIMO TE I TI SI NAS BRAT PRED NAMA JE BUDUCNOST...
 
Čeda nije prošao cenzus u Beogradu???
Nemoguće, gde su činjenice?..........:per:

Испод црте...

cocaine_stripes.jpg
 
Иако смо освојили највише гласова појединачно, депримиран сам, мислим да ће ми требати нешто за смирење...

Зар ниси рекао да отвараш шампањац ако радикали не пређу цензус? Ето, жеља ти се испунила, мислим да би требало да будеш задовољан дебаклом ове ретроградне снаге.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top