skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije predavao, nazalost, jer je kod njega bila uvek zesca zahebancija, u fazonu sto muva on mogu i malobrojni muski ucenici :lol:. Ali je bilo drugih drogosa i alkosa kao vrhunskih pojava.:mrgreen:
Jaooo... Deligradskaaa... a profe praksa sve go ludak do ludaka... :hahaha:

Mada meni je najjači profa bio Šegrt... Je l' ti on predavao matu?
Bio ona meni razredni oko 2 meseca (razredna Brana /Biologičarka/ polomila nogu:lol:).

scena:
- Razredni jel možemo da idemo, nemamo šesti čas, ali imamo sedmi?
- Šta je 7-mi?
- Veronauka.
- Verunauka??? Pičkin dim!

:hahaha:

Jao kod njega je bilo samo: Razredni, finale kupa, Partizan! - Što si dolazio danas u školu? :hahaha:
 
Eh dobra stara vremena..
Kada su muskarci bili muskarci, a žene bile žene..
Kada nije bilo silikona, kada se žene nisu depilirale ispod pazuha, kada nisu depilirale erogene zone, kada nisu depilirale noge itd. Kada su imale i brčiće... :)
Sada sve otislo do vraga.

 
Jaooo... Deligradskaaa... a profe praksa sve go ludak do ludaka... :hahaha:

Mada meni je najjači profa bio Šegrt... Je l' ti on predavao matu?
Bio ona meni razredni oko 2 meseca (razredna Brana /Biologičarka/ polomila nogu:lol:).

scena:
- Razredni jel možemo da idemo, nemamo šesti čas, ali imamo sedmi?
- Šta je 7-mi?
- Veronauka.
- Verunauka??? Pičkin dim!

:hahaha:

Jao kod njega je bilo samo: Razredni, finale kupa, Partizan! - Što si dolazio danas u školu? :hahaha:

Matu mi je predavala Nada Petrovic(valjda sam pogodio prezime), sto se stalno hvalila da joj je sin negde u inostranstvu, pa je ko retardirana stalno koristila engleske izraze za matematicke pojmove. :lol:

A razredni>>>>Cuveni Branko Radivojevic. Dakle nema ni Boga ni pickinog dima.:lol:
 
Pa objasni mi, šta ima zanimljivo u tome? :)

Meni je bitno samo da mi telefon radi, a pre ću da kupim dobre čarape nego neku glupost..igračku za odrasle

Navigacija mi pomaže da vozim po nepoznatom kraju, mnogo olakšava ona teta što mi kaže gde da skrenem. :)
Dobar foto aparat mi pomaže da napravim kvalitetne fotke zanimljivih mesta na kojima smo bili, možeš da vidiš takve fotke na pdf putovanja u mojim temema.
Telefon mora da mi se dobro čuje kad ga koristim i pošto nemam lap top, da mogu da se nakačim na net iz neke kafane ijavim se vama. :D
Dobra čarapa ide na dobru nogu. ;)
 
Evo ga sad i ovaj....

pakuješ se ko da ideš na Mesec...
lol.gif

ja se za dvomesečni put po Aziji spakujem za jedan dan, a ti već par neđelja...

:roll:


Sunči je ortak, stvarno nije u fazonu krpica, ljubim je ja. :cmok:

Ma iPod i neki MP3 plejer neću ni da nosim, bitno je da sam na telefon napucao nekoliko časova crtaća, ako bude deci dosadno u autu da gledaju, hihihihi


Dobro momci... Skapirali smo (valjda svi)
Puni ste ko brodovi...

ODELO NE ČINI ČOVEKA!
Eto pođite samo od toga da političari nose firmirana odela...
Ali ***** ostaje ***** i smrdi pa koji god parfem mu naprsk'o
 
Matu mi je predavala Nada Petrovic(valjda sam pogodio prezime), sto se stalno hvalila da joj je sin negde u inostranstvu, pa je ko retardirana stalno koristila engleske izraze za matematicke pojmove. :lol:

A razredni>>>>Cuveni Branko Radivojevic. Dakle nema ni Boga ni pickinog dima.:lol:
Аууу... рођаче... па ти си се баш усрећио за физику... :hahaha:

Веруј ми, има и горе од тога! Да сваке године мењаш профу физике, а да ти никад не западне Бранко који у ствари по правилу треба да ти буде. :lol:

И тако се смењивале чувена Добрила, па она млада ти њу не знаш, ми смо јој били прва генерација, Мима, па онда Дробац (е код је била блеја! „Што је мене Бог осудио да у медицинској предајем физику? Ајде имате 2-јке марш!)

И да сваке године имаш џору на пологодишту, и да сваке године задњи дан поправљаш кеца!
Сваке године, ја са просеком 4:00 и џором из физике задњи дан поправљам физику са два дебила којима се то ломи да не падну годину већ да изађу на август! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top