ONLY FOOLS AND HORSES

kad smo kod fluorescentnog...ne znam da li je neko spominjao tu epizodu,ali upravo sam se setila kada su del i rodni tocili pekamsku vodu u svom stanu,pa je na kraju nestalo vode u celom kvartu :lol: a medjuvremenu su bacili neko bure sa otrovom u reku,pa je na kraju voda svetlela u mraku :lol: :roll: :lol:
obazavam ih!!! :D
 
.pissbottleman:
jomini:
Juče sam gledao film, ali ne onaj u Majamiju, već kada su švercovali dijamante iz Amsterdama! Poginuo sam od smeha..... :lol:

Na hrtu?Ludaci...najjace mi je kad Del na kraju baci pare... :lol: :lol: :lol:

A i ona scena kad u sred okeana se pojavljuju niotkuda i pitaju gde je Holandija...a ovi sto buse naftu :shock: :shock: :shock:

Najbolja serija ikada.


E u koliko sati je na HRT-u?I kojim danima?
 
IvAnA:):
.pissbottleman:
jomini:
Juče sam gledao film, ali ne onaj u Majamiju, već kada su švercovali dijamante iz Amsterdama! Poginuo sam od smeha..... :lol:

Na hrtu?Ludaci...najjace mi je kad Del na kraju baci pare... :lol: :lol: :lol:

A i ona scena kad u sred okeana se pojavljuju niotkuda i pitaju gde je Holandija...a ovi sto buse naftu :shock: :shock: :shock:

Najbolja serija ikada.

E ne znam...ja to kad uhvatim...al ' uhvatim dosta cesto... izmedju 00:00 i 02:00...

E u koliko sati je na HRT-u?I kojim danima?
 
.pissbottleman:
IvAnA:):
.pissbottleman:
jomini:
Juče sam gledao film, ali ne onaj u Majamiju, već kada su švercovali dijamante iz Amsterdama! Poginuo sam od smeha..... :lol:

Na hrtu?Ludaci...najjace mi je kad Del na kraju baci pare... :lol: :lol: :lol:

A i ona scena kad u sred okeana se pojavljuju niotkuda i pitaju gde je Holandija...a ovi sto buse naftu :shock: :shock: :shock:

Najbolja serija ikada.


Oki-doki..:)
Ma uostalom pogledacu na teletextu...
Serija je neprevazidjena...
Mogu da je gledam 1000 puta i da se 1000 puta smejem istim forama...

E ne znam...ja to kad uhvatim...al ' uhvatim dosta cesto... izmedju 00:00 i 02:00...

E u koliko sati je na HRT-u?I kojim danima?
 
IvAnA:):
.pissbottleman:
IvAnA:):
.pissbottleman:
jomini:
Juče sam gledao film, ali ne onaj u Majamiju, već kada su švercovali dijamante iz Amsterdama! Poginuo sam od smeha..... :lol:

Na hrtu?Ludaci...najjace mi je kad Del na kraju baci pare... :lol: :lol: :lol:

A i ona scena kad u sred okeana se pojavljuju niotkuda i pitaju gde je Holandija...a ovi sto buse naftu :shock: :shock: :shock:

Najbolja serija ikada.

Aj' pogledaj pa javi i nama...da ne nabadam vise...a mene nekako mrzi da idem na taj hrvatski teletext...nije da ne razumem...nego,nekako...ne znam...
A ja se zeznuo,pa se upisao u tvoj quote,al' sto i ti?

Oki-doki..:)
Ma uostalom pogledacu na teletextu...
Serija je neprevazidjena...
Mogu da je gledam 1000 puta i da se 1000 puta smejem istim forama...

E ne znam...ja to kad uhvatim...al ' uhvatim dosta cesto... izmedju 00:00 i 02:00...

E u koliko sati je na HRT-u?I kojim danima?
 
Nešto pre ponoći, radni dan. Ali ne znam da li je svakog dana... :cry:
I moslim da je... Ne znam u stvari koji je od HRT-ova.... :oops: Samo blejim i smejem se. Dobra je ona fora kad hoće da muvaju one snajke u kafani i kad Del i Triger stoje za šankom. Onda šanker podigne onaj kraj šanka i ostavi ga tako, a Del hoće da se nasloni i otkine na patos k'o nezdrav. A Triger se vrti oko svoje ose i pita se gde je ovaj...
Imam taj klip, bruka jedna.
Inače, jel znate da je Rodny (Nicholas Lyndherst - kako se već piše) poginuo pre par godina... :cry:
 
jomini:
Nešto pre ponoći, radni dan. Ali ne znam da li je svakog dana... :cry:
I moslim da je... Ne znam u stvari koji je od HRT-ova.... :oops: Samo blejim i smejem se. Dobra je ona fora kad hoće da muvaju one snajke u kafani i kad Del i Triger stoje za šankom. Onda šanker podigne onaj kraj šanka i ostavi ga tako, a Del hoće da se nasloni i otkine na patos k'o nezdrav. A Triger se vrti oko svoje ose i pita se gde je ovaj...
Imam taj klip, bruka jedna.
Inače, jel znate da je Rodny (Nicholas Lyndherst - kako se već piše) poginuo pre par godina... :cry:
Kako je pogionuo????? :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top