"jednom se ljubi" istina ili zabluda

J

_jelena_

Gost
JEDNOM SE LJUBI I VISE NE sigurno vam je ovo poznato, vise lici na izjavu nekog pacenika koji je upravo ostao bez cure/decka. Ko kaze da ne mozesda volis vise osoba u svom zivotu a. Jednostavno volis, lepo vam bude i odjedamput magija prestane svako ide svojim putem, posle odredjenog vremena opet se zaljubite, zavolite drugu osobu, a ova predhodna vam ostane u lepom ili manje lepom secanju. Sta mislite vi o tome? Jesam li u prevu ili ne? Pisite!
 
_jelena_:
JEDNOM SE LJUBI I VISE NE sigurno vam je ovo poznato, vise lici na izjavu nekog pacenika koji je upravo ostao bez cure/decka. Ko kaze da ne mozesda volis vise osoba u svom zivotu a. Jednostavno volis, lepo vam bude i odjedamput magija prestane svako ide svojim putem, posle odredjenog vremena opet se zaljubite, zavolite drugu osobu, a ova predhodna vam ostane u lepom ili manje lepom secanju. Sta mislite vi o tome? Jesam li u prevu ili ne? Pisite![/qu
Mislim da ti je tema bash za pisanje i pisanje,svi ce reci nesto drugacije i opet svi ce biti u pravu i niko nece biti u pravu.Sve zavisi od situacije samog sebe uopste od zivota.Recimo,ja mislim da retko ko zna da stvarno voli,ustvari svi su u trenutnoj zabludi,sto ti kazes magija,jer svi kazu voleo sam,volim i tako,a ustvari ne znaju za vecu ljubav od one koju vide.Mada verujem da se jednom voli,ali to ne znaci da je ljubav ako nije obostrana.Bla,bla
 
DELIM MISLJENJE SA KECKOM I VERUJ MI GRESIS KAD KAZES DA NIKO NIJE ISKRENO ZALJUBLJEN.ONAJ KO ZNA DA VOLI VOLI NEMA TU NIKAKVE ZABLUDE ILI TAKO NESTO.A AKO IMAS LJUBAVNE JADE VERUJ MI NISI JEDINA NA SVETUU.OSTAVI MI TVOJU ADRESU PA MOZEMO I DA RAZMENIMO LJUBAVNA MISLJENJA :D :D :D :D :D :D :idea: :?: :?: :arrow:
 

Back
Top