6600 - K700 - 6230 - E700??? Ali na kraju 7610!

Shandu:
Kada bi mogli da birate izmedju telefona:
Nokia 6600;
Nokia 6230;
SE K700;
Samsung E700,
koji bi ste Vi izabrali i zasto?
Ja, trenutno, sam za SE K700.

Dobro razmisli za sta ti sluzi telefon ,
E700 , (pitaj boga po koji put ovo pisem) Samsung je modni detalj i uvek ce pre svega biti MODNI DETALJ.

Nokiu 6230 je odlican telefon odlicnih funkcija i solidnog dizajna , ima mogucnost slusanja stereo MP3 muzike , mogucnost prosirenja memorije ali su mu zato npr. Video klipovi sranje....

SE K700 je dobar tel ima solidne funkcije i jos interesantnih stvar , meni ce T610 uvek ostati u secanju kao cool tel , ali valjda vidis da Sony Ericsson-u cena katastrofalno pada , osima jakih smart SE-a tipa P900 , P910 , P910i.

6600 je smart fon kao sto ti je sigurno vec poznato , znaci ima mogucnost MMC , Mnogooooooo puno programa , koji ti daju neke njegove specijalne mogucnosti , npr. 6600 kao 6600 nema mogucnost slusanja mp3-a ali zato imas programe koji to omogucavaju ,npr. imas program sa kojim imas mogucnost chatovanja preko neta , znaci ICQ , MSN , Yahoo ..... , onda imas program za citanje PDF fajlova , Imas mini office (word , excel ) i jos bezbroj dobrih program koji od telefona prave zver.
Naravno moras da posedujes nesto sa cime bi prebacivao podatke sa kompa , znaci : Bluetooth , Infrared , MMC citac .

Ja kad bih imao mogucnosta da biram izmedju ova cetri fona uzeo bi jednu od nokija ali zato sto volim da eksperimentisem pre bih uzeo 6600.

P.S. ako te mrzi da se zezas sa skidanjem programa , instaliranja na fon i eksperimentisanjem , onda uzmi 6230 ili k700 , a ako kao sto sam rekao telefon ti je modni detalj uzmi samsunga on je najbolji za te svrhe.

:wink:
 
E700 modni detalj?pih,mozda je izmedju ostalog modni detalj,ali ne zaboravimo da on ima najbolji ekran od svih,i da je stabilan po pitanju softvera,dok npr Sony Ericsson telefoni nikad nisu bili stabilni... :wink: A Symbian telefoni su dobri sve dok ti ne udje virus u telefon,a kolko znam jos se nisu pojavili anti virus programi za mobilne telefone.
 
Master_Chief:
E700 modni detalj?pih,mozda je izmedju ostalog modni detalj,ali ne zaboravimo da on ima najbolji ekran od svih,i da je stabilan po pitanju softvera,dok npr Sony Ericsson telefoni nikad nisu bili stabilni... :wink: A Symbian telefoni su dobri sve dok ti ne udje virus u telefon,a kolko znam jos se nisu pojavili anti virus programi za mobilne telefone.

HAHAHAHAHAHA , najbolji ekran od svih.......pa pogledaj ekran kod ostala tri trlefona ako budes imao priliku pa onda pricaj .....a kad postoji i virus uvek postoji i antivirus , posto oni koji prave viruse prave i antiviruse i lepo se nakradu para , za sad ima dosta antivirusa za symbian , Ja na primer imam kasperskog na telefonu , a ocigledno se vidi da neznas mnogo :lol: i da imas samsunga.
 
123456789:
Master_Chief:
E700 modni detalj?pih,mozda je izmedju ostalog modni detalj,ali ne zaboravimo da on ima najbolji ekran od svih,i da je stabilan po pitanju softvera,dok npr Sony Ericsson telefoni nikad nisu bili stabilni... :wink: A Symbian telefoni su dobri sve dok ti ne udje virus u telefon,a kolko znam jos se nisu pojavili anti virus programi za mobilne telefone.

HAHAHAHAHAHA , najbolji ekran od svih.......pa pogledaj ekran kod ostala tri trlefona ako budes imao priliku pa onda pricaj .....a kad postoji i virus uvek postoji i antivirus , posto oni koji prave viruse prave i antiviruse i lepo se nakradu para , za sad ima dosta antivirusa za symbian , Ja na primer imam kasperskog na telefonu , a ocigledno se vidi da neznas mnogo :lol: i da imas samsunga.
To za anti-virus si u pravu ali za ekran sam ja u pravu, znam 100% da NOKIA 6600 koristi TFT a Samsung LCD koji su mnogo kvalitetniji i skuplji od TFT.
 
Master_Chief:
Ma super je 6600 ali zasto kupovati njega kad je na ivici da ispadne sa marketa,jer mu je proslo vreme,sad dolaze novi modeli,manji,lepsi...mislim da definitivno treba precrtati 6600.

Proslo vreme ? A e700 njemu kao nije proslo vreme , iste godine su izasli u prodaju 2003 .Lepo je neko reko ko zna sta je symbian uzece 6600 , symbian-u ne prolazi vreme tako brzo, pa 3650 je i dalje extra i njega bi pre uzeo od e700 , a na ivici da ispadne sa marketa je e700 zato sto mu cena ludacki pada , sad je 185 eura , a koliko sam 6600 dugo drzi cenu.......



Moja preporuka je da ramislis jos malo , pogledaj sve telove jos jednom , njihove mogucnosti i odluci da uzmise ono sto je tebi potrebno.Pogledaj kakve sve samsung pravi teleove po izgledu i Se po funkcijama i mogucnostima , tako da K700 i E700 ispadaju uskoro iz trke u njihovim markama ali zato kao sto sam ti reko , razlika izmedju smartphonova je tipa WIndows ME i Windows XP , Pentium 3 i Pentium 4.......

P.S. Telefon uopste nije preveliki , dodji da vidis moju motorolu a925 :lol: telefon je preveliki tezak preglomazan ali zato je dobar....
 
POP Mare:
Mickie:
imam mem.karticu sd 256mb kingston.pa me interesuje koji bi mi tel preporucili da kupim a da podrzava ovu vrstu kartice!i dali bi mogao da koristim sd karticu u tel. koji podrzava mmc karticu.pomozi te mi da se odlucim!!!!!!!
Tel. koji moze da koristi i mmc i sd karticu je sharp gx30 da ja znam ne znam za druge...

I moja motorola a925 koristi i SD i MMC.
 
123456789:
POP Mare:
Mickie:
imam mem.karticu sd 256mb kingston.pa me interesuje koji bi mi tel preporucili da kupim a da podrzava ovu vrstu kartice!i dali bi mogao da koristim sd karticu u tel. koji podrzava mmc karticu.pomozi te mi da se odlucim!!!!!!!
Tel. koji moze da koristi i mmc i sd karticu je sharp gx30 da ja znam ne znam za druge...

I moja motorola a925 koristi i SD i MMC.
Zar nisi dao babi taj fon :D
 

Back
Top