Zasto mi se tresu ruke i kako to da izlecim?

Mozda nekom pomogne.Ako niste bolestni i nema neki fizicki razlog za vase drhtanje ruku, ako vam se ruke tresu vise u javnosti ,imate socijalnu anksioznost,plasite se ljudi,necga bitnog kada trebate da uradite i u vama izaziva napetost ,jednostavno ruke nece da vas slusaju,i mislite da u tom trenutku ne mozete ama bas nista sa vasim rukama,to je vec urezano u vasu posvjest ,tesko je da covjek ne misli o tome i da skrece paznju sa toga,u jednom trenutku uspijete da dovucete casu do usta u drugom ne i tako u krug,razvili ste strah od drhtanja ruku.Jedini nacin da se zauvjek oslobodite od toga je potpuno prihvacanje vaseg problema,to je tako ,ruke mi se tresu ,ne mogu to da stavljam pod kontrolu,prihvatite svaki aspekt vaseg problema,jednostavno se pomirite sa tim(za to je naravno potrebna cvrsta volja,prvenstveno prihvatanje vaseg kompleksa da ce drugi da misle da nesto nije u redu sa vama da ste bolestni itd,na kraju krajeva ako ne mozete to da prihvatite ,izmislite neku bolest,ili se vadite na genetiku,nebitno).Donesite jaku odluku,od sada se vise necu stidjeti drhtanja ruku ,to je tako i ja to prihvatam u potpnosti,nemojte da se obeshrabrite ako ne uspijete iz prvog puta(vjerovatno da necete),neka se ruke tresu,budite spremni da isprosipate kafu,sok ili sl.(idite u krajnost,na najgori moguci ishod,pa cak i da ce vam ispasti casa iz ruke,na kraju krajeva najvisa steta je realno da slomijete casu ili prospete sok kafu itd,nemojte da vas to obeshrabi,nastavite po svome )istrajte u tome,ma koliko neprijatnosti da vam donese!Na kraju ce te vidjeti rezultate,cak sta vise bice vam smijesno oko cega ste se toliko cimali .I nemojte da mislite da ce odmah proci cim se vi odlucite na to,potrebno je neko vrijeme,bice uspona i padova,ali najbitnija stvar je da ce te na kraju uspjeti,znaci ISTRAJTE!
 
da li neko moze da mi olaksa....pod jakim stresom sam zbog neke kucne sitacije...i ugl kada legnem ili iz cista mira krecu da mi drhte sake ili nekad butine...i onda se uspanicim i krene srce da mi lupa?....pozdrav.

i meni se to desava

ako nije kasno bezi od kuce, inace drugog lijeka nema, ja sam ih bruku jednu izmijenjala i popila al u stresnim situacijama nema tog lijeka i doktora koji moze da me smiri, jdino da me uspavaju, to se jos nije desilo, ali s obzirom da nemam gdje da pobjegnem od kuce sve su prilike da ce me uskoro u nekoj ludari i uspavljivati

tako da vjeruj meni jedini lijek je da begas ili ti nema spasa
zao mi je
 

Back
Top