ZVRRRRRRRRRRRRR

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
E, ljudovi!
Kako vam zvoni mobilni?
Koja je melodija u pitanju? :)

Kad me zove on svira tema iz Bonda! 8)
Kad me zovu drugarice svira tema iz Carlijevih Andjela! :)
Kad me zovu ortaci, zvoni tema iz Rocky-a! :lol:
A kad me cima cale zvoni tema iz Indiane Jones! :lol:
 
Kad me zove drugarica-Happy Ending od Avril

Kad me zovu odredjene osobe-Nikotin od NB

Kad me zovu druge drugarice i drugovi-znate ona melodija Texas sto peva Sandy iz Sundjer Boba
Kad me zove drug iz razreda-LP Numb/Encore

Kad me zovu clanovi porodice i dalje "porodice"(sestra od tetke,brat od strica,...)-Onda zvoni kao da mucu krave (mmmuuuuuuuuu)
 
Kad zove dečko "Feel" R.W.
Tata, "Uz Moravu vetar duva"
Brat, "Tarzan"
Mama, "Mission impossible"
Kolege, "X-files"
Devojke iz salona, na sopstveni zahtev "zvone" na temu "Gore od ljubavi" u njihovom izvođenju, što inače zvuči krajnje neprijatno i baš me blam kad drugi čuju. :roll:
 
kada mi je ukljuceno zvono,onda final countdown :roll: ...vec godinama...ali obicno mi je telefon podesen da se samo cuje jedno kratko bip kada me neko zove ili kada stize poruka.to je zato sto me ljudi obicno zovu kada spavam ili kada sam u autobusu pa je pocelo da me nervira...
 
Elishabeth:
Kad me zove drugarica-Happy Ending od Avril

Kad me zovu odredjene osobe-Nikotin od NB

Kad me zovu druge drugarice i drugovi-znate ona melodija Texas sto peva Sandy iz Sundjer Boba
Kad me zove drug iz razreda-LP Numb/Encore

Kad me zovu clanovi porodice i dalje "porodice"(sestra od tetke,brat od strica,...)-Onda zvoni kao da mucu krave
(mmmuuuuuuuuu)

de je nadje? moram i ja da je imaaam!!!!!!!

__ :lol: __
 
kalliope:
Elishabeth:
Kad me zove drugarica-Happy Ending od Avril

Kad me zovu odredjene osobe-Nikotin od NB

Kad me zovu druge drugarice i drugovi-znate ona melodija Texas sto peva Sandy iz Sundjer Boba
Kad me zove drug iz razreda-LP Numb/Encore

Kad me zovu clanovi porodice i dalje "porodice"(sestra od tetke,brat od strica,...)-Onda zvoni kao da mucu krave
(mmmuuuuuuuuu)

de je nadje? moram i ja da je imaaam!!!!!!!

__ :lol: __

E to sam vec imala u mobu,nisam je nigde narucila,ali mislim da je mozes negde nadje
 

Back
Top