Kiša

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
Da li ste primetili da danas u NS-u pada prašnjava kiša? :shock:

Ja primetila da su mi i na jakni i na torbi ostali prašnjavi pečati kad su se kapljice kiše osušile, a kad sam malo bolje pogledala, vidim da su automobili prašnjavi strašno. :?

U perionicama trljaju ruke, biće posla. :lol:
 
storm cloud:
Da li ste primetili da danas u NS-u pada prašnjava kiša? :shock:

Ja primetila da su mi i na jakni i na torbi ostali prašnjavi pečati kad su se kapljice kiše osušile, a kad sam malo bolje pogledala, vidim da su automobili prašnjavi strašno. :?

U perionicama trljaju ruke, biće posla. :lol:
Kuda li se ti to setas kad si sva prasnjava. . .
 
heh,o cemu bi oblacic-nego o kisi? :lol: oblacak,el znas ti da je zabranjeno ovde otvarati teme o sebi? :roll:
saliiiiim se :P
apropo kise,bila prasnjava il' ne:FUJ! VRACAJTE SUNCE! :x
 
a bash chudno shto je sve prashnjavo, kad je grad sav raskopan, vozala sam se danas svud okolo i stvarno nisam mogla da verujem na shta ulice liche :roll: a zhivo me zanima kakav ce centar biti na leto :?
 
storm cloud:
Da li ste primetili da danas u NS-u pada prašnjava kiša? :shock:

Ja primetila da su mi i na jakni i na torbi ostali prašnjavi pečati kad su se kapljice kiše osušile, a kad sam malo bolje pogledala, vidim da su automobili prašnjavi strašno. :?

U perionicama trljaju ruke, biće posla. :lol:

Ne znam za te PRAŠNJAVE, ali kada po tebi padnu, onda se zovu : KISELE KIŠE !!! :lol:
 
raindog:
a bash chudno shto je sve prashnjavo, kad je grad sav raskopan, vozala sam se danas svud okolo i stvarno nisam mogla da verujem na shta ulice liche :roll: a zhivo me zanima kakav ce centar biti na leto :?
Pa i centar ce biti grozno raskopan verovatno :x
 
rain_animation.gif
 

Back
Top