Muskarac RAK?

Imam ja mnogo iskustva sa muskarcima rakovima.
Pa 24 casa svakog dana moram da trpim sa samog sebe. :P
Ali sad interesuje te nesto o nama a ja bas ne bih da se hvalim ovde javno.To nam ne pristaje.
Nego pitaj sta te interesuje pa ces dobiti pouzdan odgovor.
 
loop:
Imam ja mnogo iskustva sa muskarcima rakovima.
Pa 24 casa svakog dana moram da trpim sa samog sebe. :P
Ali sad interesuje te nesto o nama a ja bas ne bih da se hvalim ovde javno.To nam ne pristaje.
Nego pitaj sta te interesuje pa ces dobiti pouzdan odgovor.
Sa deckom u ovom znaku sam vec cetri meseca i malo su mi cudne neke stvari. Dok smo zajedno pazljiv je i stvarno nam je super ali inace se retko seti da prvi posalje neku porukicu, da pozove telefonom, i par dana prodje, jedino ako nema neki konkretan razlog. Cinimi se da mu nedostaje emocija.
Pa ne znam da li je za to kriv astroloski znak ili je nesto drugo u pitanju.
 
Da zanimljiva stvar i meni se isto desavana.
Kad sam sa devojkom pruzam joj potpunu paznju i skroz me zaokuplja ali samo kad je fizicki pored mene.
A to da se cujemo telefonom ili cak da joj pisem poruke to mi je skroz beznacajno.Nekako mislim da nema nikakve drazi u tome.Dobro ponekad kad naletim na neku lepo porukicu ja joj pustim preko komp ali to je bas retko.
Kao sto si primetila rakovi su izuzetno pazljivi i romanticni kad su sa dragom osobom, ali nazalost ne vide nikakvu vaznost u tome da se dopisuju ili pricaju telefonom sa dragom osobom.
Moj ti je savet da provodis sto vise vremena sa njim i da izbegavas te razgovore telefonom, ipak je mnogo drugacije kad si i fizicki tu.A to sto te ne zove nemoj da te zabrinjava to ne znaci da ne misli na tebe.Pa kad bi te zvao svaki put kad bi pomislio na tebe vrlo brzo bi on tebi dosadio.
I jos nesto nemoj da te iznenadi koliko je pazljiv kad ste sami a koliko je drugaciji kad ste u nekom drustvu.Rekao bih da rakovi ne vole da razmenjuju osecanja javno i da su stidljivi po tom pitanju.
Hajde neka me ispravi neki rak ako gresim.
Nadam se da sam bio od koristi :wink:
 
e ovako, trenutno mi je na emotivnom planu jedan rak i sto je naj gore nikad ne znam na cemu sam sa njim. Ja mislim da je istina da rakovi tesko ispoljavaju osecanja jer ne znam sta oseca prema meni, mislim verovatno mu se svidjam jer da mu se ne svidjam ne bi bio samnom i ne bi mi toliku paznju posvecivao ali ipak jos uvek nije to to:)ovo je moje iskustvo :)
 
uhhh rakovi su veoma komplikovani i ne bih preporučivao bilo kakve emotivne veze sa njima ukoliko nemate dobre živce i višak energije .
jednostavna i logična rešenja u vezi sa rakom su nemoguća .
ali jedno je sigurno , nežnost i emocije su mu najjača strana samo je pitanje koliko jako i duboko morate kopati da bi do njih stigli .
pa i ako i kad posle teških muka stignete do cilja to je samo privremeno i već sledećeg trenutka se možete naći ponovo na početku .
 
Apsolutno svi moji momci su bili rakovi...nazalost...tako dosadna stvorenja...zivkali su na svakih pola sata,nisam mogla da vodim normalan zivot, hteli su da im potpuno pripadam i da non-stop budem sa njima, bas zahtevni, posesivni...
 
sandras:
e ovako, trenutno mi je na emotivnom planu jedan rak i sto je naj gore nikad ne znam na cemu sam sa njim. Ja mislim da je istina da rakovi tesko ispoljavaju osecanja jer ne znam sta oseca prema meni, mislim verovatno mu se svidjam jer da mu se ne svidjam ne bi bio samnom i ne bi mi toliku paznju posvecivao ali ipak jos uvek nije to to:)ovo je moje iskustvo :)
E ovu pricu bi mogla 100% da potvrdim. Sam pogled mi govori da nije ravnodusan prema meni, cesto me obasipa poklonima ali jednostavno ne ume paznju da iskaze na pravi nacin. .
 
moj muz je rak i morala sam ja prva da nastupim sa svojim osecanjima a posle je bilo ok,bio je nezan pazljiv inventivan super yebac.sad se malo opustio.cak nece ni da vezba.ali mogu u potpunosti da se oslonim na njega i cak da mu kazem kako mi se neki tip svideo
 
pa ono.. istina da je komplikovano
nekad i previse nego sto treba.. :roll:

I meni je bas cudno sto te ne zove... ne salje poruke.. ja saljem i zovem non stop.. valja to zavisi od osobe.. svaki minut hocu da sam sa "njom" (a takve nema). :)

Jedno je sigurno: ne smes da ga dovodis u situaciju da bude ljubomoran.. (mada to moze i pozitivno da bude, upravo na zacetku veze jer ce onda da se malo probudi i aktivira i da igra oko tebe kao kucence..)

Takodje sto je neko naveo ovde da su stidljivi u drustvu.. ziva istina... nikada ne pokazuju osecanja pred svima.. i onda cak deluju kao hladne, cutljive i arogantne osobe zbog toga..

a ova cura sto je imala sve rakove a ne voli ih nikako i smaraju je mi je najjaca :lol: Ti bas nista ne ucis u zivotu? :)


a sa onog linka:

Najnepravednija izreka o Raku:
Rak je cudljiv.
Rak zivi u oklopu jer je vrlo mekan i izvan njega ne bi mogao preziveti. Ako se oseti ugrozenim, postoji samo jedno mesto - nazad, unutra iza cvrsto zatvorenih vrata.


U stalnoj vezi je veran, ljubomoran, ne ispoljava otvoreno emocije.
Eto :)
 
Sve sto su ti rekli o NJIMA ziva je istina. Apsolutno zbunjujuci :roll: Nikad ne salju romanticne porukice,na to zaboravi :( dok ste zajedno imas osjecaj da te obozava, a onda te izludi nebrigom o nekim sitnim, tebi vaznim stvarima kao sto je recimo sladak sms; elem, dzaba ti je da se nerviras; takvi su i gotovo...prihvati cinjenicu da smo razliciti i da ono sto tebe moze da zaboli, on i ne shvata ozbiljno...kriju se, mila, iza oklopa( znam da zvuci pateticno ali je tacno...)Sve najbolje :D
 
ali ipaqk smo dobri,zar ne
3.gif
 
Belladonna:
Sve sto su ti rekli o NJIMA ziva je istina. Apsolutno zbunjujuci :roll: Nikad ne salju romanticne porukice,na to zaboravi :( dok ste zajedno imas osjecaj da te obozava, a onda te izludi nebrigom o nekim sitnim, tebi vaznim stvarima kao sto je recimo sladak sms; elem, dzaba ti je da se nerviras; takvi su i gotovo...prihvati cinjenicu da smo razliciti i da ono sto tebe moze da zaboli, on i ne shvata ozbiljno...kriju se, mila, iza oklopa( znam da zvuci pateticno ali je tacno...)Sve najbolje :D

bas cudno... ja sam onda neki netipican primerak .. poslednji romantik na ovom svetu :lol: ne samo da saljem te porukice nego i pisem pesme i recitujem, pevam... komponujem na gitari.. :P
 
TheLoner:
Belladonna:
Sve sto su ti rekli o NJIMA ziva je istina. Apsolutno zbunjujuci :roll: Nikad ne salju romanticne porukice,na to zaboravi :( dok ste zajedno imas osjecaj da te obozava, a onda te izludi nebrigom o nekim sitnim, tebi vaznim stvarima kao sto je recimo sladak sms; elem, dzaba ti je da se nerviras; takvi su i gotovo...prihvati cinjenicu da smo razliciti i da ono sto tebe moze da zaboli, on i ne shvata ozbiljno...kriju se, mila, iza oklopa( znam da zvuci pateticno ali je tacno...)Sve najbolje :D

bas cudno... ja sam onda neki netipican primerak .. poslednji romantik na ovom svetu :lol: ne samo da saljem te porukice nego i pisem pesme i recitujem, pevam... komponujem na gitari.. :P
Posljednji rak romantik? Koliko imas godina, ako se smije znati? Ovaj moj racic je mozda premlad da bi bio romantican...a mozda me samo ne voli... :wink:
 
jelenaa:
Zar niko nema ni najmanje iskustva sa muskarcima rakovima. Da li je tacno da tesko pokazuju svoja osecanja?

Zabavljam se godinu dana sa rakom i od samog starta neustrashivo pokazuje svoje emocije (shto me je u velikoj meri i osvojilo, poshto ne volim hladnokrvne tipove). To se nije promenilo ni do dana danasnjeg.
 
Belladonna:
Posljednji rak romantik? Koliko imas godina, ako se smije znati? Ovaj moj racic je mozda premlad da bi bio romantican...a mozda me samo ne voli... :wink:

Godinu dana vise od tog tvog ;)

Ali nema to veze sa godinama. Moze neko da ima 43 a da je nezreli kreten :) sve zavisi od osobe...
 

Back
Top