Muskarac RAK?

Upomoooooc!!!
Imam posla sa muskarcem rakom...jaooo jesu komplikovani..
Ja sam mu rekla da mi se svidja..dopisivali se,i sad on nece vezu...vise kao neobavezno "vidjanje"...a ja necu...pa je ludilo...ja ga ignorisem...on onda pridje...pa me zove kod njega...ja pokusam fino,on kreten...ne zna sta hoce..ima neke svoje principe da je to strasno...zapne za nesto...faca pred drustvom,losa komunikacija...ma ne mogu ga nikako prokuziti..sta da radim da ga uhvatim...ignorisanje,ljubomora...ili da budem finaa???
Ja sam ribica u horoskopu...:)

ne pričaj tako o miškarcu raku....može biti da je u tebi problem, ribica uvek smrdi od glave..:hahaha:
 
Nisam ih susretala mnogo do sad, nekako nas ne nosi reka u istom smeru, ali one sto sam susrela su obicno ovako pocinjali recenicu:" Sad cu ja da ti kazem kako se ti osecas..."

Nema mi nista gore nego kad mi pocne tako nesto, a onda istrese potpuno iskrenutu sliku koju je on sklepao u svojoj glavi...i ne dao ti Bog da pokusas da mu objasnis da nije to tako, a jooooooooooj...nisu bili "ljubavni" odnosi, nego prosto druzenje, da ne bude zabune.
 
ja sam u horoskopu jarac, ali rakove muske ocima ne mogu da vidim. Oni su meni totalno bezveze - ne znaju sta hoce i kolebljivi

nije ni čudo kada je jarac raku antipod...ja sam rak a imao sam dosta veze s zenskim jarčevima, da znaš...sve bezveze, hladni jarac i njegova želja za apsolutnom dominacijom...mada astrologija pominje da je kombinacija muškarac jarac , žena rak...mnogo bolja od obrnute...:hvala:
 
ja sam jednog ostavila upravo iz tog razloga,imala sam utisak da mu nije dovoljno stalo do mene.jako retko se javljao iako smo milion puta pricali o tome,uvek mu je posao bio vazniji od mene i to neki skrnav posao na kom ne moze ni da zaradi nesto posebno.sada mi je jako zao ali opet ne znam kako bih se nosila s njegovim ponasanjem.i nije mi jasno koliko mu je uopste bilo stalo do mene, pricao je da jeste ali nista nije uradio da me zadrzi, i vec se posle deset dana od raskida dao da nadje novu devojku, i prisetio se jedne bivse...uzas ako mu je bilo stalo kako je sve to moguce?

Rakovima je potebna stalna ljubav i paznja,tako da nebi uopste trebalo da te cudi sto je nasao drugu.On to nije uradio jer te vise ne voli, nego ne voli samocu,potrebno mu je da ga neko stalno mazi i pazi. Od partnera ocekuje ljubav,postovanje i podrsku u svemu pa cak i da ga podrzis iako radi neki posao koji se tebi nesto bas i ne svidja. Istina je da je vecno dete, potrebno je vreme razumeti ih. Mnogo tuguju, pogadjjaju ih ne samo njihovi problemi vec i tudji,uglavnom. Rak mora da se oseca sigurnim i voljenim. Osvojicete ga u potpunosti tek kad ga uverite da ga zaista volite,da niste s njim iz zezanja,da u vas moze imati potpuno poverenje. U drustvu tesko iskazu osecanja,skoro nikad,ali znaju jako da vole,pa cak da se vezu za ceo zivot.Jel neko zna kombinacija rak-rak kako funkcionise?:bye:
 
ja sam 3 godine sa rakom...ovako su dobri,pokazuju emocije i kad se vezu to je stvarno...ali su dosta tvrdoglavi,kako on zamisli tako mora da bude...i uzasno se ljute,za najmanju sitnicu...na poruke i na telefon nema pojma da prica...ali duhoviti su,nikad ti nije dosano...
 
i ja mislim :p ali samo ako je ON - Lav, a ONA - Rak.. u suprotnom, malo teže..

Uh pa i nije ...ja sam lav i već šest godina sam sa rakom...i imala sam još jednu dugu vezu sa rakom

i jeste da mogu da budu smarajući ali meni oni najviše odgovaraju...doduše ja nisam imala problema sa tim da su neodlučni..mada je jako bitan i ostatak natala kao i sinastrija između dve karte
 
Poslednja izmena:
Dragi ljudi, pomagajte, kriza je!!!

Volim jednog raka koji godinama pokazuje neobičnu strast prema meni,
ali nikada nismo bili u poštenoj vezi, zaozbiljno.
Meni je recimo uvijek nekako i previše dozvoljavao, nego drugima,
recimo ja se znam naljutiti i izgovoriti mu takve gadosti
da mi nitko pri zdravoj pameti ne bi oprostio,
a on se ne naljuti na mene.
Jednom jest ali to je bilo valjda da iznimka potvrdi pravilo,
a još mi je rekao da to nije bilo upućeno meni,
nego pogrešno usmjerena ljutnja.
Neobično me idealizira, a opet, kada treba biti "u vezi" onda pobjegne,
čak me i "ostavio" zbog druge a onda mi pričao kako ga je ona stalno zapitkivala o meni,
a on joj ništa nije htio reći i to nije bilo dobro za nju.
Jedna zanimljiva stvar, recimo, nikada nikome nije htio govoriti o meni
kao o nekim drugim djevojkama s kojima je muljao
i nikad nije dozvolio da se o meni išta loše kaže, ne daj bože
da ga netko priupita nešto vezano za mene i sex.
Zato sam i bila strašno interesantna nekim njegovim prijateljima
koji su se onda pitali da mora da sam neka posebna ženska.
Jednom kad sam mrtva hladna zaprijetila da ako konačno ne budemo u normalnoj vezi,
otići ću zauvijek, skoro se rasplakao, da bi drugi dan opet bilo sve po starom.

Čitavo vrijeme imam osjećaj kao da ja čekam da se on promijeni,
a on čeka da se ja promijenim.
Inače jako brzo planem, reagiram burno i znam bit strašno dramatična
i uvijek reagiram isto iako znam da će se on povući u svoj oklop.
A napravim isto jer mi je jezik brži od mozga očito.

A kad sam nježna i onakva kakva je on prema meni kad smo sami,
onda primjećujem kako mi krene govoriti da me "obožava" svakih 5min,
jednom me čak tobože u šali pitao "jel ga volim" i "koliko"
(iako sam mu rekla da ga volim prije toga jedno milijardu puta,
svejedno sam mu morala reći da ga volim do jupitera i natrag),
pa mi priča o svojim roditeljima, pa ga zanima moja obitelj i sve,
kao da se otvara, al ja lako planem i onda opet sve u krug.
Svaka dva dana mi ili strastveno vodimo ljubav ili ja prijetim po milijunti put
da ću nestat zauvijek.
Ko dvoje male djece majke mi.

Imam neki feeling da trebam biti ja ta koja je odrasla žena i ne dat mu nikad do znanja
da sam ljubomorna ili nešto i totalno ga kulirat.

Jesam li na putu prosvjetljenja? :D
 
Ljudi sta pisete to???.....Nije istina da su rakovi proracunati,mislim na muske.
Ceo zivot sam sa njima i evo skoro decenija sa sadasnjim muzem..
Lupate gluposti...
Kao prvo-rak jeste komplikovan
rak jeste emotivan-jakoooo
rak jeste nesiguran
rak jeste divan......
Problem sa njima je sami pocetak veze i sticanje poverenja.Jako su osetljivi,savrseno pamte i najsitnije detalje(jednog dana ce vam sve otresti,ono sto ste uradili ili rekli pre 5 godina).Kriju svoje emocije jer znaju da im je to slabost.Za druge ljude,drustvo,porodicu mogu izgledati kao face,koji rade sta zele,menjaju devojke i imaju puno veza-ali nije tako....
Rak ce se istinski predati jednoj zeni tek kad oseti da je siguran u nju,da je ona pravi covek i drugar,da je emotivna i da ga voli,i sto je najbitnije da ga nece izdati i otici.Plase se da budu ostavljeni i napusteni.To su divna,emotivna bica,prepuna ljubavi,zeljna mazenja i paznje.Nisu zli i mracni kao npr skorpije,nece se svetiti i traziti nacin da te povrede.Oni samo tiho pate u sebi i pamte...Kad se nagomila puno negativnosti u vezi sa nekim..povlace se u svoj svet.Ali te nece povrediti i svetiti se.
Recept za vezu i ostanak u istoj: nemoj da se foliras,budi to sto jesi,pokazi mu emocije,pokazi mu sta ti on znaci,kako ga ti vidis,reci sve pa i ono negativno.Stalna paznja se podrazumeva-znaju da se uvrede ako im''dobar dan'' niste rekli na pravi nacin...
Od muskarca raka dobijate divnog prijatelja,predivnog briznog oca,savrsenog ljubavnika....
Oni jako lepo plivaju i u poslovnim vodama,umeju da zarade,umeju i da se druze,da izbalansiraju sve u svom zivotu...
Knjgu bih mogla napisati o njima...znaju biti teski i komplikovani ,ali kad jednom udjes ispod oklopa vidis da su to divna bica,idealisti i tako jednostavni......:heart:
 
Poslednja izmena:
Potpuno se slažem sa ovom tvrdnjom. I dodala bih još žešće proračunati foliranti. Njih je horoskop potpuno ali potpuno promašio..ili su oni promašili svoj horoskopski znak, ali da se ne slaže ne slaže se, puno ljudi znam.

Nisi uspela da udjes u njegov svet...tj nisi pustena u njega.
Nije tacno to sto pises,uopste.
Za zenu,to su najdivniji muskarci...ljubav,paznja,razumevanje,podrska...ma divna bica
 
Добро је што постоји неко ко их воли, иначе би били сами. :roll:

А није џабе рачији месец у седишту. Потребни су екстремна брига и разумевање да се разумеју сви ти изливи емоција.
 
muskarac sa So u raku je pi*da
on ne sme ni da pridje devojci koja mu se svidja
on ima dva izbora:


a) smuvace ga neka devojka
b) ostace sam

bice srecan u situaciji "a" ako se potrefi da mu pridje devojka koja se i njemu svidja
 
Treba mi pomoc astrologa, drugih Rakova pošto više ne znam šta da radim,a nemam mira...Napravila sam veliku glupost:uzimala sam Raka zdravo za gotovo, omalovažavala ga,čak pričala drugim ljudima loše o njemu i on je to saznao i raskinuo sa mnom.Ja sam tek nakon raskida shvatila da ga zapravo mnogo volim i da mi mnogo znači...Kako da ga vratim? Ima li nade?
 

Back
Top