Muskarac RAK?

Upomoooooc!!!
Imam posla sa muskarcem rakom...jaooo jesu komplikovani..
Ja sam mu rekla da mi se svidja..dopisivali se,i sad on nece vezu...vise kao neobavezno "vidjanje"...a ja necu...pa je ludilo...ja ga ignorisem...on onda pridje...pa me zove kod njega...ja pokusam fino,on kreten...ne zna sta hoce..ima neke svoje principe da je to strasno...zapne za nesto...faca pred drustvom,losa komunikacija...ma ne mogu ga nikako prokuziti..sta da radim da ga uhvatim...ignorisanje,ljubomora...ili da budem finaa???
Ja sam ribica u horoskopu...:)
 
Muskarac rak je neko s kim nikad neces biti sigurna,stalno ces morati pratiti njegove promene raspolozenja i ziveti u skladu s tim.Danas te moze zaprositi,a sutra ti se ni ne javiti.Sa njima imas sigurno kidanje zivaca,zivot je jednostavniji i lepsi sa nekom vagom ili bikom npr.;)
 
Milion posto si u pravu Karlovcanka :)

Ne milion nego dva.Muškarac rak ima svoje dobre osobine ali činjenica je da rade samo ono što njima odgovara. U stanju su da te uvrede do srži ali zato njima nesmeš ništa da kažeš jer se odma naljute i uvrede. Strašno su povredljivi ali ne prežu da te povrede i uvek su u pravu 100%.Mogla bih puno da pišem o njima jer imam jednog takvog,a ko ne veruje neka nadje jednog raka da se uveri na vreme dok ne bude kasno
 
Upomoooooc!!!
Imam posla sa muskarcem rakom...jaooo jesu komplikovani..
Ja sam mu rekla da mi se svidja..dopisivali se,i sad on nece vezu...vise kao neobavezno "vidjanje"...a ja necu...pa je ludilo...ja ga ignorisem...on onda pridje...pa me zove kod njega...ja pokusam fino,on kreten...ne zna sta hoce..ima neke svoje principe da je to strasno...zapne za nesto...faca pred drustvom,losa komunikacija...ma ne mogu ga nikako prokuziti..sta da radim da ga uhvatim...ignorisanje,ljubomora...ili da budem finaa???
Ja sam ribica u horoskopu...:)

:hahaha: nemogu vjerovat sto ovo citam i ja isto imam posla sa jednim rakom..jako sam se nervirala zbog njega al sam odustala...shvatila sam kakav je voli da se poigrava za ljudima al nisam mogla vjerovat da je takav posto sam jako okruzena za rakovima moj bivsi je isto bio rak...al taj tip mi jos ne ide u glavi ja ispala budala bila fina prema njemu..drugi put necu bit fina :worth: ja sma vodolija/vaga mo u ribama
 
E sad mi nista nije jasno.Prvo dajete savet da im treba pokazati emocije i uveriti ih da su nas centar sveta a sad da ih treba kulirati! Sta je tacno od ta dva...
U vezi sam sa duplim rakom i kad smo zajedno sve je kao iz bajke ali kad nismo nekako je hladan.


...hehe...Zaslusi rakovo poverenje...i tek ces onda videti kakav je on ustvari...:) ...btw ja sam rak/blizanac...
 
Upomoooooc!!!
Imam posla sa muskarcem rakom...jaooo jesu komplikovani..
Ja sam mu rekla da mi se svidja..dopisivali se,i sad on nece vezu...vise kao neobavezno "vidjanje"...a ja necu...pa je ludilo...ja ga ignorisem...on onda pridje...pa me zove kod njega...ja pokusam fino,on kreten...ne zna sta hoce..ima neke svoje principe da je to strasno...zapne za nesto...faca pred drustvom,losa komunikacija...ma ne mogu ga nikako prokuziti..sta da radim da ga uhvatim...ignorisanje,ljubomora...ili da budem finaa???
Ja sam ribica u horoskopu...:)


...igraj igru...
 
Па теби би баш требали да годе ракови с обзиром да ти је подзнак јарац. ;)
Тачно ти њихово Сунце пада у 7. поље...мора да је нешто друго у питању...у ком знаку ти је Месец и какве аспекте прави?
 

Back
Top