Muskarac RAK?

Savet za Rakove za mesec Septembar 2007.:

" Zheljni ste promena i konkretnih deshavanja, a vama data obetjanja, kao da su
svi zaboravili. Ovaj mesec mozhe doneti konkretne obrte, potrebno je samo malo vishe
vere i otvorenosti u dijalozima. Epilog treba da glasi "ipak se okretje"! "

AstroLogos,
Septembar 2007, broj 66
 
e ja sam vaga i bila sam par puta u vezi sa rakovima:)
svi astrolozi kazhu da je to najgora moguca kombinacija..i uglavnom su u pravu!
rakovi su veoma osjecajni i stidljivi kao shto ste vec svi rekli,ali ono shto mene najvishe nervira kod njih jeste shto im je jako bitno da ne budu povrijedjeni(pa zato iz 'predastrozhnosti' znaju da povrijede partnerku)

grozan znak za mushkarce..nazhalost..
 
boga mi...ja sam u vezi sa jednim rakom-mesec ipo-skoro dva smo zajedno...mogu reci da je malo vise posesivan-tipa zeli da se vidimo ako moze svaki dan-svaki dan bez problema...:)obraca paznju na sitnice nenormalno,voli da me iznenadjuje sitnicama-kupi mi neki poklon ili cvet,salje poruke kad god stigne(a to je ljudi moji cesto!!:)),voli da prica-tako da od njega cesto ne moze da se dodje do reci(salims e naravno:)) itd...tako da je to ono sto ja mogu da kazem za muskarca raka...do sad se sa takvim primekom nisam srela...a i u predhodnim opisima rakova ga nesto ne vidim...ko zna sta je on u podznaku-nisam ga jos uvek pitala...:))ali mozda ce mi tada biti jasnije...:))
 
ChiKi-Ta:
e ja sam vaga i bila sam par puta u vezi sa rakovima:)
svi astrolozi kazhu da je to najgora moguca kombinacija..i uglavnom su u pravu!
rakovi su veoma osjecajni i stidljivi kao shto ste vec svi rekli,ali ono shto mene najvishe nervira kod njih jeste shto im je jako bitno da ne budu povrijedjeni(pa zato iz 'predastrozhnosti' znaju da povrijede partnerku)

grozan znak za mushkarce..nazhalost..
Nije ni za žene puno bolji :roll: :lol:
 
Rak i Vaga

Susret ovih nezhnih ljudi mozhe da bude zanimljiv,
ali neshto kao da onemogutjava duzhu vezu.
Zhude za ljubavlju, a nikako ne uspevaju da se dovoljno priblizhe jedno drugom.
Pre tje ostati dobri sagovornici koji tje prichati o umetnosti,
nego istinski ljubavnici.
Ako su u braku, truditje se da sachuvaju prividnu harmoniju, potiskujutji
svoje prave potrebe. Nesuglasice ostaju zakljuchane u njihovom domu,
daleko od ochiju javnosti.

"Uporedni horoskop",
Gordana Kolundzija,
str. 25
 
Mushkarac Rak i zhena Devica

Ogroman je spisak razlichitih osobina, ali nekoliko zajednichkih sitnica
mogu da ih vezhu do kraja zhivota.
On tje istrazhivati njenu proshlost, ona tje analizirati njegovu lichnost
i oboje tje beskrajno uzhivati.

Savet: Prednost ove veze je u tome shto se jedno prema drugom
postavljaju prijateljski, zashtitnichki, sa velikim poshtovanjem i uvazhavanjem.
Njih dvoje lako i tiho postaju tim protiv kojeg je teshko boriti se, a
ipak ostaju otvoreni za druzhenje. ;)
 
Da li imate iskustva sa muskarcima rakovima? Bas me interesuje nesto o njima.

veliko iskustvo.vduga veza sa rakom.pazljiv,nezan osetljiv.obozava porodicu kako svoju tako ce zavoleti i tvoju.voli setnje,romantiku,mazenje,poljupce.sex-duga predigra,puno poljubaca,obozavaju oralni sex,vole dominaciju da preuzmes inicijativu da vodis veci deo igre.nisu perverzni...prepustaju se previse u svim stvarima.ako si lajava i znas sta zelis onda je ovo pravi muskarac za tebe.uzmi ga za rucicu i povedi nece se protiviti bez reci ce te slusati.toliko se prepustaju da postaju vremenom teret.
inace kad se zaljube,ali bas zaljube potpuno su verni.znaju biti ljubomorni mada to vesto skrivaju.pratice svaki tvoj korak a da ti to neces znati.
sretno
 

Back
Top