Montaza i efekti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_NS_

Početnik
Poruka
11
Ljudi treba mi neki dobar program za montazu i sa dosta specijalnih efekta!
Misli svaki ima ona najosnovnija sranja, jer postoje neki uploadi za to ili neki program koji je samo za to i koji ima prilicno dosta efekta i slicnog!
 
mmmm25:
nadam se da mislis na video montazu.Premier sa plaginovima bfx i hfx radi super.A i osnovni delovi premiera su sasvim zadovoljavajuci za jednu dobru reklamicu.

Sve je to super aj mi samo sad reci gde mogu to sve da skinem! Mada mislim da sam ga probao i da sam se pogubio u svim onim silnim prozorcicima!
U svakom slucaju hvala!
 
vidi ja sam prevrno sve da nadjem hfx i bfx ,gde se oni nalaze na netu neznam .ako znas nekog ko je u balkan erp grupi ili kako se vec pise obrati se njemu.Ja ti mogu dati sve te programe ali kako.? premier nije komplikovan sve je stvar maste.
 
_NS_:
Ljudi treba mi neki dobar program za montazu i sa dosta specijalnih efekta!
Misli svaki ima ona najosnovnija *, jer postoje neki uploadi za to ili neki program koji je samo za to i koji ima prilicno dosta efekta i slicnog!

Za tebe je Pinnacle studio 9.To je ono sto tebi treba jer predpostavljam da ne radis neki konkurs za prijem u Holywwod ili TV.Mani se Premijera to je za ljude koji imaju grbu kao kamila jer su vezbali opcije premijera.Za program halooglase u ruke odnosno www.halo... i tu ces ga naci za 100 din.Eto to ti je to i nemoj gubiti vreme da trazis druge programe jer je ovaj za pocetnike i srednjake odlican program i ne zaostaje za Premijerom. :wink:
 
A zasto da ne Adobe Premiere 6.5 je lagan za kapiranje i dok upotrebis sve njegove postojece efekte ima mnogo vode da protece.
Kad vec ucis i hoces to da radis onda radi sa necim sto ces mozda i unovciti u nekoj buducnosti Adobe Premiere 6.5. A ako bas ne kapiras,postoji i knjiga na srpskom u kojoj ti je sve super objasnjeno.
 
AtilaHunt:
A zasto da ne Adobe Premiere 6.5 je lagan za kapiranje i dok upotrebis sve njegove postojece efekte ima mnogo vode da protece.
Kad vec ucis i hoces to da radis onda radi sa necim sto ces mozda i unovciti u nekoj buducnosti Adobe Premiere 6.5. A ako bas ne kapiras,postoji i knjiga na srpskom u kojoj ti je sve super objasnjeno.
A sto da radi u premijeru kad je Pinnacle daleko jednostavniji i moze da napravi dobar klip :?:
 
da.Pinnacle je dobar i jednostavan,a premier radi na import file, pohranis ga u video 1, dodas neku tranziciju koja ti se nudi sa desne strane dodas neki audio, podesis sve ubacis neki tekst imas i opciju motion i opciju titl itditditd.....
 
A jel bi neko bio dobar pa da mi kaze gde mogu da skinem taj Pinnacle?
Ili neke plaginove za Premier?
Posto ja radim u Premieru i radim u PowerDirector.
Al to mi nije dovoljno trea mi neso vise! Ako kontate!?
 
serial, use **********
za premier 6.5
ja imam knjigu na srpskom za premijer i nesnalazim se sa izvozenjem fajlova
gde mogu saznati kako izvesti fajl u dvd format
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top