KAKO NAJLAKSE RASKINUTI?????

pokusala sam iskreno da mu kazem da vise nema smisla i da pogleda istini u oci.. a on je poceo mene da ubedjuje da je meni neki uran u 5-oj kuci i neke gluposti , da ce me to proci..da se mi ipak volimo...da ne mozemo jedno bez drugog.4 god. je iza nas, a ja tek tako hocu sve da upropastim. osecam se krivom.
 
strasno je tesko svesno povredjivati(time sto ces prvi reci da odlazis) osobu koju tako dobro poznajes;sa kojom si proziveo i lepo i ruzno, radovao se i tugovao, priznavao svoje najvece slabosti...bio ruzan i glup, a on/ona te je i tad voleo/la.
i tesko je biti toliko hrabar da se odreknes sigurnosti koju pruza jedna dobro ususkana veza...i budes ponovo sam.zaboravis sve...a bilo je i lepih stvari......... kukavicki zvuci, ali ipak nije to jednostavna situacija.
 
viksi:
pokusala sam iskreno da mu kazem da vise nema smisla i da pogleda istini u oci.. a on je poceo mene da ubedjuje da je meni neki uran u 5-oj kuci i neke gluposti , da ce me to proci..da se mi ipak volimo...da ne mozemo jedno bez drugog.4 god. je iza nas, a ja tek tako hocu sve da upropastim. osecam se krivom.

Osjecas se krivom????
Ma, daj bre, skodaj tog skota sa vrata...ako ostanes sa njim osjecaces se krivom sto si sebi upropastila zivot...ozbiljno ti kazem
 
viksi:
strasno je tesko svesno povredjivati(time sto ces prvi reci da odlazis) osobu koju tako dobro poznajes;sa kojom si proziveo i lepo i ruzno, radovao se i tugovao, priznavao svoje najvece slabosti...bio ruzan i glup, a on/ona te je i tad voleo/la.
i tesko je biti toliko hrabar da se odreknes sigurnosti koju pruza jedna dobro ususkana veza...i budes ponovo sam.zaboravis sve...a bilo je i lepih stvari......... kukavicki zvuci, ali ipak nije to jednostavna situacija.


Nije, ali, znas i sama da je raskid neminovan....brine me to sto on nece da ga prihvati....cuj, Uran u 5oj kuci....ma, kakve to veze ima.....jos koji put mu ponovi da hoces da se razidjete krenuce prijetiti da ce se ubiti....
Ni jedan raskid nije jednostavan ni bezbolan....ali kad je vrijeme da se stavi tacka....onda nema ni zareza ni upitnika...
 
NENSI VOJNOVIC:
[/co
KAKO OTKACITI OSOBU,PRITOM JE NE POVREDITI????!!!!!
HITNO POTREBNA POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?: :!: :? lor]
Bas je to lepo kad je neko pazljiv ko ti pa ne zeli da povredi drugu stranu time sto ce upotrebiti prave rece...nisam imala srece u zivotu da neko vodi racuna o tome...izmicala sam pre nego sto uzme jos i kamen u ruke pa me gadja...ne zelim da izazivam sazaljenje al bas se nekako rastuzih ja sama...kako neko ne pomisli ta zena ne zasluzuje da odem kao dzukac i da se krijem po coskovima ne usudjujuci se da je pogledam u oci i kazem da je jednostavno kraj...Mislim da to vise povredi nego iskren razgovor...vidis ne ide vise...Vecina ne vodi racuna o tome...razmisli da si ti na njegovom mestu i on hoce kraj da li bi pazio da te ne povredi?
 
...je prica za sebe;
Ako izostavim to da se drala k'o nenormalna (cak i kad nisam bio u njoj) i uzdisala, ma cvilela, bre, ko one placene narikace na sahranama, najvise me je nerviralo...sve me je nerviralo!
Dok smo bili u misionarcu, toliko je vukla svoje sise, da ih ja, ne samo nisam pipnuo, nisam ih ni video (a imala je lepe sise, pi.cka joj materina, zato sam je i odvuk'o u krevet)
Okrenem je, onako polubesan, ona mi se slatko naguzi(i guzu je imala bozanstvenu) ja vrlo grubo prodrem u nju, da je "kaznim" malo, je l i...
pocne da me svog preplavljuje milina, lepo mi, lepo, lepo..zaboravim i na njeno urlanje, oprostim joj i onaj hand-brus, ali..ne lezi vraze, lepo nas narod kaze...kako je i kad uspela da provuce svoju rukicu, (rucerdu, otpala joj dabogda) izmedju svojih lepih nogica i da me shcepa za yaya tako krvnichki da sam ja ...oci su mi ispale od bola!
Vid'la i ona da je preterala, pa krenula da "popravi" stvar, da mi ga ljubi, lize povredjena yaya (to vise nisu bili testisi, jer ih nisam ni osecao od bolova)...ja se taman odobrovoljio, mazim joj grudi, gledam ih - prelepe! kad ti ona, mrtva-hladna, duboko uvuce vazduh u svoja lepa pluca, pa hhhkk-puu! ispljunu slajmaru (ne secam se da li je bila zelena) na njih...
I znate sta sam joj posle toga uradio?
Nista! Povracao sam 10-15 minuta...kad sam izisao iz kupatila, ona je vec bila zbrisala...

evo ti recept iskusnog forumasa (kojote)
 
Sta vam to znaci:"da raskinem a da ga ne povredim"?

Time sto ne zelite da ih povredite im u stvari ostavljate prostora da se nadaju i da i dalje nesto pokusavaju.Zato to i rade.

Dakle, budite uvek nedvosmislene prilikom stava da ne zelite tu vezu i samo ce vas psihopate ganjati i pored takvog stava.Nema tu mesta pregovorima i tesenju.
 
u pravu ste(skvo i mammy), ali sad je kasno da se ispravljaju 'krive drine'(mislim na to da je ova nasa veza od samog pocetka bila pomalo patoloska...ja sam bila u nekim silnim problemima i to mi je bio na neki nacin-izlaz;uletela sam u tu vezu kao u jedinu sigurnu oazu na ovom svetu...a sad ne mogu napolje, previse sam se zaglibila. on mi nabacuje i kao"ja sam bio sa tobom u tvojim najcrnjim momentima u zivotu, kada su sve tvoje yeb.ne drugarice coolirale i cekale da sve prodje(sto je na neki nacin-istina)..."poenta cele ove tirade:cini mi se da bih se bez njega osecala jos vise usamljenom. u poslednjih par god. sam shvatila da sa mojim nekadasnjim drugaricama iz gimnazijskih dana nemam vise mnogo toga zajednickog. ja sam prosla mnoga sr.nja, a one su ostale iste, jos deca.osecam se otudjenom, usamljenom...ja sam prezivela 'brodolom' a sada svi ocekuju da se pravim kao da nista nije bilo...toliko godina iza mene, a toliko pogresnih ljudi.f.cking wasted years
sorry ako sam nekog previshe smorila(taj neka ovo sve preskoci)
 
...ma cini mi se da moj problem nije samo kako raskinuti sa deckom, nego kako 'raskinuti' sa svim pogresnim ljudima i bolnom prosloscu. otici negde jaako, jaaaako daleko......
:? boze, zasto mi se cini da na raznim forumima srecem bolje ljude nego u RL :?
 
S_K_V_O:
Sta vam to znaci:"da raskinem a da ga ne povredim"?

Time sto ne zelite da ih povredite im u stvari ostavljate prostora da se nadaju i da i dalje nesto pokusavaju.Zato to i rade.

Dakle, budite uvek nedvosmislene prilikom stava da ne zelite tu vezu i samo ce vas psihopate ganjati i pored takvog stava.Nema tu mesta pregovorima i tesenju.


Upravo tako
 
Mnogo veca koncentracija gamadi je u tzv. RL
Imam vrlo aktivan drustveni zivot. Odavno nisam sreo pravog coveka, coveka koji se nije pretvarao, glumatao...jednostavno, vecina se strasno napinje, pokusava da bude ono sto nije. To se odmah ili vrlo brzo primeti.

Da..raskidu, uglavnom, prethodi vrlo skupocen poklon.
Onda je sve manje bolno..Znam.
 
viksi:
uletela sam u tu vezu kao u jedinu sigurnu oazu na ovom svetu...a sad ne mogu napolje, previse sam se zaglibila. on mi nabacuje i kao"ja sam bio sa tobom u tvojim najcrnjim momentima u zivotu, kada su sve tvoje yeb.ne drugarice coolirale i cekale da sve prodje(sto je na neki nacin-istina)..."poenta cele ove tirade:cini mi se da bih se bez njega osecala jos vise usamljenom. u poslednjih par god. sam shvatila da sa mojim nekadasnjim drugaricama iz gimnazijskih dana nemam vise mnogo toga zajednickog.

Pa pitaj ga da li misli da je ogromna zahvalnost dobar razlog da ostanes sa nekim u vezi.
A ostatak price moras da razresis sama sa sobom, da skontas sta zelis i krenes ka tome.
 
Vendi9:
Ma napenali ga za nesto! to ti je najbolje...samo nadji razlog da se naljutis
Kaži ovak- ti si moj san, ja sam zadivljena da postoji uopšte neko ka ti, i već dugo se mučim sa tvojom superiornošću, i ona mi strašno prija, ali sam toliko ljubomorna, možda nisi primetio, da ne želim i nemogu više sa tobom . Ovo je definitivno moja odluka, jel ne mogu svaki dan da se izluđujem. Shvatila sam da moram da nađem lošiju varijantu da bi mi mozak bio normalan. Znam da ćeš mi sve obećati, vernost i dr., ali problem je u meni, i neželim više da te nesvesno povređujem, a nemogu ni sebe. Bićeš moja ljubav doveka, ali veruj mi da je ovako najbolje. Okreneš se i nestaneš. Njemu teško, ali mu i prija. Ništa mu nije jasno, ali bar je čuo da je supermen.
 

Back
Top