Radite ali zaista radite - Sezona 2005

Probajte brodove

Početnik
Poruka
9
Razmisljajte logicno! Kao sto u Crnoj Gori/Grckoj/Spaniji itd, svakoga leta trebaju radnike tokom turisticke sezone, tako i na stranim brodovima koji krstare Karibima, Juznim Morima, Sredozemljem i ostalim prelepim delovima sveta takodjer trebaju radnici. Ti radnici imaju mogucnost da rade pod ugovorima onoliko koliko to sami zele, znaci ako zelite raditi na brodovima i pokazete se kao dobar radnik vama su vrata otvorena.
U zadnjih 10 godina u rad je pusteno 47 krstarecih brodova, a broj turista je naprosto prevelik, stoga se novi brodovi grade i tokom ove i naredne godine.
Na svakom brodu posao nalazi od 700-1200 osoba.
Ta radna mesta koja vam pruzaju priliku da besplatno putujete sirom sveta, vidite prelepa mesta, upoznate zanimljive ljude i ustedite novac jer ne placate smestaj i hranu jednostavno ne treba zanemariti. Narocito je vazno reci, ako ne i najvaznije da skoro 90 % novca mozete ustedeti, jer vam je sve placeno pa cak i u vecini slucajeva avionska karta kad vas prime na posao. Sve informacije na nas mail:

cruiseship_jobs@yahoo.com

Hvala!
 
Probajte brodove:
Razmisljajte logicno! Kao sto u Crnoj Gori/Grckoj/Spaniji itd, svakoga leta trebaju radnike tokom turisticke sezone, tako i na stranim brodovima koji krstare Karibima, Juznim Morima, Sredozemljem i ostalim prelepim delovima sveta takodjer trebaju radnici. Ti radnici imaju mogucnost da rade pod ugovorima onoliko koliko to sami zele, znaci ako zelite raditi na brodovima i pokazete se kao dobar radnik vama su vrata otvorena.
U zadnjih 10 godina u rad je pusteno 47 krstarecih brodova, a broj turista je naprosto prevelik, stoga se novi brodovi grade i tokom ove i naredne godine.
Na svakom brodu posao nalazi od 700-1200 osoba.
Ta radna mesta koja vam pruzaju priliku da besplatno putujete sirom sveta, vidite prelepa mesta, upoznate zanimljive ljude i ustedite novac jer ne placate smestaj i hranu jednostavno ne treba zanemariti. Narocito je vazno reci, ako ne i najvaznije da skoro 90 % novca mozete ustedeti, jer vam je sve placeno pa cak i u vecini slucajeva avionska karta kad vas prime na posao. Sve informacije na nas mail:

cruiseship_jobs@yahoo.com

Hvala!

Bu11shit.
Putujes ti svuda, ali ne vidis ni ku*ca zato jer ti je radno vreme od jutra do sutra. Iz istog razloga i ustedis 90% kinte. Ne zato sto su ti klopa i smestaj placeni nego sto nemas gde i kada da potrosis pare, sve i da hoces.
 
Ovo je prilika da Vam se zahvalim na Vasim dosadasnjim komentarima koje smatramo korisnim.
Sa nase strane ne mogu reci da sve svako zna, ali neki znaju, neki ne znaju.
Informacija u vezi mogucnosti rada na brodovima je stoga na raspolaganju svima.
Do sada jednostavno nije bilo nacina da se zainteresovani upoznaju sa mogucnostima zaposlenja u brodskoj industriji, ali mi vam pruzamo mogucnost da vidite o cemu se radi. Nekad su informacije koje su vrlo delimicne ili lazne bile objavljivane.
Mi radimo jasno i otvoreno, ne samo sa Balkanom vec i sire, jer su ljudi zainteresvoani i iz drugih drzava da rade na brodovima, mada najvise u ugostiteljskom delu broda.
Cilj je da stanovnistvo zna sto mu stoji na raspolaganju, i pojedinici neka sami za sebe odluce sto je najbolje.
Ukoliko se odlucite prijaviti moze vam se dogoditi da vas zaposle, a ne moraju.
To je jedino pravilo kapitalizma: odaberi boljeg, kvalifikovanijeg, onoga ko zna svoj posao!

Hvala!
 
Cula sam da na tim brodovima sobarice naprasno postaju prostitutke, a konobari homoseksualci!?
Mislim, ako je to sve tako "legalno", zasto se taj posao reklamira na ovakvim mestima ( forumima ) i po oglasima!? Zasto ne postoji ponuda ovog posla u agencijama za zaposljavanje, kao svi ostali profili rada?
 
Probajte brodove:
Razmisljajte logicno!
Svako ko tako bude razmisljao, klonice vas se jer se u samom startu ponasate neprofesionalno. Metoda tipa baci udicu dok neko ne zagrize moze da uspe, ali samo naivni mogu tu da padnu (a bojim se da je takvih puno i da vi to jako dobro znate)!

Probajte brodove:
Ta radna mesta koja vam pruzaju priliku da besplatno putujete sirom sveta, vidite prelepa mesta, upoznate zanimljive ljude i ustedite novac jer ne placate smestaj i hranu jednostavno ne treba zanemariti. Narocito je vazno reci, ako ne i najvaznije da skoro 90 % novca mozete ustedet
Kao sto rece momak u jednom od prethodnih postova- sta covek moze da vidi dok krstari brodom- kabine, posadu, turiste? Koja su to "lepa mesta"?

Probajte brodove:
jer vam je sve placeno pa cak i u vecini slucajeva avionska karta kad vas prime na posao
U vecini slucajeva!!!

Probajte brodove:
cruiseship_jobs@yahoo.com
A iza ove adrese moze da stoji i moj petogodisnji rodjak ili neki napaceni manijak!
Dakle, jos jedna profesionalna stvar!!!
Ajmo dalje...

Probajte brodove:
Ovo je prilika da Vam se zahvalim na Vasim dosadasnjim komentarima koje smatramo korisnim.
Uplasih se od ove recenice! Fali vam jos samo osmeh pa da sa stopostotnom sigurnoscu utrvdim da ste sektasi ili nesto tome slicno!

Probajte brodove:
Informacija u vezi mogucnosti rada na brodovima je stoga na raspolaganju svima.
Zasto vi lepo ne otvorite neki sajt iza koga ce stajati proverene institucije ili se ne oglasite na neki drugi nacin (ne mislim na letke i novine)? Hajde tu "divnu" priliku za zaradu podelite sa svima, a ne samo sa jadnicima koji bi pojurili i posegnuti i za najmanjom sansom da zarade nesto novca jer nemaju drugog izlaza!?

Probajte brodove:
Do sada jednostavno nije bilo nacina da se zainteresovani upoznaju sa mogucnostima zaposlenja u brodskoj industriji, ali mi vam pruzamo mogucnost da vidite o cemu se radi. Nekad su informacije koje su vrlo delimicne ili lazne bile objavljivane.
Opet- zasto ne opovrgnete javno to sto drugi tvrde a "nemaju pojma"?

Probajte brodove:
Mi radimo jasno i otvoreno, ne samo sa Balkanom vec i sire, jer su ljudi zainteresvoani i iz drugih drzava da rade na brodovima, mada najvise u ugostiteljskom delu broda.
Vrlo ste precizni u iznosenju informacija, nema sta!


Probajte brodove:
To je jedino pravilo kapitalizma: odaberi boljeg, kvalifikovanijeg, onoga ko zna svoj posao!
Nije mi jasno nesto... ako ste toliko velikodusni i pruzate ljudima sansu da zarade, a pritom vam trebaju najbolji, zasto lepo ne odete do nekog od fakulteta tipa Turizmologije, odrzite prezentaciju pred studentima i prvom postavom fakulteta?[/quote]


PS Najveci transfer BELOG ROBLJA je upravo s Balkana i jos nekih zemalja u razvoju, ali sta ja to VAMA pricam, SIGURNA SAM da VI to najbolje znate!!!

LePiaf:
Sta li nam rade moderatori???
:!: :!: :!: :!: :!:
 
Uf al ste sad napljuvali. I ja kontam da to nije sve tako divno i krasno ko sto oni pokusavaju da predstave, ali ipak znam i jednu devojku koje je otisla na takav brod, sto znaci da ne mora ovo da bude laz.

Usput, strane kompanije vole nas i slicne nama...Ukrajnu i Madjarsku na primer. Zasto? Pa jednostavno ljudi su kvalitetni - zdravi pravi, lepo odgojeni i vaspitani, cak preobrazovani, neiskvareni, cisti....a jeftini da ne postoje jeftiniji na planeti zemaljskoj. Kvalitetna i jeftina radna snaga.
 
sirenica:
Pera_Zdera:
Uf al ste sad napljuvali. I ja kontam da to nije sve tako divno i krasno ko sto oni pokusavaju da predstave, ali ipak znam i jednu devojku koje je otisla na takav brod, sto znaci da ne mora ovo da bude laz.
I sta kaze ta devojka, kako je na brodu? Jel se uopste vratila? :shock:
E nije se vratila uopste. :lol: Za sada. Ne znam kad treba da se vrati, ali ne jos. :wink:
 
u ste negativni :shock: .. odma "belo roblje"...mnogo su nas isprepadali, vise nikome ne verujemo..
moje dve drugarice rade na brodu vec nekoliko godina..(verujte mi, ne ebu se za lovu :wink: )..obisle su citav svet, jeste...posao jeste crnacki i lepiaf je u pravu...ali za mladog coveka, u nasim uslovima, to i nije lose resenje: crncis nekoliko godina, neshto love ushtekash i mozes da krenesh sa nekim poslom...ko ce im to ovde pruziti? uostalom, nisu sve vreme na putu..nekoliko meseci na brodu, nekoliko meseci kod kuce...a o kakvoj firmi se radi-normalno je da cete proveriti ako resite da idete na brod...to bar nije tesko..
 
bundeva:
u ste negativni :shock: .. odma "belo roblje"...mnogo su nas isprepadali, vise nikome ne verujemo..
moje dve drugarice rade na brodu vec nekoliko godina..(verujte mi, ne ebu se za lovu :wink: )..obisle su citav svet, jeste...posao jeste crnacki i lepiaf je u pravu...ali za mladog coveka, u nasim uslovima, to i nije lose resenje: crncis nekoliko godina, neshto love ushtekash i mozes da krenesh sa nekim poslom...ko ce im to ovde pruziti? uostalom, nisu sve vreme na putu..nekoliko meseci na brodu, nekoliko meseci kod kuce...a o kakvoj firmi se radi-normalno je da cete proveriti ako resite da idete na brod...to bar nije tesko..
E pa drzava...kredit za nezaposlene...do 20 000e ...samo sto moras kucu da zalozis. :?
 
bundeva:
ma ok, pero...to se sad javilo kao mogucnost..mada-cujem da ga nije bas lako dobiti...i kreces iz minusa..
Pa da ali ipak mislim da je to pozitivno od vlade...s tim da su kamete smesne...mnogo manje nego kredit iz banaka...
A ljudi su ti uvek nezadovoljni. Pricaju ma imam ideju, sta bi ja napravio da imam love samo da krenem u biznis. I eto sad im se nudi lova pa im se opet ne svidja.
Nije lako dobiti...moras podneti zahtev sa: idejom(koju odma otkrijes stotinama ljudi - tako da vise nemas originalnu ideju), brojem zaposlenih, lokacijom, predvidjenom zaradom, obavezom da u roku od 3 meseca imas bar 2 zaposlena i jos gomilom bulshita...ali najteze od svega zalogom, ili zirantima... I tek onda to ide na konkurs kome ce odobriti a kome ne. Nista nije lako ali ko misli da pare padaju sa neba, taj bolje i da ne krece u biznis.
 

Back
Top