Bush:)

Karina

Zainteresovan član
Poruka
152
Nasla sam , ako neko zna poljski, na http://teksty.smieszne.pl/_teksty.php?name=Z życia wzięte&id=60
ono sto je g-n predsednik sad rekao:
"Imamo ozbiljne obaveze prema NATO-u>Mi smo njegov deo.Imamo ozbiljne obaveze prema Evropi. Mi smo deo Evrope"

"Ljudi mi mnogo veruju.Dolaze i kazu:nemoj da me OPET izneveris"

"Na svaku pucnjavu u Americi koja se avrski smrcu pripada 3 pucnjave bez zrtava.To je jednostavno nemoguce da se akceptira u americi.To nije moguce. Moramo nesto s time da uradimo."

"Veci deo naseg uvoza poreklom je iz inostranstva"
 
i jos nesto - sada beleske poljske komunisticke milicije (sve original):

"Imam zal do vodnika XX jer sinoc me pretukao pendrekom, kad sam se vracao iz diskotete u X, a beli pendrek , kojim je mene pretukao , bio je prljav"

izjava 31-hendikepirane zene koju je neko pokusavao silovati:"Izjavljujem da je XX skroz gadan, jer juce je pokusavao da nepristojno otkrije moju vestacku nogu,koja je proteza, nije medutim ni pokusavao dodirnuti moju pravu nogu"

Izjava silovane 21-godisnjakinje:"Istina je da XX silovao me par puta tog dana, ali nije bio prilicno zloban prema meni, niti nije ucinio nista sto bi mene povrdilo ili povredilo moju cast"
 
i jos na kraju par originalnih natpisa,koje moji zemljaci kace iznad registarskih tabla na autu:

"slobodno udaraj, tastino je auto"
"drogama sam rekao NE,ali nisu poslusale"
"obidji me, neko ceka tvoj bubreg"
"ako ti se ne svidja moj nacin voznje, sidji sa trotaora"
 
jos sa nsaih infolinija (sama sam radila na jednoj:)

" Vase prezime,molim.
Moje ili zenino?
A imate razlicita prezimena?
Ne"

"Izvolite izvaditi SIM karticu sa telefona
Ne mogu da to uradim, tresu mi se ruke"

"Imam problem, ne modu uci u moju sekretaricu (gov.posta)"

"U onoj tarifi imacete vrhunac od 7ujutru do 20H..
valjda posle Viagre!"

I iz djackih knjizica:
"Na casu cacka nos i kaze da je to kao droga"
"Bacio je saksiju u ucitelja,pa posle kaze;POGODIO SAM"
"Izbacio je drugovu torbu preko prozor i kaze ako voli-vratice se"
 
Karina:
jos sa nsaih infolinija (sama sam radila na jednoj:)

" Vase prezime,molim.
Moje ili zenino?
A imate razlicita prezimena?
Ne"

"Izvolite izvaditi SIM karticu sa telefona
Ne mogu da to uradim, tresu mi se ruke"

"Imam problem, ne modu uci u moju sekretaricu (gov.posta)"

"U onoj tarifi imacete vrhunac od 7ujutru do 20H..
valjda posle Viagre!"

I iz djackih knjizica:
"Na casu cacka nos i kaze da je to kao droga"
"Bacio je saksiju u ucitelja,pa posle kaze;POGODIO SAM"
"Izbacio je drugovu torbu preko prozor i kaze ako voli-vratice se"

o, boooooze. pucam od smeha. hee hee.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Karina:
Nasla sam , ako neko zna poljski, na http://teksty.smieszne.pl/_teksty.php?name=Z życia wzięte&id=60
ono sto je g-n predsednik sad rekao:
"Imamo ozbiljne obaveze prema NATO-u>Mi smo njegov deo.Imamo ozbiljne obaveze prema Evropi. Mi smo deo Evrope"
"Ljudi mi mnogo veruju.Dolaze i kazu:nemoj da me OPET izneveris"

"Na svaku pucnjavu u Americi koja se avrski smrcu pripada 3 pucnjave bez zrtava.To je jednostavno nemoguce da se akceptira u americi.To nije moguce. Moramo nesto s time da uradimo."

"Veci deo naseg uvoza poreklom je iz inostranstva"

ovo je previse za mene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Molim društvo da ne skreće s teme :lol:

"You work three jobs? … Uniquely American, isn't it? I mean, that is fantastic that you're doing that."

—George W. Bush, to a divorced mother of three, Omaha, Nebraska, Feb. 4, 2005

"The war on terror involves Saddam Hussein because of the nature of Saddam Hussein, the history of Saddam Hussein, and his willingness to terrorize himself."—Grand Rapids, Mich., Jan. 29, 2003

"There's only one person who hugs the mothers and the widows, the wives and the kids upon the death of their loved one. Others hug but having committed the troops, I've got an additional responsibility to hug and that's me and I know what it's like."—Washington, D.C., Dec. 11, 2002

"Who could have possibly envisioned an erection — an election in Iraq at this point in history?" —George W. Bush, at the white House, Washington, D.C., Jan. 10, 2005

"Too many good docs are getting out of the business. Too many OB-GYNs aren't able to practice their love with women all across this country." —George W. Bush, Poplar Bluff, Mo., Sept. 6, 2004

:lol:


Ima toga na netu koliko hoćete, ubacite "bushisms" na google pa ćete da vidite.
 
Pjer_Nis:
"Who could have possibly envisioned an erection — an election in Iraq at this point in history?" —George W. Bush, at the white House, Washington, D.C., Jan. 10, 2005
Interesantno... :lol:



Hearing so many people speaking ill about his intelligence level, Mr Bush decided to get his brain checked. The physician's diagnosis was:

- Mr. Bush, like all normal people, you have two brains: the left and the right. But the problem is: in your left brain, there is nothing right and in your right brain, there is nothing left!

:wink:
 
Shag Ivory:
Pjer_Nis:
"Who could have possibly envisioned an erection — an election in Iraq at this point in history?" —George W. Bush, at the white House, Washington, D.C., Jan. 10, 2005
Interesantno... :lol:



Hearing so many people speaking ill about his intelligence level, Mr Bush decided to get his brain checked. The physician's diagnosis was:

- Mr. Bush, like all normal people, you have two brains: the left and the right. But the problem is: in your left brain, there is nothing right and in your right brain, there is nothing left!

:wink:

well done! :wink:

but wait:

"we spent a lot of time talking about africa, as we should. africa is a nation that suffers from incredible disease

:!: :?: :!:

oh, where was the brain??? :arrow:

"border relations between canada and mexico have never been better'.
:shock:
 
kalliope:
Karina:
Nasla sam , ako neko zna poljski, na http://teksty.smieszne.pl/_teksty.php?name=Z życia wzięte&id=60
ono sto je g-n predsednik sad rekao:
"Imamo ozbiljne obaveze prema NATO-u>Mi smo njegov deo.Imamo ozbiljne obaveze prema Evropi. Mi smo deo Evrope"
"Ljudi mi mnogo veruju.Dolaze i kazu:nemoj da me OPET izneveris"

"Na svaku pucnjavu u Americi koja se avrski smrcu pripada 3 pucnjave bez zrtava.To je jednostavno nemoguce da se akceptira u americi.To nije moguce. Moramo nesto s time da uradimo."

"Veci deo naseg uvoza poreklom je iz inostranstva"

ovo je previse za mene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chekaj, molim te retzi mi da je towarish, i da ti to nije stwarno tako smeshno...
 
[LoG:
]
kalliope:
Karina:
Nasla sam , ako neko zna poljski, na http://teksty.smieszne.pl/_teksty.php?name=Z życia wzięte&id=60
ono sto je g-n predsednik sad rekao:
"Imamo ozbiljne obaveze prema NATO-u>Mi smo njegov deo.Imamo ozbiljne obaveze prema Evropi. Mi smo deo Evrope"
"Ljudi mi mnogo veruju.Dolaze i kazu:nemoj da me OPET izneveris"

"Na svaku pucnjavu u Americi koja se avrski smrcu pripada 3 pucnjave bez zrtava.To je jednostavno nemoguce da se akceptira u americi.To nije moguce. Moramo nesto s time da uradimo."

"Veci deo naseg uvoza poreklom je iz inostranstva"

ovo je previse za mene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chekaj, molim te retzi mi da je towarish, i da ti to nije stwarno tako smeshno...
aj oladi. u cemu je problem?
sto mrzim kad krenu da se*ru sa godistima. :roll:
a ti si toliko pametan/na da nisi ni stavio/la godiste u profil?

da, smesno je. oces da ti pojasnim (mislim, ono, ako nisi ukapirao :D )
amerika NIJE u evropi.
OPET. mislim da ces shvatiti? a?

:roll:
 

Back
Top