kilogrami u trudnoci

moja najveca zabluda u vezi sa trudnocom:
citala sam sve moguce enciklopedije,casopise,pitala mamu,drugarice koje imaju decu,doktora i sve sam znala,ali sve!samo jedno nisam znala:posle porodjaja stomak ostaje!a ja narucila muzu da mi donese sexy bele panatalone da se opet osetim lepo.kad ono-malo morgen.toliko sam bila razocarana u sve one ljude sto mi nista nisu rekli.kad sam ih pitala zasto oni kazu da to nisu smatrali bitnim(a meni je bilo bitno)
 
ja sam oba puta dobila desetak kg do kraja osmog meseca, pa laganice jos pet u devetom.. ne znam da li je to pravilo.. a posle porodjaja, dok sam dojila, cinilo mi se da me beba pojede zivu :) ja kilo i po mesecno u minus, ona u plus :) tako da sam za dva meseca bila na staroj tezini...
 
Eeee to posle porodjaja tesko silazi. Ja sam se ugojila oko 14kg, sto i nije tako puno. ALI... sad ce u maju godinu dana od porodjaja, a stomak mi je kao da sam dva meseca trudna. Pfuuuujj! Sve se nadam da cu nekako uspeti barem malcice da ga skinem. Najgore je sto se koza rasteglila, kao da mi je na stomaku par brojeva veca.
 
mama modesty:
Eeee to posle porodjaja tesko silazi. Ja sam se ugojila oko 14kg, sto i nije tako puno. ALI... sad ce u maju godinu dana od porodjaja, a stomak mi je kao da sam dva meseca trudna. Pfuuuujj! Sve se nadam da cu nekako uspeti barem malcice da ga skinem. Najgore je sto se koza rasteglila, kao da mi je na stomaku par brojeva veca.


Isti slucaj....
 

Back
Top