Pomoć za kupovinu CDRW uređaja

Sanndra:
Pošto me finansijske mogućnosti uveliko ograničavaju pri izboru , zanima me sledeće :
Da li uopšte ima neke razlike među jeftinim uređajima (dakle oko 30 evra), tj. vaša pozitivna i negativna iskustva sa LG-evima, LITE-ON-ovima, TEAC-ovima i sličnim.
pa ja imam veoma,veoma lose iskustvo sa LG,a TEAC me je prijatno iznenadio evo vec 1,5god rezem(svakog dana po 10 diska)i super radi
 
pa ne postoji bolji rezac od PLEXTORA (voleo bih da ga imadem :D ... Ali mnoogo love je to).... I sta sve necu cuti ovde :roll:.....Svi imate problema sa LG-em.... LG kod mene radi vec 1.5 god i sve je ok .... Hey hey hey sve je ok.... Lepo reze diskove po 5-6 ih rezem dnevno i nikad zakazao (osim kada rezem na 52 x ... Tu mi svi diskovi citljivi 1 dan i to je to... jednodnevna upotreba).... Inace sve ispod 40x i nikad problemcica.... +Sad mu je nebulozno opala cena :wink: ....
 
Prodajem racunare i nikada nisam imao problema sa LiteOn CDRW LTR-53327S imas i model SOHC 52328 slican je kao i ovaj. Mozes da uzmed i Sony posto je to isto taj kao i Gigabyte, sve su to LiteOn samo sto Sony menja masku, a Gigabyte stavlja samo svoje ime!
LG je dosta los, jedino serija 52/24/52 je bila odlicna, ostalo nula!
Asus nema podrsku za Mt.Rainer i lose cita diskove i nema mogucnost da odredi kraj diska!
Teac je daleko od onoga sto je bio, na primer 4 i 8 Teac je bila najbolji rezac, sve posle toga nula!
Tako da ti je moj savet LiteOn ili jos bolje ot toga uzmi NEC 3520 DVDRW jer mu je opala cena i bolja je investicija!
Pozdrav
Ivica
 
U prodavnicama računara su mi toliko nahvalili ASUS. Naročito me nerviraju sa Full Pack verzijom, a kad pitam u čemu je razlika ne znaju da mi odgovore - "pa znaš tu imaš neke dugmiće(jedan je čak rekao džidža-bidže) napred i imaš -- :shock: -- originalni softver!". A da ne pričam kako je tek LG dobar. Interesantno je da niko LITE-ON nije ni spomenuo.

Jednostavnom metodom bodovanja na osnovu vaših odgovora dobijam :
LG -2 :(
SONY 1
TEAC 2
ASUS 2
LITE-ON 6 :D

Prilično je očigledno, zar ne?
A i slaže se sa mišljenjima koje sam dobila offline.

Hvala svima na savetima.
 
skora:
Кулиража:
Lite-On je dobar, LG sr@nje, Teac kako kad, mada nemam neko veliko iskustvo sa njime.

Neznam da li su svi LG sr@nje. Moj i jos neki kod mojih drugova dobro rade. Ja sam narezo 300-400 diskova i nikad me nije zezno.
Ma jasta su. Imao sam i ja jedan koji je rezao i rezao i rezao i vrisnuo nakon godinu i po dana.
Mislim radi on jos uvek, ali jedva da ista moze da procita.
 
Кулиража:
skora:
Кулиража:
Lite-On je dobar, LG sr@nje, Teac kako kad, mada nemam neko veliko iskustvo sa njime.

Neznam da li su svi LG sr@nje. Moj i jos neki kod mojih drugova dobro rade. Ja sam narezo 300-400 diskova i nikad me nije zezno.
Ma jasta su. Imao sam i ja jedan koji je rezao i rezao i rezao i vrisnuo nakon godinu i po dana.
Mislim radi on jos uvek, ali jedva da ista moze da procita.
Vidjecu koliko ce jos moj trajati. Koliko traju liteon.
 
ja imam LG 52x24x52 vec od kada se pojavio /2003./ i do sada-pu, pu, pu!nije me zezao za oko 1000 sam narezao i maksimalno ga arcim.A naslusao sam se svakakvih losih prica o LG, u kojeverujem.Ista je situacija i sa Lite on ili asusom.Zavisi od toga koliko je rukovalac na kranu za istovar kontejnera sa kineskom robom bio nadrndan prilikom istovara, pa ako ga malo tvrdje kokne o zemlju, onda 90% dobavljaca ima nekvalitetnu seriju.
 

Back
Top