Zashto neke cure daju svoj broj a onda daju kasku !

vidi ovako! I ja sam imala iskustva sa poznanicama ,koje svoj br.telefona umalo ne odstampaju na flajer pa dele po gradu,i vidi do kakvog sam zakljucka stigla! Pojedine ( grublje receno iskomplexirane ) devojke prosto uzivaju kada im u drustvu zazvoni telefon vise puta pa kazu JAAAOJ ODLEPICU OD OVOG TELEFONA, ZVONI DAN I NOC,,PROSTO NE PRESTAJU DA ME ZOVU! EVO OVAJ ME ZOVE VEC PETI PUT! Na taj nacin one pokusavaju da budu extra popularne i trazene,a jos ako su joj drugarice u blizini to joj je idealna prilila da im naturi to da je ona bolja riba od njih.Mislim da ih vecina to potpuno nesvesno radi,ali joj je idealna prilika da nahrani svoj bolesni ego.S toga - nije to do tebe TO JE FORA!
 
DEEP&SEXY:
Radi se o sledecem, veliki broj cura, nakon sto im pridjem, bude vrlo raspolozeno za druzenje i sl, kad im potrazim broj, daju bez problema, ali kad ih pozoves onda bla bla bla, i sledi odbijanje...

U cemu je trik, ako hoces nekog da odbijes valjda mu ne das broj a ne obrnuto??

Moze mala pomoc u shvatanju zenskog uma.

Mozda budu pijane, pa se pomame, a kad se otrijezne, onda skontaju sta su uradile..pa te onda odbiju...
 
meni se ovo cesto desava
to je nacin da se problem odlozi za kasnije... odluka: da li mi se dopada ili ne
jednom sam htela da dam pogresan broj telefona, da izmenim poslednje dve cifre, ali mi je izleteo pravi broj, popila sam malo pre toga :?

Momci obicno ne mogu da veruju da su dobili broj tako lako. Moja drugarica se jedno vreme salila da bi bilo najbolje da svoj broj zakacim na celo, ga ga svi vide i da ne moraju da se muce sa pitanjem...
Nemam pojma zasto to radim, valjda sam drustvena 8)
 
ne mogu sa svima da budem drustvena... mada se trudim
i ponekad upadam u nadrealne situacije zbog svog altruizma i prihvatanja ljudi kakvi god da su
kljuc mog dobrog raspolozenja je dobro drustvo... ljudi glupi, prosti, nesofisticirani prosto nisu my cup of tea i tako... cim ih kao takve diijagnosticiram oni vise nemaju nikakav pristup meni i mom vremenu
 
hanibal77:
pa sta ima veze?meni je lepo da zamisljam kako odbijam breda pita jer je pederast,al kad bi me stvarno hteo...

Pa evo recimo, ovo ti je jedan slican primer. Ako je osoba poznata ili obozavana od mase, cak i ako se njoj ne svidja, njoj je zanimljivo da masta o tome kako ga pedalira, jer bi joj to "diglo" rejting medju ostalim uspaljenicama. Mada, to je mastanje, realan slucaj je ovo sto si ti naveo. Cisto hranjenje sujete, neko se "pali" na nju, ona je, eto, "trazena", ali "nedostizna", da i ona nekog odbije. Mislim, smesno. Koja normalna osoba moze da masta o tome da odbija nekoga ko joj se ne svidja? Ko razmislja o tome uopste? To se podrazumeva. Kretenski totalno. Ali ima ih kojima je to dusevna hrana, mastanje o odbijanju, pa makar i onoga ko im se ne svidja. Jezivo.
 
dilerDuse:
hanibal77:
pa sta ima veze?meni je lepo da zamisljam kako odbijam breda pita jer je pederast,al kad bi me stvarno hteo...

Pa evo recimo, ovo ti je jedan slican primer. Ako je osoba poznata ili obozavana od mase, cak i ako se njoj ne svidja, njoj je zanimljivo da masta o tome kako ga pedalira, jer bi joj to "diglo" rejting medju ostalim uspaljenicama. Mada, to je mastanje, realan slucaj je ovo sto si ti naveo. Cisto hranjenje sujete, neko se "pali" na nju, ona je, eto, "trazena", ali "nedostizna", da i ona nekog odbije. Mislim, smesno. Koja normalna osoba moze da masta o tome da odbija nekoga ko joj se ne svidja? Ko razmislja o tome uopste? To se podrazumeva. Kretenski totalno. Ali ima ih kojima je to dusevna hrana, mastanje o odbijanju, pa makar i onoga ko im se ne svidja. Jezivo.
kakva si ti jadna dusa kad nemas drugog posla nego da pecas tudje postove i praznis svoj ocaj!!!
 
DEEP&SEXY:
Radi se o sledecem, veliki broj cura, nakon sto im pridjem, bude vrlo raspolozeno za druzenje i sl, kad im potrazim broj, daju bez problema, ali kad ih pozoves onda bla bla bla, i sledi odbijanje...

U cemu je trik, ako hoces nekog da odbijes valjda mu ne das broj a ne obrnuto??

Moze mala pomoc u shvatanju zenskog uma.


ucvrckale su se pa si im bio simpatičan
pa su bile lake ruke :lol:


a sledećeg dana drugarica im ispričala kakav si :lol: :lol:

možda si imao raskopčanu košulju, pa mirili feromoni, pa su pale pod tvoj uticaj
a sledećeg dana kad su se setile maljavih grudi, aaaaaa....begaj! :lol: :lol: :lol:
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Danas, pre podne, kada sam kupovao dnevne novine, cuo sam kratak razgovor dve srednjoskolke koje su prolazile pored trafike.
Prva:Ebote, sinoc mi je poslao 48. poruka!
Druga:U jeeee...lik bas ima kredita za bacanje?!
Prva:Ma...
Druga:Sta si uradila?
Prva:Nista. Iskulirala sam ga. Nisam mu odgovorila ni na jednu poruku!



pa zato je nazoveš
pa provališ po tonu :)
 
etotako:
meni se ovo cesto desava
to je nacin da se problem odlozi za kasnije... odluka: da li mi se dopada ili ne
8)


eeee, ovo mi je TAKO poznato...:lol:
"sutra ću da razmislim da li mi se dopada" (a sutra, ako uspeš da se setiš, obično je odogvor NE :D )

ima tu jedan bag
sledeći put mogu da prepoznam tog lika
SAMO AKO GA SRETNEM NA ISTOM MESTU
I DA JE ISTOVETNO OBUČEN :lol: :lol: :lol:
(ovo je strašno nerviralo moju drugaricu "jao jadničak, pa on sve vreme gleda kako da ti se javi..."
"to je ON? Pa zar ne treba da bude U CRVENOJ MAJICI? Nisam ga prepoznala"
znači, nije mogla da veruje :D )

- e, nadam se da kod tebe nije ETO TAKO -
 
Uuuu, pravo da ti kazem, ovo sad prvi put cujem od nekoga, da ribe opusteno stupaju u konverzaciju i jos opustenije daju broj telefona. Izvini, jel ti zivis u Srbiji? :) Ne znam sta da ti kazem. Meni bas drugovi pricaju potpuno drugacije price(a, i iz licnog iskustva:), da sve ribe glume nesto, dizu nos, drze se zajedno kad izadju i ukoliko zelis da pridjes nekoj, tu istupi obicno neka najruznija drugarica u sluzbi advokata, koja ti odbrusi nesto. :) I, tu je kraj, svako se okrene na svoju stranu, tj svom stolu i tako obicno i ostane do kraja veceri. Tuzno, ali istinito, doduse, vidim, ne u svakom slucaju.
 

Back
Top