Rodjendan u restoranu?

Una04

Početnik
Poruka
40
Cerka nam u junu puni godinu dana i hteli bi da taj prvi rodjendan malo lepse obavimo i za malo vece drustvo. Posto imamo mali stan a pozvali bi smo oko 50 ljudi razmisljali smo da negde zakupimo salu u restoranu i da recimo, njihovo bude predjelo salata i corba ili bez corbe i pice a nase pecenje i torte.
Interesuje me kolike su cene po osobi takvih aranzmana i imate li neki predlog za prostor ili mozda neku drugu kombinaciju. Mi stanujemo u Zemunu i razmisljamao o `Milutincu`, `Gardosu` (tu smo se vencali) dajte jos neku ideju gde bi moglo malo da se izadje u bastu i da se deca igraju.
Hvala!
 
mislim da je to skroz bezveze
i vola ćete peći?

supa u junu :?
zamišljam vaše goste u košuljama i kravatama, napolju 30 stepeni, oni nagnuti nad tanjirima i padaju im kapljice znoja u tanjire :twisted:

mislim da je to što si smislila veoma neprikladno i onako... izvini, samo sam iskrena,... SELJAČKI :lol:
 
Ne slusaj ti Etotako 8)
I ja mikslim da je neprikladna suppa i neko jako pecenje u junu ali ako restoran ima klimu i unutra nije kao u sauni...zvuci mi Ok. Ali basta je obavezna ako ce biti 50ljudi i dece
Mozda restoran Jezero na Adi? Javi kako je bilo!
 
a ko dolazi od ljudi bake, dede, klinci??
mozhda je bolja neka stojeca-shvedski sto varijanta.
zakupi ti hajat.
ili da pravite neki roshtilj ili tako nesto neka basta ili KST, zakupljavali su ga kod mene za diplomski haha zezam se :)
sto i sedenje je malo glupo jer ljudi obicno sednu gde jesu i onda sede i retko ko (samo najpijaniji i oni drchni) se muva nego sedi i jede i smara se i prica sa ovim pored mada ko zna.
zato je glupo/
rosshtilj moze na adi tamo gde je ona pivara u junu jos ne mora da bude mnogo toplo
mislim ako ti bash treba 50 ljudi ako je to tvoja odluka u zhivotu :II onda bolje neshto pokretno aj da vas je petoro

i po meni ne treba previse hrane...ne treba i glavno jelo i predjelo i sve ljudima je teshko obicno da odbiju a onda torta dodje relativno brzo pa kuku
mislim na rodjendanima je to rasporedjeno na vise sati a u restoranu to mora brze
ne znam razmisliti i oko kolichine
 
ja samo da napomenem,da ti slavis deteu rodjendan!
i to prvi,a planiras ceo dan!
moje iskustvo,je sledece,kafic,neki u komsiluku,svedski sto,mesance,salate,peciva....bla,bla...
i bez obaveze,kada beba poludi od tolike guzve i buke,kazes laku noc,odo ja...
dakle,na deciji rodjendan dolaze,i DECA kojima ce biti STRASNO da borave u restoranu,nadji nekoga da ih animira.u svakom slucaju ja se slazem da ti je ideja sa restoranom malo dzibi :?
pa,nije to svadba,mada se i takvih svadbi...ne volim,bre,to mi sve mirise na selendru!
 
xpajamacax:
ja samo da napomenem,da ti slavis deteu rodjendan!
i to prvi,a planiras ceo dan!
moje iskustvo,je sledece,kafic,neki u komsiluku,svedski sto,mesance,salate,peciva....bla,bla...
i bez obaveze,kada beba poludi od tolike guzve i buke,kazes laku noc,odo ja...
dakle,na deciji rodjendan dolaze,i DECA kojima ce biti STRASNO da borave u restoranu,nadji nekoga da ih animira.u svakom slucaju ja se slazem da ti je ideja sa restoranom malo dzibi :?
pa,nije to svadba,mada se i takvih svadbi...ne volim,bre,to mi sve mirise na selendru!
samo da dodam,ja mojoj cerci slavim rodjendan u kosutnjaku,pocnemo oko 10 i raspalimo rostilj...bude nas i po 30 odraslih!
e,to je dobro zezanje,ponesemo deci sve moguce rekvizite,i satorcic,kolica za bebu...milina,hladovina!
ko od gostiju ne voli prirodu,no frx,ne mora da dodje...nas smo 3.u kuci letnja deca...i svi slavimo rodjendane tako.to je rodjis za pamcenje :wink:
 
?:
a ko dolazi od ljudi bake, dede, klinci??
mozhda je bolja neka stojeca-shvedski sto varijanta.
zakupi ti hajat.
ili da pravite neki roshtilj ili tako nesto neka basta ili KST, zakupljavali su ga kod mene za diplomski haha zezam se :)
sto i sedenje je malo glupo jer ljudi obicno sednu gde jesu i onda sede i retko ko (samo najpijaniji i oni drchni) se muva nego sedi i jede i smara se i prica sa ovim pored mada ko zna.
zato je glupo/
rosshtilj moze na adi tamo gde je ona pivara u junu jos ne mora da bude mnogo toplo
mislim ako ti bash treba 50 ljudi ako je to tvoja odluka u zhivotu :II onda bolje neshto pokretno aj da vas je petoro

i po meni ne treba previse hrane...ne treba i glavno jelo i predjelo i sve ljudima je teshko obicno da odbiju a onda torta dodje relativno brzo pa kuku
mislim na rodjendanima je to rasporedjeno na vise sati a u restoranu to mora brze
ne znam razmisliti i oko kolichine

Buahahahahaha !!! :lol: :lol: :lol:
 
Nista mi vi ljudi niste pametno rekli.
Sta da radim, takav je obicaj u mojoj seljackoj porodici. Hoce ljudi sve po redu. A bice i baba i prababa i tetaka i ujaka i DECE. Ne mnogo dece tako da nije potrebna posebna animacija. Ideja sa kosutnjakom je dobra ali nama iz Zemuna mnogo dalekoooo.
Uh, koliko je kostala ta varijanta u kaficu?
 

Jednom sam prisustvovao dečjem rođendanu u restoranu, zapravo u fency kafiću u centru grada. Ja nemam mladunce, ali sav onaj sitni svet oko mojih nogu, čini mi se da nije bio zadovoljan ambijentom. Moje kumće Arsenije (najbolje ime), je dobio nervni slom od izbezumljene dečurlije. Tada je imao oko 2 godine.

Ako vam je problem, da vam gazim tepih, i sedim u dnevnoj sobi, koristim vaš escajg i možda pojedem više sarmi, nego što je uobičajeno, sledeći put nemojte da me zovete i tačka. Od tada, ne idem na rođendane sitne dece po kafanama, restoranima, itd. Imam istomišljenike :]
 
ma slavis DETETU rodjendan a ne strinama i tetkama!ja bi to u meku oni sve organizuju ,ona teta ih animira,igraju igrice i deci super a tetke i ujaci nek se provode na svojim rodjendanima.
ja nisam pravila slavlje jer ovde nemam familije a da sam u yugi onda bih nesto ovako kao sto sam predlozila
dajes pare za dzabe,da se strine najedu supe,bolje uplati putovanje za tvoju porodicu na neko more
 
Pa valjda je poenta djecijeg rodjendana da se pozovu djeca i to zbog djece.Hvala Bogu pa sam imao normalne roditelje.Ja dok sam slavio rodjendan nikad nije bilo odraslih vec je kuca bila puna djece..Pozzz
 
Pa valjda je poenta djecijeg rodjendana da se pozovu djeca i to zbog djece.Hvala Bogu pa sam imao normalne roditelje.Ja dok sam slavio rodjendan nikad nije bilo odraslih vec je kuca bila puna djece..Pozzz
 
Una04:
Nista mi vi ljudi niste pametno rekli.
Sta da radim, takav je obicaj u mojoj seljackoj porodici. Hoce ljudi sve po redu. A bice i baba i prababa i tetaka i ujaka i DECE. Ne mnogo dece tako da nije potrebna posebna animacija. Ideja sa kosutnjakom je dobra ali nama iz Zemuna mnogo dalekoooo.
Uh, koliko je kostala ta varijanta u kaficu?
zavisi od kafica...oko 30m jura sat,bez klope i pica,koje je bolje sami da organizujete...naravno,opet ja dosada,posto je DECIJI rodjendan,i klopa MORA biti za njih! bila sam na jednom decijem rodjendanu,ggde nije bilo GUSTIH SOKOVA :shock:
i torta je bila neka sa gomilom celih oraha,badema.fila je fenomenalna,ali..mora da bude prilagodjena maloj deci :wink:
ma,ako si se resila ima da te kosta!a sta zar u zemunu nema mesta za rostilj :shock: ali sto rece hani mek je super,a matori neka slave slave,pa neka se druze :wink:
 
Mek i decije igraonice su sjajno resenje kad ti je dete vece i kad ima neko svoje drustvo. Ali kad ima 1. godinu i jedva zna da kaze i kako se zove (a neka deca ni to ne znaju) onda je detetu sve smaranje. A prvi rodjendan najcesce prati i krstenje pa kad se sve iskombinuje dodje ti ko svadba (bar da se skupi para k`o za svadbu, bilo bi dobro). A na more idemo i tako i tako. Prvo 10 dana na Adu Bojanu Pa posle malo do Bosne i Hrvatske (u obilazak rodbine), a pre mora malo ili na Zlatibor ili na Frusku goru. Mi smo prosvetari pa imamo vremena, a za pare,.. snaci cemo se. Decije zdravlje je na prvom mestu. Preko leta da napuni baterije pa da zimi ne brinemo.
A onaj gospodin sto mu smetaju deca oko nogu, samo nek izbegava decije rodjendane. Ali kad dobije svoj podmladak bice i on u istim problemima kao i ja!
 

Svojim mladuncima, Bože zdravlja, praviću rođendane, onako kako su moji roditelji pravili meni -
u kući, sa puno rodbine, prijatelja i dece.
Nije problem veličina stana, koju pominje neko, nego da se pokaže VO na ražnju, i ostale malograđanštine novopečenih skorojevića.
Roditelji, najmanje misle na decu, kada im slave rođendan po restoranima i kafanama. Deca, kojima treba da bude lepo, osećaju se kao u džungli.
Važnije je šta je tetka iz Kupresa donela, nego kako se oseća mali rođendanac?
 
odlazak na deciji rodjendan u restoran je pitanje izbora. ali odlazak na poslovni rucak u restoran a u vreme kada je tamo deciji rodjendan je odlazak u pakao. za sve.
zato valjda postoje igraonice, vristaonice i slicno, da se klinci osecaju dobro medju vrsnjacima i igrackama. kao sto ni na svadbu nismo zvali nikog od familije sem nasih roditelja (znaci, van naseg drustva sa kojim smo zeleli da proslavimo), tako ni na decije rodjendane necemo da zovemo strine i ujake. ostacemo uskraceni za kabaste poklone iz nove pazove i kine, ali ce deca da budu sa svojim vrsnjacima a ne babama sto ce da ih razvlace, jedu sarme i ogovaraju onu sto pravi pravougaone torte. procenat nezadovoljnih nekom zabavom tog tipa (vencanje, krstenje...) uvek postoji, mi ga u startu znamo pa kad je vec tako, projektujemo zurku prema povodu koji se slavi a ne da svi budu zadovoljni jer toga nema.
 

Back
Top