Testosteron

muzipuzi

Početnik
Poruka
41
Molim vas ako neko zna neka mi odgovori kakve posledice ostavlja uzimanje Testosterona Intramuskularno kod muskaraca u dobu oko 50g zbog poboljsanja potencije.Da li se postaje zavistan?
 
Zavisan?U kom smislu?
Meni trenutno padaju na pamet samo nezeljena dejstva takve terapije, u stvari skoro nisam cula da je neko u tim godinama dobijao injekcije testosterona za potenciju...postoji toliko preparata za potenciju na trzistu u obliku tableta koje urolozi propisuju da sam iskreno receno iznenadjena da se neko odlucio za injekcije.

http://www.medicina.hr/clanci/Andropauza.htm
 
muzipuzi:
Molim vas ako neko zna neka mi odgovori kakve posledice ostavlja uzimanje Testosterona Intramuskularno kod muskaraca u dobu oko 50g zbog poboljsanja potencije.Da li se postaje zavistan?
Za potenciju testosteron :shock: Ima vise stenih posledica da izazove nego dobrih. Ja ti to nikako ne bih preporucio pogotovo ne u tim godinama. A sto se tice zavisnosti toga nema
 
muzipuzi:
Molim vas ako neko zna neka mi odgovori kakve posledice ostavlja uzimanje Testosterona Intramuskularno kod muskaraca u dobu oko 50g zbog poboljsanja potencije.Da li se postaje zavistan?
Nesto mi je ovo poznato kod nekih...ne znam kako se ne plase pa ipak su to hormoni...bas svega ima.
 

Back
Top