Na koje ste sve nacine odbijeni od cura!!

DEEP&SEXY

Početnik
Poruka
12
Da cujem, kako su vas sve cure odbijale, u kojim situacijama, zbog cega i kako.

Ja sam ladno otisao na zurku kod drugarice, tu prisao jednoj curi koju ne znam, pricali igrali i ona mi dala broj.

Zvao sam je par puta ali je odlagala vidjenje tipa:
zovni me sutra ponovo, nisam u gradu u subotu i sl. To cimanje je trajalo 2 nedelje sve dok mi njena drugarica (i moja istovremeno) nije poslala poruku DA ONA IMA DECKA ALI DA JOJ JE GLUPO DA MI KAZE I SL.
DA JE SNJIM 4 GODINE I DA GA VOLI I DA SAMNOM MOZE SAMO DA OSTANE PRIJATELJ.

Sutradan sam je zvao a ona mi je rekla da joj je bilo glupo da mi kaze (a siguran sam da nema decka) a klad sam je pitao sto mi je dala uopste broj, rekla mi je "Pa sta sam trebala da ti kazem. da necu da ti dam".. MIslim...

Bruka..
 
DEEP&SEXY:
Da cujem, kako su vas sve cure odbijale, u kojim situacijama, zbog cega i kako.

Ja sam ladno otisao na zurku kod drugarice, tu prisao jednoj curi koju ne znam, pricali igrali i ona mi dala broj.

Zvao sam je par puta ali je odlagala vidjenje tipa:
zovni me sutra ponovo, nisam u gradu u subotu i sl. To cimanje je trajalo 2 nedelje sve dok mi njena drugarica (i moja istovremeno) nije poslala poruku DA ONA IMA DECKA ALI DA JOJ JE GLUPO DA MI KAZE I SL.
DA JE SNJIM 4 GODINE I DA GA VOLI I DA SAMNOM MOZE SAMO DA OSTANE PRIJATELJ.Jako si mlad...videces jos milion puta na koje se sve nacine to radi...secam se da sam slicno rekla jednom momku svojevremeno..uopste me nije bilo briga da li ce i kako shvatiti...a znas kako me je bolelo kad bi mene neko tako otkacio...pa sad ko gubi ima pravo da se ljuti zar ne?

Sutradan sam je zvao a ona mi je rekla da joj je bilo glupo da mi kaze (a siguran sam da nema decka) a klad sam je pitao sto mi je dala uopste broj, rekla mi je "Pa sta sam trebala da ti kazem. da necu da ti dam".. MIslim...

Bruka..
 
DEEP&SEXY:
Da cujem, kako su vas sve cure odbijale, u kojim situacijama, zbog cega i kako.

Ja sam ladno otisao na zurku kod drugarice, tu prisao jednoj curi koju ne znam, pricali igrali i ona mi dala broj.

Zvao sam je par puta ali je odlagala vidjenje tipa:
zovni me sutra ponovo, nisam u gradu u subotu i sl. To cimanje je trajalo 2 nedelje sve dok mi njena drugarica (i moja istovremeno) nije poslala poruku DA ONA IMA DECKA ALI DA JOJ JE GLUPO DA MI KAZE I SL.
DA JE SNJIM 4 GODINE I DA GA VOLI I DA SAMNOM MOZE SAMO DA OSTANE PRIJATELJ.

Sutradan sam je zvao a ona mi je rekla da joj je bilo glupo da mi kaze (a siguran sam da nema decka) a klad sam je pitao sto mi je dala uopste broj, rekla mi je "Pa sta sam trebala da ti kazem. da necu da ti dam".. MIslim...

Bruka..
Uh nisam dobro odvojila ovo malopre... kazem jako si mlad i videces jos milion puta na koje sve nacine mozes biti odbijen...secam se svojevremeno dasam jednom decku nesto slicno rekla...nije me bilo briga ni da l ce shvatiti ili patiti... a kad se meni to desilo to je bilo strasno...pa ko gubi ima pravo da se ljuti zar ne?
 
Iz cika-Snokijevih memoara:

'Mislim da ne bismo uspeli'
'Razmislicu pa cu ti javiti'
'Glupo mi je zbog drugarice kojoj se svidjas'
'Ne bih mogla sebi da pogledam u oci'(trazio sam ribu bez obaveza)
'Ne zelim da trosim vreme koje nemam'
'Imam decka u Austrliji.Dolazi za dve godine'
'A da budemo malkice prvo drugari'
'Imam neke zdravstvene probleme pa dok to ne resim'
'Osecam se forsirano.Da promislim o tome'
'Zao mi je, ali nisam prebolela Nebojsu'
'Trulo mi je.Juce sam bila kod decka na zakletvi u vojci' (a posle smo se klali ko blesavi)
'Jos sam ranjiva'
'Svidjas mi se ali na specifican nacin'

Uh, svega je bilo.
 
Da ali znate sta ne kapiram, kako to da ti cura u klubu/kaficu da broj kad joj pridjes a posle te kaska kad je zoves i odbija??

Koja je to fora, imam jednog druga koji je uzeo u par meseci 10tak brojeva i sve su ga ispalile posle, a bogami evo i mene ova ??

Jadno.

ZASTO DAJU BROJEVE FONA KAD NECE DA IZADJU SA TOBOM???
 
inspirion:
DEEP&SEXY:
Da ali znate sta ne kapiram, kako to da ti cura u klubu/kaficu da broj kad joj pridjes a posle te kaska kad je zoves i odbija??

Koja je to fora, imam jednog druga koji je uzeo u par meseci 10tak brojeva i sve su ga ispalile posle, a bogami evo i mene ova ??

Jadno.

ZASTO DAJU BROJEVE FONA KAD NECE DA IZADJU SA TOBOM???

ne moras odmah zvati

Pa nikad ne zovem odmah, cekam da prodje par dana...mada i to ne valja, posle se ohlade i sl. ima raznih stvari, zene su zajebane opasno !!
 
snoshaj efendija:
Iz cika-Snokijevih memoara:

'Mislim da ne bismo uspeli'
'Razmislicu pa cu ti javiti'
'Glupo mi je zbog drugarice kojoj se svidjas'
'Ne bih mogla sebi da pogledam u oci'(trazio sam ribu bez obaveza)
'Ne zelim da trosim vreme koje nemam'
'Imam decka u Austrliji.Dolazi za dve godine'
'A da budemo malkice prvo drugari'
'Imam neke zdravstvene probleme pa dok to ne resim'
'Osecam se forsirano.Da promislim o tome'
'Zao mi je, ali nisam prebolela Nebojsu'
'Trulo mi je.Juce sam bila kod decka na zakletvi u vojci' (a posle smo se klali ko blesavi)
'Jos sam ranjiva'
'Svidjas mi se ali na specifican nacin'

Uh, svega je bilo.
:lol: :lol: :lol: Priznaj da je vredelo, ako nista drugo, bar cuti sve te bisere
 
e,svasta se od vas momci moze cuti.
a093.gif

e,ne mogu da verujem u kom su te zene fazonu.qq
 
snoshaj efendija:
Iz cika-Snokijevih memoara:

'Mislim da ne bismo uspeli'
'Razmislicu pa cu ti javiti'
'Glupo mi je zbog drugarice kojoj se svidjas'
'Ne bih mogla sebi da pogledam u oci'(trazio sam ribu bez obaveza)
'Ne zelim da trosim vreme koje nemam'
'Imam decka u Austrliji.Dolazi za dve godine'
'A da budemo malkice prvo drugari'
'Imam neke zdravstvene probleme pa dok to ne resim'
'Osecam se forsirano.Da promislim o tome'
'Zao mi je, ali nisam prebolela Nebojsu'
'Trulo mi je.Juce sam bila kod decka na zakletvi u vojci' (a posle smo se klali ko blesavi)
'Jos sam ranjiva'
'Svidjas mi se ali na specifican nacin'

Uh, svega je bilo.



Sve te glupe fore ovde nabrojane znace samo jedno : NE SVIDJAS MI SE, OSTAVI ME NA MIRU !
A vi muski nikako to da shvatite :) :) :)
 
guda:
Hogar68:
Da, tako je i mene koleginica odbijala par meseci "ne želim u kolima", "glupo mi je da ti dolazim na gajbu", "to će biti loše za naš poslovni odnos" a onda kad smo se prvi put kresnuli za nedelju dana mi se uselila sa oboje dece jer se posvađala sa kevom :roll:

...hehehehehe Hogare, stvarno si viking hehehehehe

...znaci Helga...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tako je to bilo, e sad ako će mi se pola foruma pokenjati zavrat što sam ispričao nešto iskreno, tu se ništa ne može, na takvoj sam lokaciji :roll:
 
Obicno krene neka fina prica, a ja ljubazna i pristojna devojka,pa on tu moju ljubaznost shvati pogresno,verovatno pomisli da mi se dopada,trazi mi broj telefona,a ja mu onda dam jer mi glupo posle te price da kazem e ne mogu da ti dam broj.Stvarno sam jednom probala,rekala sam ne mogu da ti dam br. i on se tako nadurio,verovatno sujeta,nemam pojma,rekao mi je a cemu ova prica itd.Posle oni zovu,a ja nesto izmislim tipa putujem,puno radim,bolesna sam...i sve vreme mi je strasno glupo zbog cele situacije,totalno se bljak osecam,jer su stvarno nasi razgovori bili ok ,ali jednostavno ne mogu to da izgovorim.
 
DEEP&SEXY:
Da ali znate sta ne kapiram, kako to da ti cura u klubu/kaficu da broj kad joj pridjes a posle te kaska kad je zoves i odbija??

Koja je to fora, imam jednog druga koji je uzeo u par meseci 10tak brojeva i sve su ga ispalile posle, a bogami evo i mene ova ??

Jadno.

ZASTO DAJU BROJEVE FONA KAD NECE DA IZADJU SA TOBOM???
zato sto je za ljubav.....ili sta god.......potreban savrsen trenutak a trenutak prodje...........tako da hvatajte na brzinu :lol:
 

Back
Top