Koliko cura depilira 'brkove'?

Ja ih ne depiliram pošto ih nemam, ali za svaki slučaj koristim kremu za izbeljivanje dlačica na licu (Fade out) da se ovo sitno što imam ne bi primetilo! Ne volim dlačice, skidam ih sa celog tela, ali se ne usuđujem da to počnem da radim na licu... osim čupanja obrva, ali to nije tema... ;)
 
misica:
zovem se jovana devic iz bele crkve sam.imam brkove i depiliram ih voskom svake 2,3nedelje.grozno se osecam posebno zbog toga sto sam se do skoro druzila sa devojkom koja je savrsena,za kojom se svi okrecu!to je odvratno i sve bih dala da nemam te brkove i uopste da sam kao ta moja bivsa drugarica.moj broj je 064 25 92 795pa ko hoce da razgovara o temi brkova nek nazove!!!

:) :) :)

e ja depiliram i nisam crnka i idem da mi to urade i rade mi voskom. rade...njih vishe poshto moraju da se uhvate jedan za drugog da bi ishcupali

:cool:

u stvari nisam ishla od bozica

i nije mozda tako vazhno nisam dugo nishta radila ali sad mi je bolje ne znam jer svi to rade ili mi je stvarno bolje.
 
a slepo ce i mali limuncici da nam izrastu?
ja moje "karadzice" ne dam ni za sto maraka u zlatu! zar da se odreknem hajducke genetike i da ono sto je marljivo raslo godinama,pocupam za tren? suče struja svoje brkove,a boga mi i bekenbarde!
sve se nadam zaposlicu se i ja jednog dana u nekom cirkusu.
 
luckastalutkica:
Znam ja jedan trik za devojke koje imaju brkove.Kao prvo uopste nikako nemojte da ih depilirate samo ce vam porasti jos veci! A trik je,kad je leto iscedite limun i njim namazite te vase dlachice i izadjite na jako sunce i one ce da izblede.


Sta je odvratnije: zena sa crnim ili plavim brkovima? Tipovi vise vole plavuse, pa..... :lol:
 
Snezna_kraljica:
ne znam.
ma neću da bude da se prose.ravam ili hoću da se svađam, zaista neću ali moram da kažem da su neki komentari ovde baš ružni, kažem to jer osobe koje imaju problem sa više dlaka na telu a posebno ako su žene pa ih imaju na licu...jeste to problem i ružno je na ženi... ali da li ste pomislili da one to nisu izabrale... nije to jela je preko mere pa postala debela ili zapustila se pa otromoljila joj se guza... stvar je u genima, zar ne?
 

Back
Top