Kvalitetan muskarac

pa dobro, i to je poštenije nego na neviđeno da se 'obavežu'. ovako bar vide sa čim će da se zvekeću.

pa nije to obavezivanje, mada sudeci po pisanijima ljudi koji su doziveli razocarenja, cinjenica je da koliko god bili svesni da ne treba da se zalecu ipak se zalecu sa tripovima i mastaju ...
ali to se desava i realu, susret sa nekim, a onda treskanje o pod posle nekog vremena, nema obecanja srece unapred...moze a i ne mora sve da bude dobro...
 
pa nije to obavezivanje, mada sudeci po pisanijima ljudi koji su doziveli razocarenja, cinjenica je da koliko god bili svesni da ne treba da se zalecu ipak se zalecu sa tripovima i mastaju ...
ali to se desava i realu, susret sa nekim, a onda treskanje o pod posle nekog vremena, nema obecanja srece unapred...moze a i ne mora sve da bude dobro...



može i u realu da bude gafova ne kažem. ali ovde te čas posla zavrne lik za godište recimo pa dođeš u situaciju da te na dejtu sačeka neki dedica. sa dedicom u rl nikad ne bi ni pričala na tu temu. kažem ti, žica ljudima obezbeđuje najbolju moguću kamuflažu, ovde mogu da te ubedim da sam bog otac, iako sam možda sam đavo.
 

Back
Top