Dragonball Z

Ljudi ja sam ovaj crtani ooobožavala! :D
Tako je pun nasilja, neobičnih društvenih odnosa i razih i neočekivanih događaja :D

Ovo deefinitivno nije dečiji crtani, možda su ga zato skolnili s pinka...ali sada se pušta na dečijem kanalu :?
 
Znaci crtani je ubedljivo najaci od svih koje sam gledao! Gledao sam ceo DB i DBGT, ali je DBZ najpopularniji, njega sam gledao nekih 60 epizoda. Nadam se da Kanal D nece vise reprizirati!!!
 
Goku:
Znaci crtani je ubedljivo najaci od svih koje sam gledao! Gledao sam ceo DB i DBGT, ali je DBZ najpopularniji, njega sam gledao nekih 60 epizoda. Nadam se da Kanal D nece vise reprizirati!!!

Valjda nece, a bude reprizirao...Za koji dan dobijam ceo DBZ/GT:D ,a pre neki dan sam sa www.dbgt.com skinuo DBZ TV Special Bardock The Father Of Goku i raspametio sam se :D Stvarno odlichno :!:
 
Goku:
A o cemu se tu radi?

Pa ovako pocinje pricom o tome kako je goku sin Sajonskog borca Bardocka.Potom se slika seli u porodilishte gde sajonski doktor daje ime bebi Kakarot i daje procenu da ce on biti beliki borac.
Malo Kasnije Bardock sa svojim timom ide na planeti Kannasa gde se bore protiv stanovnika koji ne samo da su jaki vec imaju i psihicke moci.Ali Bardock and co. izlaze nepovredjeni iz borbe i osvajaju planetu(Naravno za Freeza).Dok slave posle borbe jedini preziveli stanovnik im se prikrada i udara Bardocka u vrat dajuci mu psihicke moci(kako bi morao da vidi svoj kraj(da vidi u buducnost i cita misli) bas kao sto su oni morali.Posle ga Bardock lako ubija i pada u nesvest.Kasnije Freeza prica sa Zarbonom i Dodorijom kako je par Sajonaca osvojilo Kannasu(Sto bi bilo izuzetno teshko i najelitnijim timovima).
i zakljucuje da Sajonci postaju njihovi najbolji borci.Vidimo i klinca Vegetu kako bije gomilu saibamena u sobi za vezbu.Kasnije Freeza sprema klopku na planeti Meat za Bardockov tim (jer ih se plashi).Ali Bardock nije poshao tamo jer je bio u komori za oporavak.Kakda je otishao video je svoj tim mrtav i elitne vojnike koji su ih ubili.Savlado ih je bez problema(iako je imao vizje o Gokuu na zemlji i unistavanju planete Vegete) dok nije doshao Dodorija.On je poslao jedan poveci energenski talas na Bardocka i otishao misleci da ga je ubio.Ali on je ziv i vraca se na vegetu i susrece kapsuli svog sina u svemiru.Kada stigne na Vegetu on pokusava da ih upzori da ce Freeza da unisti Vegetu ali mu niko ne veruje.Na kraju sam odlazi da spreci Freeza-u koji shalje bukavlno desetine hiljada ratnika na njega ali on ih prolazi i dolazi do Freeza i govori mu da Sajonci daju otkaz i shalje energetski napad na freezu koji sprema ogromnu energetsu bombu na Vegetu(Planetu) i Bardocka koji ima poslednju viziju u kojoj vidi da ce njegov sin ubiti Freeza-u.Kasnije vidimo gokuovu kapsulu kako ide ka Zemlji i Bardockov glas mu govori da mu je zao sto ga nije drzao u rukama(ovo je najtuzniji trenutak).I onda na kratko prelazimo na princa Vegetu kome javljaju da je planetu unishtio veliki asterodid.I na kraju vidimo malog Gokua kako ga je pronashao deda Gohan.


Mozda sam neshto zaboravio ali to je otprilike to :D
 

Back
Top